header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20116058
Akiba #1Michał Durys11.08.20116245
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010137236
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20107811
Podano do stołuEnSa10.01.20103938
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20094559
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20098341
KiltroNicol Christopher27.10.20093234
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20096439
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20095417
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200919240
J-Zine #3EnSa12.09.20092470
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200925806
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20095512
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20096344
MWKrzych Ayanami30.05.20093941
It’s all about love…EnSa21.05.20094323
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20094712
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20093010
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20094766
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20093894
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20094003
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.20099571
Strike WitchesXellos04.04.20094224
GantzFeanor31.03.20097423
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20098117
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093446
Generał DaimosIfrexalis23.03.20098204
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20094057
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20096908
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20094425
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20093841
Houko – odsłona drugafm24.02.20092857
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20096581
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20095238
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20096170
Spice and WolfIfrexalis10.02.20096546
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20093918
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093366
Houko #1Grisznak28.01.20093531
J-Zine #2Grisznak08.01.20093389
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20094661
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20086330
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20085618
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20085565
Duds HuntZelgadis04.09.20083927
SuppliEvil Yuki29.08.20084119
Torii #1Michał Durys20.06.20084490
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20087650
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20084279
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20084871
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084311
Perfect BlueMichał Durys07.03.20084955
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20088691
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086633
Pani williMichał Durys21.08.20073507
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20078325
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20077616
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074208
ArmageddonMichał Durys19.02.20077385
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066579
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065421
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064376
Otaku #2Michał Durys13.11.20066026
Kyaa! #1Grisznak13.11.20069867
PaprikaMichał Durys13.10.20066993
NanszeGrisznak31.08.20064285
Otaku #1Michał Durys17.08.20069805
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200613303
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064536
Youkou #7Grisznak22.06.20063439
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20068076
AkiraMichał Durys08.04.20068422
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20064935
AppleseedMichał Durys27.01.20068967
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200615266
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.20059998
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20055938
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200511540
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20058609
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20057575
Love HinaRoshi28.08.200522245
BleachGassus30.07.200545013
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055136
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200510655
ChobitsKaoru23.07.20058415
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056410
Anime+ #1Yoghurt12.03.200514218
MegatokyoYoghurt04.03.20048141
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200315624
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200229696
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200211817
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025627

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS