header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20116472
Akiba #1Michał Durys11.08.20116784
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010140635
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20108191
Podano do stołuEnSa10.01.20104139
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20094752
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20098920
KiltroNicol Christopher27.10.20093315
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20097182
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20095858
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200920700
J-Zine #3EnSa12.09.20092552
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200927868
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20095764
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20096571
MWKrzych Ayanami30.05.20094063
It’s all about love…EnSa21.05.20094589
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20094888
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20093127
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20095366
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20094133
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20094212
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.200910385
Strike WitchesXellos04.04.20094576
GantzFeanor31.03.20097638
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20098532
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093607
Generał DaimosIfrexalis23.03.20098512
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20094278
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20097189
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20094636
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20093928
Houko – odsłona drugafm24.02.20092936
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20096912
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20095358
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20096781
Spice and WolfIfrexalis10.02.20096746
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20094087
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093487
Houko #1Grisznak28.01.20093821
J-Zine #2Grisznak08.01.20093537
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20094883
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20086492
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20086073
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20086055
Duds HuntZelgadis04.09.20084012
SuppliEvil Yuki29.08.20084334
Torii #1Michał Durys20.06.20084633
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20088471
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20084549
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20085181
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084421
Perfect BlueMichał Durys07.03.20085057
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20088872
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086709
Pani williMichał Durys21.08.20073507
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20078505
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20078166
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074302
ArmageddonMichał Durys19.02.20077514
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066685
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065532
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064447
Otaku #2Michał Durys13.11.20066220
Kyaa! #1Grisznak13.11.200610387
PaprikaMichał Durys13.10.20067147
NanszeGrisznak31.08.20064365
Otaku #1Michał Durys17.08.200610527
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200613452
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064617
Youkou #7Grisznak22.06.20063480
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20068156
AkiraMichał Durys08.04.20068579
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20065000
AppleseedMichał Durys27.01.20069358
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200615703
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.200510111
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20056020
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200511790
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20058760
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20057826
Love HinaRoshi28.08.200522510
BleachGassus30.07.200545379
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055213
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200510843
ChobitsKaoru23.07.20058557
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056483
Anime+ #1Yoghurt12.03.200515168
MegatokyoYoghurt04.03.20048293
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200316091
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200229996
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200211905
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025712

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS