header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
Coś nie coś z programu Midori
Autor: Darki009, Data: 24.07.2011, 16:58:14, Źródło: Midoricon
Darki009Coś nie coś z programu MidoriWczoraj mieliśmy ogromną przyjemność obejrzeć zawody Ochotniczej Straży Pożarnej. Nie wiecie na czym takie zawody polegają? Nie martwcie się! OSP Wieprz (to oni wygrali wczorajsze zawody) przeprowadzą dla Was specjalny pokaz, symulację pożaru, a może i pozwolą Wam spróbować coś ugasić!

Po drugie, jak zapewne wiecie, w każdej wsi znajduje się Koło Gospodyń. Ta szanowna instytucja znajduje się i w Wieprzu i przeprowadzi dla Was warsztaty robienie kwiatów (okazuję się, że ze zwykłego kolorowego papieru można zrobić prawdziwe cuda!).

Po ciężkim dniu pracy, każdy lubi się trochę zabawić. Z racji tematyki imprezy, oczywiście będziecie mogli posłuchać i potańczyć przy waszych ulubionych japońskich utworach. Ale jednocześnie chcemy Wam też przybliżyć wiejskie zabawy. Dlatego oprócz klasycznej dyskoteki, będzie również typowo wiejska potańcówka z typowymi polskimi, znanymi każdemu utworami oraz kilkoma, również klasycznymi, a wciąż dającymi dużo radości, zabawami.

Wracając do klasycznych punktów programu - ci z Was, którzy ponad wszystko kochają śpiewać, będą mieli możliwość wystąpienia w naszym Karaoke! Zaś Ci, którzy wolą wytężać wyobraźnię - będą mogli wziąć udział w mangowych kalamburach!

Jako, że sierpień to przecież środek lata, a starzy górale twierdzą, że będzie upalnie i tego się trzymajmy, postanowiliśmy zaprosić Was do Wielkiej Balonowej Bitwy! W upalne dni, trochę wody dla ochłody to sama przyjemność, więc zabierzcie rzeczy, których nie boicie się zamoczyć i zabrudzić.

Niedługo na stronie pojawią się zdjęcia szkoły, w której będzie odbywać się konwent, a także boisk, które mamy do dyspozycji oraz sceny - a raczej dwóch scen (zależnie od pogody mamy do dyspozycji scenę w sali gimnastycznej lub profesjonalną scenę z amfiteatrem na zewnątrz). Planujemy na scenie wieczorem zorganizować Cosplay lub też Evil Cosplay jeżeli taką formę wolicie. Nocą zaś, po drobnych przeróbkach, scena zamieni się w kino pod gwiazdami, gdzie wedle waszego życzenia, będziecie mogli obejrzeć kilka dobrych klasycznych filmów fantasy lub równie dobrych i klasycznych serii anime.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony!

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 7 dodaj

[1] Wieskon
Gargu [*.154.246.94.ip4.artcom.pl], 25.07.2011, 22:13:31, oceny: +3 -0
GarguSpacja po kropce, przed pauza; "więc wejście rzeczy"; w ostatnim paragrafie brak obu kropek. Itd.
[3] Re: Wieskon
Olaz [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 26.07.2011, 01:23:15, odpowiedź na #1, oceny: +1 -0
OlazWszystko poprawione...
Nie wiem jak takie coś poszło.
[2] Re: Coś nie coś z programu Midori
MJeremy [*.multimo.pl], 25.07.2011, 22:16:12, oceny: +5 -0
MJeremyZawody strażackie... u mnie na wsi były w tym roku. i jak co roku byłem pooglądać, pokibicować i spotkać się w miłej atmosferze z mieszkańcami rożnych sołectw. Ah te klimaty wiejskie :D

Komentarz ukryty z powodu przewagi negatywnych ocen. pokaż

[6] Re: Coś nie coś z programu Midori
Kakyuu_Kaku [*.lupus.net.pl], 26.07.2011, 15:12:51, odpowiedź na #5, oceny: +3 -0
Kakyuu_KakuGotuje...
[7] Re: Coś nie coś z programu Midori
MJeremy [*.multimo.pl], 26.07.2011, 23:09:24, odpowiedź na #5, oceny: +2 -0
MJeremytylko co to ma do mojego postu, to nie wiem... ja tam pisze o tym, co mam normalnie na wsi... moze na konwent tez powinien pokazać, jak to chłopaki i dziewczyny z OSP sobie radzą i jak tworząc grupę, która ratuje dobytek i zycie innych ^^
[4] Re: Coś nie coś z programu Midori
AtoMan [*.dynamic.chello.pl], 26.07.2011, 13:00:07, oceny: +0 -1
AtoMan"Coś nie coś"?
Powered by WashuOS