header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20116179
Akiba #1Michał Durys11.08.20116390
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010138734
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20107937
Podano do stołuEnSa10.01.20104016
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20094629
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20098505
KiltroNicol Christopher27.10.20093259
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20096650
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20095530
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200919667
J-Zine #3EnSa12.09.20092494
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200926358
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20095589
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20096396
MWKrzych Ayanami30.05.20093973
It’s all about love…EnSa21.05.20094402
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20094760
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20093047
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20094949
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20093966
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20094068
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.20099822
Strike WitchesXellos04.04.20094335
GantzFeanor31.03.20097497
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20098244
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093495
Generał DaimosIfrexalis23.03.20098299
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20094125
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20096991
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20094511
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20093869
Houko – odsłona drugafm24.02.20092874
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20096677
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20095272
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20096373
Spice and WolfIfrexalis10.02.20096601
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20094005
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093399
Houko #1Grisznak28.01.20093628
J-Zine #2Grisznak08.01.20093431
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20094717
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20086367
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20085750
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20085727
Duds HuntZelgadis04.09.20083953
SuppliEvil Yuki29.08.20084190
Torii #1Michał Durys20.06.20084532
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20087901
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20084376
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20084934
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084348
Perfect BlueMichał Durys07.03.20084984
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20088744
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086653
Pani williMichał Durys21.08.20073507
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20078377
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20077816
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074237
ArmageddonMichał Durys19.02.20077427
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066607
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065453
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064395
Otaku #2Michał Durys13.11.20066083
Kyaa! #1Grisznak13.11.200610046
PaprikaMichał Durys13.10.20067019
NanszeGrisznak31.08.20064309
Otaku #1Michał Durys17.08.200610071
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200613356
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064566
Youkou #7Grisznak22.06.20063452
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20068096
AkiraMichał Durys08.04.20068499
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20064947
AppleseedMichał Durys27.01.20069103
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200615403
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.200510030
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20055969
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200511597
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20058659
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20057659
Love HinaRoshi28.08.200522327
BleachGassus30.07.200545167
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055157
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200510711
ChobitsKaoru23.07.20058468
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056424
Anime+ #1Yoghurt12.03.200514496
MegatokyoYoghurt04.03.20048208
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200315801
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200229789
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200211841
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025653

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS