header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20117593
Akiba #1Michał Durys11.08.20117525
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010146074
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20108962
Podano do stołuEnSa10.01.20104602
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20095195
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.200910297
KiltroNicol Christopher27.10.20093709
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20098027
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20096338
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200922941
J-Zine #3EnSa12.09.20092812
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200929477
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20096346
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20097021
MWKrzych Ayanami30.05.20094492
It’s all about love…EnSa21.05.20095280
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20095374
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20093496
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20096012
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20094815
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20094648
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.200911158
Strike WitchesXellos04.04.20094984
GantzFeanor31.03.20098265
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20099353
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20094150
Generał DaimosIfrexalis23.03.20099328
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20094697
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20097901
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20095176
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20094314
Houko – odsłona drugafm24.02.20093264
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20097687
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20095761
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20097558
Spice and WolfIfrexalis10.02.20097200
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20094413
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093886
Houko #1Grisznak28.01.20094195
J-Zine #2Grisznak08.01.20093910
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20095243
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20086868
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20086771
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20086567
Duds HuntZelgadis04.09.20084307
SuppliEvil Yuki29.08.20084821
Torii #1Michał Durys20.06.20084994
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20089169
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20085045
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20085662
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084740
Perfect BlueMichał Durys07.03.20085466
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20089263
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20087097
Pani williMichał Durys21.08.20073510
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20078916
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20078562
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074670
ArmageddonMichał Durys19.02.20078000
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20067151
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065896
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064746
Otaku #2Michał Durys13.11.20066608
Kyaa! #1Grisznak13.11.200610892
PaprikaMichał Durys13.10.20067840
NanszeGrisznak31.08.20064722
Otaku #1Michał Durys17.08.200611446
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200613924
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20065025
Youkou #7Grisznak22.06.20063691
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20068597
AkiraMichał Durys08.04.20069068
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20065379
AppleseedMichał Durys27.01.20069907
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200616740
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.200510497
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20056304
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200512407
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20059260
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20058377
Love HinaRoshi28.08.200522996
BleachGassus30.07.200546428
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055456
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200511333
ChobitsKaoru23.07.20058877
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056811
Anime+ #1Yoghurt12.03.200515738
MegatokyoYoghurt04.03.20048652
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200317292
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200230844
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200212296
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20026023

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS