header imageheader imageheader image
{Rynek}
Azjatyckie premiery Visionu
Autor: Joe, Data: 22.07.2006, 03:07:57
JoeAzjatyckie premiery VisionuPrawdopodobnie już w sierpniu za sprawą firmy Vision na DVD ukażą się dwa azjatyckie filmy. Na 17 sierpnia zaplanowano premierę obrazu „Ashura-jō no hitomi” w reżyserii Yojiro Takitaki. Film jest adaptacją opowiadania Kazuki Nakajimy. XIX-wieczna Japonia boryka z paranormalnym problemem w postaci najazdu demonów. Zwyczajowym remedium są kadry wyszkolonych zabójców demonów.

W podobnych klimatach utrzymana jest druga sierpniowa premiera. 31 sierpnia na półki wypożyczalni ma trafić „Devilman” Hiroyukiego Nasu. Jest to adaptacja mangi Gō Nagai'ego opowiadająca o młodzieńcu, który by walczyć z demonami sam łączy się z jednym z nich. Abstrahując od poziomu mangowego pierwowzoru (powstało również anime), adaptacja raczej nieudana — uhonorowana nagrodą Kiichi dla najgorszego japońskiego filmu 2004 roku.

Oba filmy będą dostępne wyłącznie w wersji dla wypożyczalni.

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: Devilman.

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 1 dodaj

[1] Re: Azjatyckie premiery Visionu
Xellos-sama [*.internetdsl.tpnet.pl], 22.07.2006, 20:11:16, oceny: +0 -0
Z niecierpliwością będę czekał na nie i mam nadzieję, że obie pozycje ujrzą światło dziennie. Obie serie są warte obejrzenia, w szczególności Devilman, jak tylko będzie koło mnie, to wypożyczam^^
Powered by WashuOS