header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20116600
Akiba #1Michał Durys11.08.20116875
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010141605
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20108292
Podano do stołuEnSa10.01.20104184
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20094808
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20099084
KiltroNicol Christopher27.10.20093342
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20097342
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20095931
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200921051
J-Zine #3EnSa12.09.20092576
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200928117
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20095819
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20096604
MWKrzych Ayanami30.05.20094096
It’s all about love…EnSa21.05.20094661
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20094938
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20093156
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20095468
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20094194
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20094266
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.200910475
Strike WitchesXellos04.04.20094620
GantzFeanor31.03.20097676
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20098621
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093640
Generał DaimosIfrexalis23.03.20098583
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20094315
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20097274
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20094684
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20093953
Houko – odsłona drugafm24.02.20092957
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20097006
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20095393
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20096897
Spice and WolfIfrexalis10.02.20096782
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20094121
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093520
Houko #1Grisznak28.01.20093848
J-Zine #2Grisznak08.01.20093568
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20094916
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20086534
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20086161
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20086121
Duds HuntZelgadis04.09.20084035
SuppliEvil Yuki29.08.20084387
Torii #1Michał Durys20.06.20084666
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20088611
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20084603
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20085231
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084447
Perfect BlueMichał Durys07.03.20085088
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20088911
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086730
Pani williMichał Durys21.08.20073507
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20078540
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20078211
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074329
ArmageddonMichał Durys19.02.20077543
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066723
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065564
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064471
Otaku #2Michał Durys13.11.20066252
Kyaa! #1Grisznak13.11.200610434
PaprikaMichał Durys13.10.20067211
NanszeGrisznak31.08.20064393
Otaku #1Michał Durys17.08.200610597
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200613502
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064644
Youkou #7Grisznak22.06.20063493
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20068183
AkiraMichał Durys08.04.20068614
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20065032
AppleseedMichał Durys27.01.20069399
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200615814
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.200510149
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20056041
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200511821
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20058788
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20057889
Love HinaRoshi28.08.200522551
BleachGassus30.07.200545440
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055229
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200510902
ChobitsKaoru23.07.20058576
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056507
Anime+ #1Yoghurt12.03.200515238
MegatokyoYoghurt04.03.20048328
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200316217
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200230073
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200211929
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025736

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS