header imageheader imageheader image

Podkarpacki Festiwal Kultury Japońskiej "Lotus" Wiosna 2018

Początek:Sobota, 14.04.2018
Koniec:Niedziela, 15.04.2018
Strona WWW:www.festiwal-lotus.pl/
Miasto:Rzeszów
Lokalizacja:ulica płk. K. Iranka-Osmeckiego 51
Organizator: Grupa Lotus
FB: https://www.facebook.com/events/576579962689219/

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Podkarpackiego Festiwalu Kultury Japońskiej „Lotus” Wiosna 2018. Tym razem robimy zwrot ku naszym korzeniom, czyli do miejsca, w którym odbyła się nasza pierwsza tego typu impreza. Z wszechogarniającą nostalgią i szczerą radością powracamy na ulicę Osmeckiego 51 – do Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie!
Dla wielu osób jest to miejsce pełne pewnego rodzaju magii. To tutaj poznaliśmy wielu nowych ludzi, to tutaj odbył się nasz pierwszy festiwal, to tutaj stworzyliśmy niesamowite wspomnienia. Dzięki mniejszej przestrzeni tworzy się miła i rodzinna atmosfera za którą tak bardzo tęsknimy. Dlatego właśnie wybraliśmy to miejsce na wiosenną edycję.
PFKJ Lotus to masa świetnej zabawy i tony niepowtarzalnych atrakcji – tym razem w jakże japońskiej i nieśmiertelnej konwencji „NINJA”!
Turnieje rzucania shurikenem lub kunaiem, nauka pieczęci z uniwersum Naruto, prelekcje o prawdziwych ninja oraz quest - to tylko kilka przykładów rozrywek, które będą miały miejsce podczas festiwalu. Nie wspomnę już o kultowym Karaoke, salce DDR oraz Games Roomie! Dodatkowo będą z nami nasze cudowne pokojówki i wspaniali kelnerzy z Meido Cafe, którzy zaserwują nam przepyszne potrawy. Także tym razem zapraszamy do salki kinowej, gdzie będziecie mogli oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat anime z wybranymi przez nas filmami.
Jeżeli poszukujecie pamiątek lub gadżetów ze świata mangi i anime to sklep Blue Box zapewni wam to wszystko na miejscu udostępniając swój szeroki asortyment.
Wszystkie informacje odnośnie wstępu (darowizny), miejsca i programu wydarzenia znajdziesz na naszej stronie: www.festiwal-lotus.pl
To wszystko i jeszcze więcej w MDK Rzeszów na Osmeckiego 51, za pływalnią Muszelka, a obok boiska Orlik w sobotę od 10:00. Wspólnie stwórzmy festiwal, na którym wszyscy będziemy jedną wielką japońską rodziną!

Dodaj do:

Lista obecności

Jeszcze żaden użytkownik nie zadeklarował swojej obecności, ty możesz być pierwszy.

Do listy obecności mogą dopisać się tylko zarejestrowani użytkownicy.

Zobacz także

Powiązane tematy: AltBay.tv.

Inne serwisy:

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 0 dodaj

Powered by WashuOS