header imageheader imageheader image
{Od redakcji}
Bilety na koncert Ra:IN do wygrania dzisiaj i jutro
Autor: Joe, Data: 15.06.2009, 14:17:05
JoeBilety na koncert Ra:IN do wygrania dzisiaj i jutroPrzypominam, że dzisiaj i jutro na antenie radia anime.com.pl będą przeprowadzone konkursy, w których będzie można wygrać zaproszenia na warszawski koncert grupy Ra:IN. Dzisiaj w audycji ACEP będziemy puszczać piosenki Ra:IN, a zaproszenie trafi do osoby, która najszybciej je rozpozna. Z twórczością grupy możecie się zapoznać m.in. na jej stronie w serwisie MySpace. Drugą szansę będziecie mieć jutro w audycji Onegai DJ. Aby wygrać zaproszenie trzeba będzie wykazać się wiedzą na temat zespołu oraz zaśpiewać bądź zanucić fragment ich piosenki (przez Skype'a).

Sam koncert odbędzie się 21 czerwca w klubie Hydrozagadka. Bilety w cenie 65 zł można kupić w EMPiKach i w serwisie ticketonline.pl.

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 4 dodaj

[1] Re: Bilety na koncert Ra:IN do wygrania dzisiaj i jutro
Hoover [*.adsl.inetia.pl], 15.06.2009, 21:00:40, oceny: +0 -0
zastanawiam się ile by się pojawiło odpowiedzi gdyby był link podany do tego formularza kontaktowego co przez niego należy wysyłać odpowiedzi.
[2] Re: Bilety na koncert Ra:IN do wygrania dzisiaj i jutro
Joe [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 15.06.2009, 21:14:53, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
JoeWystarczyło choćby kliknąć na napisie ACEP w tym newsie. Co tydzień X osób nie ma problemu z przesłaniem swoich opinii przez formularz, a w takim ZSYP-ie to nawet X-dziesiąt.
[3] Re: Bilety na koncert Ra:IN do wygrania dzisiaj i jutro
Hoover [*.adsl.inetia.pl], 15.06.2009, 21:31:23, odpowiedź na #2, oceny: +0 -0
nie wiem, nie umiem, nie chcę mi się, można prosić o bezpośredni link? tak na przyszłość, bo coś mi się wydaje że tego nigdy nie znajdę :|

z góry przepraszam za głupie komentarze :]
[4] Re: Bilety na koncert Ra:IN do wygrania dzisiaj i jutro
Joe [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 16.06.2009, 09:06:53, odpowiedź na #3, oceny: +0 -0
JoeNapis ACEP jest bezpośrednim linkiem, ale formularz kontaktowy dostępny jest tylko w trakcie trwania audycji i tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Wspominałem o tym na początku audycji.
Powered by WashuOS