header imageheader imageheader image

XIV Podkarpackie Spotkania z Komiksem

Początek:Sobota, 10.12.2005
Koniec:Niedziela, 11.12.2005
Miasto:Rzeszów
Lokalizacja:Wojewódzki Dom Kultury, ul. Okrzei 7
W programie: spotkania z przedstawicielami wydawnictw Taurusmedia i Atropos, możliwy udział Joanny Karpowicz, autorki komiksu „Jutro będzie futro”, i Dagmary Matuszak, współautorki albumu „Melinda” do tekstu Neila Gaimana, prezentacja miniserialu „Nigdziebądź” wg scenariusza Neila Gaimana, Audiowizualny Konkurs Wiedzy o Komiksie (główną nagrodą jest album „Zemsta hrabiego Skarbka” z rysowanym autografem Grzegorza Rosińskiego) oraz blok atrakcji dla fanów „Gwiezdnych Wojen”. W ramach tego bloku znajdzie się czytanie komiksu „Star Wars: Infinities”, projekcje filmowych ciekawostek oraz konkurs z nagrodami.

W niedzielę 11.12 Dzień Mangi i Anime, a w nim: projekcje anime „Kakurenbo” i kilku odcinków serialu „Beck” oraz aktorskiej wersji filmu „Grobowiec Świetlików”, AMV i klipy muzyczne oraz konkurs z nagrodami.

Imprezie towarzyszy wystawa „Szwajcaria – Kraj Komiksu”, przygotowana przez Szwajcarską Fundację Dla Kultury „Pro Helvetia” na Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie, oraz prezentacja komiksów twórców z Podkarpacia. Wystawy można oglądać w dniach 6-18.12.2005 w Galerii WDK.

Impreza odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie, ul. Okrzei 7 w Sali Audiowizualnej na 2 piętrze. Początek w sobotę o godz. 9:30, a w niedzielę o godz. 10:00. Wstęp wolny.

Dodaj do:

Lista obecności

3 użytkowników tam było: eltomas, Monja, Yasiu

Do listy obecności mogą dopisać się tylko zarejestrowani użytkownicy.

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 1 dodaj

[1] Re: XIV Podkarpackie Spotkania z Komiksem
Yasiu22[p] [*.krak.tke.pl], 06.12.2005, 15:23:41, oceny: +0 -0
Yasiu22[p]Dokładny plan imprezy dostępny na http://www.wrak.pl/
Powered by WashuOS