header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20117711
Akiba #1Michał Durys11.08.20117605
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010146672
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20109052
Podano do stołuEnSa10.01.20104639
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20095239
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.200910427
KiltroNicol Christopher27.10.20093773
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20098070
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20096367
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200923111
J-Zine #3EnSa12.09.20092833
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200929623
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20096415
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20097066
MWKrzych Ayanami30.05.20094527
It’s all about love…EnSa21.05.20095329
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20095409
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20093520
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20096044
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20094884
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20094680
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.200911202
Strike WitchesXellos04.04.20095016
GantzFeanor31.03.20098315
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20099428
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20094207
Generał DaimosIfrexalis23.03.20099459
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20094727
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20097944
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20095215
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20094350
Houko – odsłona drugafm24.02.20093294
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20097756
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20095798
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20097614
Spice and WolfIfrexalis10.02.20097226
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20094435
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093907
Houko #1Grisznak28.01.20094219
J-Zine #2Grisznak08.01.20093932
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20095269
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20086896
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20086869
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20086617
Duds HuntZelgadis04.09.20084332
SuppliEvil Yuki29.08.20084853
Torii #1Michał Durys20.06.20085035
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20089201
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20085077
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20085707
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084764
Perfect BlueMichał Durys07.03.20085506
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20089311
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20087124
Pani williMichał Durys21.08.20073510
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20078953
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20078592
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074697
ArmageddonMichał Durys19.02.20078032
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20067192
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065917
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064765
Otaku #2Michał Durys13.11.20066634
Kyaa! #1Grisznak13.11.200610918
PaprikaMichał Durys13.10.20067919
NanszeGrisznak31.08.20064754
Otaku #1Michał Durys17.08.200611544
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200613966
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20065058
Youkou #7Grisznak22.06.20063704
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20068639
AkiraMichał Durys08.04.20069103
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20065413
AppleseedMichał Durys27.01.20069981
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200616781
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.200510529
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20056326
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200512465
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20059316
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20058434
Love HinaRoshi28.08.200523029
BleachGassus30.07.200546501
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055474
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200511382
ChobitsKaoru23.07.20058910
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056839
Anime+ #1Yoghurt12.03.200515792
MegatokyoYoghurt04.03.20048689
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200317377
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200230919
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200212345
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20026068

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS