header imageheader imageheader image

Ruchomy zamek Hauru

Początek:Niedziela, 04.09.2005, 16:00
Strona WWW:www.kinoplex.pl/kinoplexy_warszawa.php
Miasto:Warszawa
Lokalizacja:Kino Femina, Al. Solidarności 115
Przedpremierowy pokaz najnowszego filmu Hayao Miyazakiego w warszawskim kinie Femina. Na seansie pokazana zostanie jedyna w Polsce kopia filmu z japońską ściężką dźwiękową i polskimi napisami. Każdy widz otrzyma pamiątkowy gadżet-niespodziankę, a kilka osób wyjdzie z cenniejszymi pamiątkami, gdyż w planach znajduje się także losowanie nagród.

Pokazy przedpremierowe pokazywanych w Polsce filmów Hayao Miyazakiego stały się już poniekąd naszą tradycją. Pokazy „Księżniczki Mononoke” i „Spirited Away” (nius, zdjęcia) były bardzo udane, w obu wypadkach sala była prawie pełna. Uczestniczyło w nich także sporo osób spoza Warszawy. Kino Femina znajduje się w centrum miasta, o rzut mokrym beretem od dworca centralnego, a godzina seansu została tak dobrana by można było bez problemów dojechać i wrócić. Dodatkową zaletą tego pokazu jest to, że odbywa się w gronie fanów, co zmniejsza ryzyko, że ktoś będzie głośno wyrażał swoje niezrozumienie fabuły lub wyjdzie w środku filmu. ;-)

Dodaj do:

Lista obecności

9 użytkowników tam było: Joe, karniak, Lord_Canti, MiLek, mort, nover, Nuri, Roger, -Zombik-

Do listy obecności mogą dopisać się tylko zarejestrowani użytkownicy.

Zobacz także

Powiązane tematy: Ruchomy zamek Hauru.

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 2 dodaj

[1] Re: Ruchomy zamek Hauru
Loana [*.provider.pl], 29.08.2005, 07:41:48, oceny: +0 -0
"Na seansie pokazana zostanie jedyna w Polsce kopia filmu z japońską ściężką dźwiękową i polskimi napisami"
Czy aby na pewno jedyna? Na ENEMEFie we Wroclawiu otwarte byly dwie sale i na obydwu jednoczesnie puszczano "Ruchomy Zamek Hauru" z napisami! Czyli kopie sa co najmniej dwie. Juz nie mowiac o tym, ze tych przedpremierowych pokazow robi sie coraz wiecej, skoro widzialam ta anime w kinie juz dwa razy :P.
[2] Jedna kopia
Joe [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 06.09.2005, 03:19:18, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
JoePudło. Kopia jest jedna, jak już pisałem w innym miejscu multipleksy mają możliwość puszczania jednej kopii w kilku salach równocześnie.

Moim zdaniem to dobrze, że pokazów jest coraz więcej - jest to jakiś wyznacznik, że anime w Polsce ma się z każdym rokiem lepiej. Poza tym przedpremierowe pokazu "Ruchomego zamku Hauru" nie dublowały się, ponieważ każdy był inny: Poznań był z lektorem, emenefy są dla ludzi, którzy chcą obejrzeć dużo małym kosztem, zaś powyższy pokaz był dla tych, którzy chcieli sobie obejrzeć to anime na spokojnie, bez zarywania nocy. Wspomnę jeszcze, że pokazy w Feminie mają najdłuższą tradycję, pierwszy odbył się w 2000 roku przy okazji premiery "Księżniczki Mononoke".
Powered by WashuOS