header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
Japonia - Polska 3:2
Autor: ka-ha, Data: 10.11.2003, 18:47:50
Dziś o 10:00 w turnieju siatkarskim w Japonii odbył się mecz Polska-Japonia. Mecz był bardzo wyrównany, tylko w pierwszym secie Japonki "bombardowały" polską część boiska. Trzeci i czwarty set wygrały Polki. W piątym nieznaczną przewagę miały zawodniczki z kraju kwitnącej wiśni, co przełożyło się na niekorzystny dla nas wynik.

Dodaj do:

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 4 dodaj

[1] Re: Japonia - Polska 3:2
rep [*.sys.hokudai.ac.jp], 13.11.2003, 12:18:36, oceny: +0 -0
Bylem, widzialem, chyle czola przed zawodniczkami obu druzyn. Troche bardziej przed Polkami - doping japonskiej publiki byl doprawdy ogluszajaco-piskliwy i podziwiam nasze panie za stalowe nerwy. A ze wynik niekorzystny - coz, i tak bywa. Po meczu wszyscy znajomi Japonczycy gratulowali mi postawy Polek (jakbym mial w tym jakis udzial, poza dopingiem... ktory i tak zagluszalo piszczace "Nippon, Nippon!"...:)
[2] Re: Japonia - Polska 3:2
Amie [*.acn.waw.pl], 14.11.2003, 20:18:07, oceny: +0 -0
AmieA mi się okropnie nie podobał polski komentarz jak oglądałam w telewizji. Co druga wypowiedź brzmiała "ojejku! jak wysoko podskoczyła (tu wstawić imię Japonki)! A taka mała jest! Jak to możliwe, żeby taka mała osoba tak wysoko skoczyła!". Horror... A że takie wysokie osoby jak te nasze Polki tak wysoko nie skakały to jakoś nie wspomniał...
[3] Re: Japonia - Polska 3:2
Ki Hatsu [*.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl], 14.11.2003, 21:24:21, odpowiedź na #2, oceny: +0 -0
Ki HatsuJa osobiscie nie widzialem meczu, ale kolezanka (ktora interesuje sie siatkowka) opowiedala mi ze mecz byl bardzo dobry. Nie ma co sie dziwic komentatorowi... byl poprostu stronniczy i nieobiektywny - tylko tyle ;) Szkoda, ze mi nieudalo sie tego obejrzec... huh ^^ ;)
[4] Re: Japonia - Polska 3:2
Xenus [195.117.104.*], 23.11.2003, 22:23:46, oceny: +0 -0
XenusWidziałem ten mecz, bardzo mi sie podobał, a co do występu polek moge powiedziec jedno: zawsze mozecie przezucić sie na wędkarstwo! Właściwie to z japonczykami przegrywaja druzyny które je lekcewaza, a my niestety nie nauczylismy sie tego jeszcze i za kazdym razem wtapiamy z najwiekszymi cianiarzami!!!! I wtym jest szkopuł. Ale za to trza podziekowac polskiej mentalnosci trenerskiej i medialnej...