header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20118643
Akiba #1Michał Durys11.08.20118216
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010149155
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20109781
Podano do stołuEnSa10.01.20105139
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20095725
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.200911733
KiltroNicol Christopher27.10.20094322
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20098506
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20096839
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200924461
J-Zine #3EnSa12.09.20093204
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200930753
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20097013
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20097591
MWKrzych Ayanami30.05.20095020
It’s all about love…EnSa21.05.20096086
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20096098
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20093847
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20096606
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20095663
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20095333
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.200911888
Strike WitchesXellos04.04.20095539
GantzFeanor31.03.20099167
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.200910181
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20094941
Generał DaimosIfrexalis23.03.200910382
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20095238
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20098605
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20095937
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20094757
Houko – odsłona drugafm24.02.20093632
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20098483
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20096383
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20098441
Spice and WolfIfrexalis10.02.20097746
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20094719
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20094247
Houko #1Grisznak28.01.20094605
J-Zine #2Grisznak08.01.20094374
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20095589
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20087294
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20087423
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20087317
Duds HuntZelgadis04.09.20084788
SuppliEvil Yuki29.08.20085352
Torii #1Michał Durys20.06.20085500
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20089574
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20085488
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20086235
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20085102
Perfect BlueMichał Durys07.03.20086124
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20089825
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20087497
Pani williMichał Durys21.08.20073513
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20079480
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20079033
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20075088
ArmageddonMichał Durys19.02.20078602
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20067670
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20066318
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20065080
Otaku #2Michał Durys13.11.20067201
Kyaa! #1Grisznak13.11.200611516
PaprikaMichał Durys13.10.20068766
NanszeGrisznak31.08.20065215
Otaku #1Michał Durys17.08.200612993
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200614564
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20065406
Youkou #7Grisznak22.06.20064047
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20069368
AkiraMichał Durys08.04.20069643
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20065856
AppleseedMichał Durys27.01.200610603
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200617224
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.200510889
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20056673
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200513495
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20059840
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20059010
Love HinaRoshi28.08.200523507
BleachGassus30.07.200547222
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055847
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200511908
ChobitsKaoru23.07.20059454
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20057379
Anime+ #1Yoghurt12.03.200516476
MegatokyoYoghurt04.03.20049132
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200318285
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200231960
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200212811
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20026566

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS