header imageheader imageheader image
{Rynek}
„Waterboys” w ambasadzie Japonii
Autor: Joe, Data: 09.09.2013, 14:48:06, Źródło: Ambasada Japonii
Joe„Waterboys” w ambasadzie JaponiiW ramach cyklu „Filmowa środa w Ambasadzie Japonii” pokazany zostanie film „Waterboys” w reżyserii Shinobu Yaguchiego. Film będzie pokazany w japońskiej wersji językowej z napisami angielskimi. Projekcja odbędzie się środę 18 września o 17:30 w Wydziale Informacji i Kultury Ambasady Japonii, który mieści się w Al. Ujazdowskich 51 w Warszawie. Wstęp na projekcję jest bezpłatny, ale należy zarezerwować miejsce dzwoniąc pod numer 22 584 73 00 lub pisząc na adres info-cul@wr.mofa.go.jp.

„Waterboys” to znakomita komedia, z całą galerią nietuzinkowych postaci. Dowcipne dialogi i lekki humor gwarantują świetną zabawę przez cały film.

Odpowiednia motywacja sprawia, że człowiek podejmuje się największych wyzwań. Tak jest również w przypadku uczniów męskiego liceum Tadano – pojawienie się w szkole pięknej nauczycielki pływania powoduje, iż tłumnie dołączają do klubu pływackiego. Kiedy jednak okazuje się, że chodzi o jakże niemęskie pływanie synchroniczne, większość rezygnuje. Pozostają tylko zdeterminowany Suzuki i czwórka jego kolegów. Atrakcyjna trenerka wkrótce odchodzi na urlop macierzyński, jednak zainspirowani jej pasją chłopcy postanawiają wytrwale ćwiczyć do występu podczas święta szkoły. Napotykają wiele przeszkód, niejednokrotnie ogarnia ich zwątpienie, w akcie niemalże desperacji zgłaszają się nawet po pomoc do ekscentrycznego trenera delfinów…Czy uda im się osiągnąć cel?

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 3 dodaj

[1] Re: „Waterboys” w ambasadzie Japonii
Mianda [*.dynamic.chello.pl], 09.09.2013, 22:18:09, oceny: +7 -1
MiandaFree! the Movie.
[2] Re: „Waterboys” w ambasadzie Japonii
olgita [*.konin.mm.pl], 10.09.2013, 20:13:02, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
olgitaCzekałam, aż ktoś walnie komentarz tego typu :D
[3] Re: „Waterboys” w ambasadzie Japonii
Ja [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 13.09.2013, 12:20:21, oceny: +0 -0
Ze wszystkich możliwych filmów wybrali "waterboys"? To tak jakby promować Polskę puszczając gnioty z Karolakiem w Japonii.
Powered by WashuOS