header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20116965
Akiba #1Michał Durys11.08.20117129
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010142824
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20108570
Podano do stołuEnSa10.01.20104351
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20094975
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20099602
KiltroNicol Christopher27.10.20093457
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20097774
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20096127
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200921910
J-Zine #3EnSa12.09.20092664
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200928690
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20096041
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20096766
MWKrzych Ayanami30.05.20094231
It’s all about love…EnSa21.05.20094910
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20095112
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20093293
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20095700
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20094455
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20094421
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.200910697
Strike WitchesXellos04.04.20094756
GantzFeanor31.03.20097875
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20098918
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093837
Generał DaimosIfrexalis23.03.20098852
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20094453
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20097589
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20094867
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20094076
Houko – odsłona drugafm24.02.20093063
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20097319
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20095533
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20097206
Spice and WolfIfrexalis10.02.20096948
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20094245
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093655
Houko #1Grisznak28.01.20093996
J-Zine #2Grisznak08.01.20093711
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20095055
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20086683
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20086455
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20086312
Duds HuntZelgadis04.09.20084120
SuppliEvil Yuki29.08.20084569
Torii #1Michał Durys20.06.20084777
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20088934
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20084777
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20085416
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084546
Perfect BlueMichał Durys07.03.20085219
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20089043
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086889
Pani williMichał Durys21.08.20073507
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20078669
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20078357
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074486
ArmageddonMichał Durys19.02.20077711
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066869
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065704
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064584
Otaku #2Michał Durys13.11.20066378
Kyaa! #1Grisznak13.11.200610629
PaprikaMichał Durys13.10.20067401
NanszeGrisznak31.08.20064502
Otaku #1Michał Durys17.08.200610873
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200613646
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064793
Youkou #7Grisznak22.06.20063582
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20068306
AkiraMichał Durys08.04.20068752
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20065169
AppleseedMichał Durys27.01.20069579
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200616049
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.200510284
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20056134
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200512007
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20058934
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20058104
Love HinaRoshi28.08.200522728
BleachGassus30.07.200545682
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055307
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200511073
ChobitsKaoru23.07.20058671
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056619
Anime+ #1Yoghurt12.03.200515484
MegatokyoYoghurt04.03.20048444
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200316639
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200230371
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200212046
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025842

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS