header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20116843
Akiba #1Michał Durys11.08.20117037
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010142509
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20108472
Podano do stołuEnSa10.01.20104279
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20094916
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20099447
KiltroNicol Christopher27.10.20093405
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20097697
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20096075
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200921650
J-Zine #3EnSa12.09.20092627
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200928513
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20095955
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20096701
MWKrzych Ayanami30.05.20094179
It’s all about love…EnSa21.05.20094812
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20095046
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20093229
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20095629
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20094358
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20094369
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.200910618
Strike WitchesXellos04.04.20094699
GantzFeanor31.03.20097784
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20098799
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093735
Generał DaimosIfrexalis23.03.20098729
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20094401
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20097485
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20094790
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20094024
Houko – odsłona drugafm24.02.20093007
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20097179
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20095465
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20097125
Spice and WolfIfrexalis10.02.20096888
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20094196
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093590
Houko #1Grisznak28.01.20093948
J-Zine #2Grisznak08.01.20093649
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20094996
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20086624
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20086366
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20086242
Duds HuntZelgadis04.09.20084079
SuppliEvil Yuki29.08.20084500
Torii #1Michał Durys20.06.20084730
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20088877
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20084709
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20085351
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084506
Perfect BlueMichał Durys07.03.20085155
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20088985
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086801
Pani williMichał Durys21.08.20073507
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20078603
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20078302
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074412
ArmageddonMichał Durys19.02.20077630
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066804
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065648
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064522
Otaku #2Michał Durys13.11.20066326
Kyaa! #1Grisznak13.11.200610555
PaprikaMichał Durys13.10.20067309
NanszeGrisznak31.08.20064446
Otaku #1Michał Durys17.08.200610767
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200613577
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064715
Youkou #7Grisznak22.06.20063546
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20068250
AkiraMichał Durys08.04.20068690
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20065098
AppleseedMichał Durys27.01.20069506
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200615988
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.200510219
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20056087
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200511923
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20058868
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20058023
Love HinaRoshi28.08.200522667
BleachGassus30.07.200545579
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055265
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200510998
ChobitsKaoru23.07.20058613
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056569
Anime+ #1Yoghurt12.03.200515416
MegatokyoYoghurt04.03.20048394
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200316489
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200230255
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200211994
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025792

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS