header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20116301
Akiba #1Michał Durys11.08.20116573
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010139756
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20108060
Podano do stołuEnSa10.01.20104069
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20094683
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20098714
KiltroNicol Christopher27.10.20093277
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20096944
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20095697
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200920216
J-Zine #3EnSa12.09.20092510
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200927163
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20095699
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20096479
MWKrzych Ayanami30.05.20094011
It’s all about love…EnSa21.05.20094486
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20094817
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20093081
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20095182
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20094043
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20094134
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.200910130
Strike WitchesXellos04.04.20094435
GantzFeanor31.03.20097570
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20098401
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093543
Generał DaimosIfrexalis23.03.20098418
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20094195
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20097076
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20094569
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20093899
Houko – odsłona drugafm24.02.20092897
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20096798
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20095315
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20096589
Spice and WolfIfrexalis10.02.20096670
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20094041
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093440
Houko #1Grisznak28.01.20093726
J-Zine #2Grisznak08.01.20093479
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20094809
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20086428
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20085918
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20085901
Duds HuntZelgadis04.09.20083974
SuppliEvil Yuki29.08.20084256
Torii #1Michał Durys20.06.20084579
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20088213
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20084446
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20085063
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084382
Perfect BlueMichał Durys07.03.20085022
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20088805
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086672
Pani williMichał Durys21.08.20073507
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20078439
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20078021
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074260
ArmageddonMichał Durys19.02.20077468
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066637
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065487
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064409
Otaku #2Michał Durys13.11.20066154
Kyaa! #1Grisznak13.11.200610236
PaprikaMichał Durys13.10.20067072
NanszeGrisznak31.08.20064335
Otaku #1Michał Durys17.08.200610303
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200613402
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064585
Youkou #7Grisznak22.06.20063461
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20068113
AkiraMichał Durys08.04.20068530
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20064966
AppleseedMichał Durys27.01.20069240
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200615553
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.200510071
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20055990
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200511688
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20058708
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20057740
Love HinaRoshi28.08.200522425
BleachGassus30.07.200545276
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055177
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200510781
ChobitsKaoru23.07.20058498
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056447
Anime+ #1Yoghurt12.03.200514861
MegatokyoYoghurt04.03.20048247
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200315958
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200229886
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200211873
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025674

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS