header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20116710
Akiba #1Michał Durys11.08.20116947
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010142091
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20108382
Podano do stołuEnSa10.01.20104229
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20094864
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20099258
KiltroNicol Christopher27.10.20093368
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20097504
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20096014
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200921341
J-Zine #3EnSa12.09.20092602
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200928321
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20095884
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20096644
MWKrzych Ayanami30.05.20094132
It’s all about love…EnSa21.05.20094726
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20094987
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20093182
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20095551
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20094273
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20094323
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.200910558
Strike WitchesXellos04.04.20094655
GantzFeanor31.03.20097718
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20098712
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093679
Generał DaimosIfrexalis23.03.20098639
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20094356
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20097379
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20094730
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20093982
Houko – odsłona drugafm24.02.20092976
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20097078
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20095422
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20097020
Spice and WolfIfrexalis10.02.20096827
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20094149
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093550
Houko #1Grisznak28.01.20093892
J-Zine #2Grisznak08.01.20093601
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20094949
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20086574
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20086263
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20086182
Duds HuntZelgadis04.09.20084054
SuppliEvil Yuki29.08.20084437
Torii #1Michał Durys20.06.20084691
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20088764
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20084648
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20085285
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084473
Perfect BlueMichał Durys07.03.20085113
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20088954
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086748
Pani williMichał Durys21.08.20073507
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20078564
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20078257
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074361
ArmageddonMichał Durys19.02.20077575
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066764
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065597
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064492
Otaku #2Michał Durys13.11.20066283
Kyaa! #1Grisznak13.11.200610492
PaprikaMichał Durys13.10.20067249
NanszeGrisznak31.08.20064415
Otaku #1Michał Durys17.08.200610675
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200613541
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064675
Youkou #7Grisznak22.06.20063517
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20068209
AkiraMichał Durys08.04.20068648
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20065057
AppleseedMichał Durys27.01.20069452
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200615912
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.200510176
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20056059
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200511864
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20058820
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20057958
Love HinaRoshi28.08.200522598
BleachGassus30.07.200545499
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055245
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200510945
ChobitsKaoru23.07.20058595
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056523
Anime+ #1Yoghurt12.03.200515335
MegatokyoYoghurt04.03.20048360
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200316337
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200230147
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200211952
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025763

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS