header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20117840
Akiba #1Michał Durys11.08.20117719
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010147485
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20109150
Podano do stołuEnSa10.01.20104679
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20095277
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.200910643
KiltroNicol Christopher27.10.20093877
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20098134
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20096437
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200923407
J-Zine #3EnSa12.09.20092856
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200929876
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20096505
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20097106
MWKrzych Ayanami30.05.20094571
It’s all about love…EnSa21.05.20095419
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20095464
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20093550
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20096095
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20094975
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20094750
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.200911315
Strike WitchesXellos04.04.20095108
GantzFeanor31.03.20098405
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20099531
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20094258
Generał DaimosIfrexalis23.03.20099582
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20094793
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20098039
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20095305
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20094399
Houko – odsłona drugafm24.02.20093328
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20097872
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20095904
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20097717
Spice and WolfIfrexalis10.02.20097275
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20094464
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093945
Houko #1Grisznak28.01.20094271
J-Zine #2Grisznak08.01.20093959
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20095297
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20086933
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20086930
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20086670
Duds HuntZelgadis04.09.20084367
SuppliEvil Yuki29.08.20084897
Torii #1Michał Durys20.06.20085076
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20089234
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20085120
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20085855
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084796
Perfect BlueMichał Durys07.03.20085564
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20089384
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20087155
Pani williMichał Durys21.08.20073510
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20078995
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20078628
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074727
ArmageddonMichał Durys19.02.20078089
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20067239
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065946
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064793
Otaku #2Michał Durys13.11.20066734
Kyaa! #1Grisznak13.11.200611026
PaprikaMichał Durys13.10.20068051
NanszeGrisznak31.08.20064798
Otaku #1Michał Durys17.08.200611710
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200614017
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20065094
Youkou #7Grisznak22.06.20063721
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20068749
AkiraMichał Durys08.04.20069165
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20065447
AppleseedMichał Durys27.01.200610056
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200616860
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.200510572
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20056363
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200512550
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20059387
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20058502
Love HinaRoshi28.08.200523081
BleachGassus30.07.200546598
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055497
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200511425
ChobitsKaoru23.07.20058984
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056875
Anime+ #1Yoghurt12.03.200515914
MegatokyoYoghurt04.03.20048741
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200317555
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200231095
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200212441
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20026116

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS