header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20115980
Akiba #1Michał Durys11.08.20116150
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010136023
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20107745
Podano do stołuEnSa10.01.20103917
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20094528
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20098256
KiltroNicol Christopher27.10.20093214
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20096342
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20095328
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200918901
J-Zine #3EnSa12.09.20092451
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200925240
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20095479
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20096327
MWKrzych Ayanami30.05.20093917
It’s all about love…EnSa21.05.20094275
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20094681
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20092994
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20094590
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20093839
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20093974
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.20099447
Strike WitchesXellos04.04.20094168
GantzFeanor31.03.20097390
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20098063
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093414
Generał DaimosIfrexalis23.03.20098104
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20094030
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20096806
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20094402
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20093823
Houko – odsłona drugafm24.02.20092843
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20096458
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20095200
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20096079
Spice and WolfIfrexalis10.02.20096510
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20093903
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093341
Houko #1Grisznak28.01.20093488
J-Zine #2Grisznak08.01.20093370
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20094610
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20086304
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20085545
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20085491
Duds HuntZelgadis04.09.20083914
SuppliEvil Yuki29.08.20084090
Torii #1Michał Durys20.06.20084479
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20087546
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20084257
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20084805
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084288
Perfect BlueMichał Durys07.03.20084930
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20088670
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086614
Pani williMichał Durys21.08.20073507
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20078302
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20077474
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074193
ArmageddonMichał Durys19.02.20077361
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066560
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065410
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064361
Otaku #2Michał Durys13.11.20066002
Kyaa! #1Grisznak13.11.20069775
PaprikaMichał Durys13.10.20066973
NanszeGrisznak31.08.20064274
Otaku #1Michał Durys17.08.20069622
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200613256
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064525
Youkou #7Grisznak22.06.20063428
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20068056
AkiraMichał Durys08.04.20068402
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20064928
AppleseedMichał Durys27.01.20068922
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200615185
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.20059981
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20055921
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200511511
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20058582
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20057531
Love HinaRoshi28.08.200522226
BleachGassus30.07.200544958
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055122
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200510635
ChobitsKaoru23.07.20058397
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056394
Anime+ #1Yoghurt12.03.200513954
MegatokyoYoghurt04.03.20048117
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200315524
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200229612
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200211799
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025613

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS