header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20117466
Akiba #1Michał Durys11.08.20117423
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010145275
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20108879
Podano do stołuEnSa10.01.20104537
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20095144
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.200910156
KiltroNicol Christopher27.10.20093643
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20097984
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20096300
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200922692
J-Zine #3EnSa12.09.20092772
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200929250
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20096298
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20096970
MWKrzych Ayanami30.05.20094455
It’s all about love…EnSa21.05.20095200
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20095318
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20093461
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20095963
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20094762
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20094607
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.200911071
Strike WitchesXellos04.04.20094943
GantzFeanor31.03.20098188
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20099241
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20094105
Generał DaimosIfrexalis23.03.20099218
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20094656
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20097842
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20095129
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20094260
Houko – odsłona drugafm24.02.20093233
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20097622
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20095719
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20097490
Spice and WolfIfrexalis10.02.20097142
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20094391
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093837
Houko #1Grisznak28.01.20094165
J-Zine #2Grisznak08.01.20093881
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20095205
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20086831
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20086707
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20086526
Duds HuntZelgadis04.09.20084278
SuppliEvil Yuki29.08.20084768
Torii #1Michał Durys20.06.20084953
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20089123
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20084994
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20085573
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084686
Perfect BlueMichał Durys07.03.20085424
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20089217
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20087062
Pani williMichał Durys21.08.20073510
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20078871
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20078529
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074639
ArmageddonMichał Durys19.02.20077947
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20067091
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065870
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064716
Otaku #2Michał Durys13.11.20066557
Kyaa! #1Grisznak13.11.200610810
PaprikaMichał Durys13.10.20067752
NanszeGrisznak31.08.20064689
Otaku #1Michał Durys17.08.200611328
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200613863
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064980
Youkou #7Grisznak22.06.20063673
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20068535
AkiraMichał Durys08.04.20069022
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20065334
AppleseedMichał Durys27.01.20069833
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200616580
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.200510463
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20056268
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200512330
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20059193
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20058319
Love HinaRoshi28.08.200522946
BleachGassus30.07.200546276
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055433
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200511287
ChobitsKaoru23.07.20058834
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056785
Anime+ #1Yoghurt12.03.200515675
MegatokyoYoghurt04.03.20048619
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200317132
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200230734
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200212239
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025994

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS