header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
Cromartie High vs Warren Cromartie
Autor: Joe, Data: 07.07.2005, 17:44:33, Źródło: Anime News Network
JoeCromartie High vs Warren CromartiePremiera aktorskiej wersji „Sakigake!! Cromartie High” może zostać opóźniona z powodu sporu prawnego. Warren Cromartie (były zawodnik baseballa, grał m.in. w japońskiej drużynie Yomiuri Giants) złożył w tokijskim sądzie żądanie wstrzymania premiery filmu do czasu rozstrzygnięcia kwestii prawnych z nim związanych.

Cromartie'emu najwyraźniej nie przypadło do gustu kojarzenia jego nazwiska z treściami prezentowanymi w filmie. Mi dla odmiany wersja anime bardzo się podobała. :-)

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 5 dodaj

[1] Re: Cromartie High vs Warren Cromartie
Remiel [*.wmc.net.pl], 07.07.2005, 22:12:13, oceny: +0 -0
RemielNo, to jest jeszcze dwóch kolesi, których nazwiska dostaly inne szkoły, ale oni jeszcze grają w japońskiej lidze. A pan Cromartie pragnie zemścić się na samurajach. Jednak widać, ze Amerykanie przejęli coś od naszych sarmatów.
[2] Re: Cromartie High vs Warren Cromartie
Vries [*.warynski.net], 08.07.2005, 01:15:41, oceny: +0 -0
VriesCromartie live? Damn, co jak co, ale to chciałbym zobaczyć. Szkoda, że są jeszcze na tym ziemskim padole tacy niobdarzeni poczuciem humoru ludzie jak pan Warren Cromartie.
[3] Re: Cromartie High vs Warren Cromartie
Maestro [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 08.07.2005, 02:03:39, oceny: +0 -0
MaestroWidocznie było ostatnio o nim za cicho i szuka na siłę rozgłosu....
[4] Re: Cromartie High vs Warren Cromartie
Grisznak [*.satfilm.net.pl], 10.07.2005, 17:53:45, oceny: +0 -0
GrisznakW sumie powinien cieszyć się z reklamy, ale co tam, na sporcie się nie znam, a już na baseballu...
[5] Re: Cromartie High vs Warren Cromartie
Mariko [*.zetosa.com.pl], 22.07.2005, 16:27:57, odpowiedź na #4, oceny: +0 -0
MarikoBaseball to narodowy sport, w Japonii swieci tryumfy. Baseballista tak naprawde zarabia krocie no i jest slawny. Plus istnieje mnostwo gadzetow z baseballem zwiazanych, najslynniejsze to karty, kolekcjonerskie rowniez osiagaja spore sumki. A temu panu niekoniecznie musi sie podobac, by w japonskiej (albo i w amerykanskiej) edycji kart napisano: nazwisko jego zostalo uzyte w takim a takim anime/filmie. Tak naprawde to reklamuje to film, nie samego baseballiste. Jesli kojarzonoby kiepski/brutalny/etc. film/anime z jego osoba, mogloby to zachwiac jego kariera. I nie dziwne, ze sie troche burzy. Tego pana nie popieram, ale baseball uwielbiam:]]
Powered by WashuOS