header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20117186
Akiba #1Michał Durys11.08.20117220
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010143255
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20108716
Podano do stołuEnSa10.01.20104420
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20095042
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20099813
KiltroNicol Christopher27.10.20093516
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20097859
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20096198
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200922235
J-Zine #3EnSa12.09.20092698
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200928876
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20096144
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20096841
MWKrzych Ayanami30.05.20094303
It’s all about love…EnSa21.05.20095027
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20095199
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20093372
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20095806
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20094580
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20094484
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.200910859
Strike WitchesXellos04.04.20094821
GantzFeanor31.03.20097995
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20099048
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093954
Generał DaimosIfrexalis23.03.20099017
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20094517
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20097700
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20094967
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20094146
Houko – odsłona drugafm24.02.20093127
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20097440
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20095596
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20097308
Spice and WolfIfrexalis10.02.20097030
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20094307
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093728
Houko #1Grisznak28.01.20094067
J-Zine #2Grisznak08.01.20093778
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20095110
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20086739
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20086545
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20086391
Duds HuntZelgadis04.09.20084173
SuppliEvil Yuki29.08.20084638
Torii #1Michał Durys20.06.20084829
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20089002
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20084870
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20085476
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084604
Perfect BlueMichał Durys07.03.20085290
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20089111
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086973
Pani williMichał Durys21.08.20073508
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20078761
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20078423
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074554
ArmageddonMichał Durys19.02.20077814
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066938
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065776
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064635
Otaku #2Michał Durys13.11.20066448
Kyaa! #1Grisznak13.11.200610703
PaprikaMichał Durys13.10.20067506
NanszeGrisznak31.08.20064563
Otaku #1Michał Durys17.08.200611046
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200613734
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064867
Youkou #7Grisznak22.06.20063618
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20068396
AkiraMichał Durys08.04.20068877
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20065233
AppleseedMichał Durys27.01.20069672
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200616152
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.200510360
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20056186
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200512111
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20059034
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20058180
Love HinaRoshi28.08.200522814
BleachGassus30.07.200545958
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055364
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200511159
ChobitsKaoru23.07.20058719
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056688
Anime+ #1Yoghurt12.03.200515553
MegatokyoYoghurt04.03.20048496
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200316847
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200230512
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200212108
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025904

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS