header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20117096
Akiba #1Michał Durys11.08.20117188
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010143033
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20108668
Podano do stołuEnSa10.01.20104397
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20095015
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20099731
KiltroNicol Christopher27.10.20093493
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20097826
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20096173
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200922108
J-Zine #3EnSa12.09.20092686
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200928806
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20096105
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20096813
MWKrzych Ayanami30.05.20094264
It’s all about love…EnSa21.05.20094979
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20095171
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20093342
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20095766
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20094536
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20094466
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.200910790
Strike WitchesXellos04.04.20094796
GantzFeanor31.03.20097947
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20098999
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093910
Generał DaimosIfrexalis23.03.20098958
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20094494
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20097661
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20094929
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20094114
Houko – odsłona drugafm24.02.20093102
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20097395
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20095574
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20097274
Spice and WolfIfrexalis10.02.20096997
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20094284
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093697
Houko #1Grisznak28.01.20094036
J-Zine #2Grisznak08.01.20093751
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20095090
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20086715
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20086507
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20086367
Duds HuntZelgadis04.09.20084151
SuppliEvil Yuki29.08.20084612
Torii #1Michał Durys20.06.20084807
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20088983
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20084827
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20085450
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084584
Perfect BlueMichał Durys07.03.20085263
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20089087
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086943
Pani williMichał Durys21.08.20073507
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20078729
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20078396
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074523
ArmageddonMichał Durys19.02.20077774
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066913
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065753
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064612
Otaku #2Michał Durys13.11.20066421
Kyaa! #1Grisznak13.11.200610677
PaprikaMichał Durys13.10.20067461
NanszeGrisznak31.08.20064537
Otaku #1Michał Durys17.08.200610989
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200613699
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064842
Youkou #7Grisznak22.06.20063605
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20068354
AkiraMichał Durys08.04.20068826
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20065205
AppleseedMichał Durys27.01.20069629
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200616088
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.200510327
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20056168
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200512067
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20058998
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20058151
Love HinaRoshi28.08.200522776
BleachGassus30.07.200545770
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055341
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200511125
ChobitsKaoru23.07.20058701
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056658
Anime+ #1Yoghurt12.03.200515529
MegatokyoYoghurt04.03.20048474
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200316762
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200230465
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200212085
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025874

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS