header imageheader imageheader image
asset

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20119353
Akiba #1Michał Durys11.08.20118951
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010151059
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.201010432
Podano do stołuEnSa10.01.20105927
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20096364
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.200912821
KiltroNicol Christopher27.10.20094860
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20099039
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20097494
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200925305
J-Zine #3EnSa12.09.20093738
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200932071
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20097630
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20098248
MWKrzych Ayanami30.05.20095743
It’s all about love…EnSa21.05.20096770
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20096792
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20094381
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20097282
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20096370
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20096063
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.200912794
Strike WitchesXellos04.04.20096108
GantzFeanor31.03.200910359
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.200910921
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20095706
Generał DaimosIfrexalis23.03.200911399
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20095870
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20099469
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20096597
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20095342
Houko – odsłona drugafm24.02.20094106
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20099316
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20096962
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20099237
Spice and WolfIfrexalis10.02.20098515
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20095208
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20094827
Houko #1Grisznak28.01.20095117
J-Zine #2Grisznak08.01.20094990
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20096112
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20087800
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20088103
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20088031
Duds HuntZelgadis04.09.20085481
SuppliEvil Yuki29.08.20086002
Torii #1Michał Durys20.06.20086112
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.200810242
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20086185
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20086768
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20085742
Perfect BlueMichał Durys07.03.20086895
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.200810482
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20088093
Pani williMichał Durys21.08.20073522
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.200710171
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20079556
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20075729
ArmageddonMichał Durys19.02.20079283
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20068240
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20066987
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20065636
Otaku #2Michał Durys13.11.20067822
Kyaa! #1Grisznak13.11.200612361
PaprikaMichał Durys13.10.20069830
NanszeGrisznak31.08.20065823
Otaku #1Michał Durys17.08.200614002
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200615371
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20065854
Youkou #7Grisznak22.06.20064601
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.200610428
AkiraMichał Durys08.04.200610379
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20066566
AppleseedMichał Durys27.01.200611492
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200617927
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.200511428
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20057167
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200514902
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.200510698
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20059771
Love HinaRoshi28.08.200524221
BleachGassus30.07.200548209
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20056487
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200512639
ChobitsKaoru23.07.200510191
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20058160
Anime+ #1Yoghurt12.03.200517355
MegatokyoYoghurt04.03.20049814
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200319524
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200232977
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200213328
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20027329

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS