header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20117243
Akiba #1Michał Durys11.08.20117281
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010143778
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20108773
Podano do stołuEnSa10.01.20104462
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20095083
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20099910
KiltroNicol Christopher27.10.20093552
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20097907
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20096228
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200922400
J-Zine #3EnSa12.09.20092722
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200928986
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20096184
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20096882
MWKrzych Ayanami30.05.20094370
It’s all about love…EnSa21.05.20095072
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20095240
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20093402
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20095873
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20094631
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20094520
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.200910923
Strike WitchesXellos04.04.20094868
GantzFeanor31.03.20098057
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20099106
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20094008
Generał DaimosIfrexalis23.03.20099089
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20094567
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20097752
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20095015
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20094179
Houko – odsłona drugafm24.02.20093167
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20097510
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20095632
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20097374
Spice and WolfIfrexalis10.02.20097064
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20094344
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093775
Houko #1Grisznak28.01.20094102
J-Zine #2Grisznak08.01.20093825
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20095144
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20086766
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20086600
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20086446
Duds HuntZelgadis04.09.20084204
SuppliEvil Yuki29.08.20084683
Torii #1Michał Durys20.06.20084876
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20089039
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20084910
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20085503
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084627
Perfect BlueMichał Durys07.03.20085324
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20089138
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086999
Pani williMichał Durys21.08.20073508
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20078801
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20078464
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074588
ArmageddonMichał Durys19.02.20077868
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066974
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065807
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064659
Otaku #2Michał Durys13.11.20066493
Kyaa! #1Grisznak13.11.200610739
PaprikaMichał Durys13.10.20067569
NanszeGrisznak31.08.20064606
Otaku #1Michał Durys17.08.200611143
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200613767
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064902
Youkou #7Grisznak22.06.20063638
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20068441
AkiraMichał Durys08.04.20068943
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20065263
AppleseedMichał Durys27.01.20069718
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200616296
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.200510399
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20056210
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200512171
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20059080
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20058230
Love HinaRoshi28.08.200522862
BleachGassus30.07.200546031
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055389
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200511201
ChobitsKaoru23.07.20058759
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056716
Anime+ #1Yoghurt12.03.200515599
MegatokyoYoghurt04.03.20048532
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200316957
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200230586
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200212142
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025930

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS