header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20116868
Akiba #1Michał Durys11.08.20117064
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010142630
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20108495
Podano do stołuEnSa10.01.20104298
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20094932
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20099479
KiltroNicol Christopher27.10.20093417
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20097717
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20096091
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200921703
J-Zine #3EnSa12.09.20092635
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200928562
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20095971
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20096722
MWKrzych Ayanami30.05.20094195
It’s all about love…EnSa21.05.20094839
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20095065
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20093248
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20095646
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20094376
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20094382
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.200910642
Strike WitchesXellos04.04.20094710
GantzFeanor31.03.20097806
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20098823
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093756
Generał DaimosIfrexalis23.03.20098756
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20094417
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20097503
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20094812
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20094039
Houko – odsłona drugafm24.02.20093025
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20097215
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20095481
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20097144
Spice and WolfIfrexalis10.02.20096905
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20094209
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093614
Houko #1Grisznak28.01.20093961
J-Zine #2Grisznak08.01.20093666
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20095013
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20086640
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20086392
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20086261
Duds HuntZelgadis04.09.20084087
SuppliEvil Yuki29.08.20084514
Torii #1Michał Durys20.06.20084741
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20088892
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20084728
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20085371
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084518
Perfect BlueMichał Durys07.03.20085171
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20089003
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086825
Pani williMichał Durys21.08.20073507
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20078617
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20078318
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074431
ArmageddonMichał Durys19.02.20077660
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066824
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065663
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064540
Otaku #2Michał Durys13.11.20066342
Kyaa! #1Grisznak13.11.200610574
PaprikaMichał Durys13.10.20067326
NanszeGrisznak31.08.20064462
Otaku #1Michał Durys17.08.200610790
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200613602
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064739
Youkou #7Grisznak22.06.20063556
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20068264
AkiraMichał Durys08.04.20068705
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20065116
AppleseedMichał Durys27.01.20069524
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200616004
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.200510242
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20056097
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200511943
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20058888
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20058044
Love HinaRoshi28.08.200522682
BleachGassus30.07.200545607
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055277
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200511021
ChobitsKaoru23.07.20058633
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056582
Anime+ #1Yoghurt12.03.200515431
MegatokyoYoghurt04.03.20048406
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200316531
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200230283
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200212012
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025804

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS