header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
Giełda komiksów na reANIMation 3
Autor: Virus, Data: 31.03.2004, 16:37:07, Źródło: reANIMation Team
VirusGiełda komiksów na reANIMation 3Organizujemy giełdę komiksów! Jeśli chcesz sprzedać lub wymienić cześć swoich zbiorów - przyjedź z nimi na Festiwal Komiksu Japońskiego reANIMation 3, który odbędzie się w dniach 16-18 lipca 2004 roku, w Bydgoszczy!

Do dyspozycji będą specjalnie przygotowane stoiska, na których będziesz mógł zaprezentować swoje komiksy/mangi i je sprzedać. Oczywiście mogą to być także wszelkiego rodzaju garage-kity, breloczki, karty itp. - wszystko co wiąże się z mangowym hobby.

Wszelkie pytania przesyłajcie na adres: reanimation3@go2.pl
Zapraszam również na stronę Festiwalu: www.reanimation3.prv.pl

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 3 dodaj

[1] Re: Giełda komiksów na reANIMation 3
A4 [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 01.04.2004, 20:15:46, oceny: +0 -0
Przecież coś w ten deseń można spotkać na niemalże na każdym konwencie O_o
Czy naprawdę w przypadku reanimki wymaga to specjalnego organizowania, nazwy i szumnego anonsowania na serwisach newsowych? No dobra, tym razem się nie pogniewam, ale mam nadzieję, że następny news nie będzie zawierał wspaniałych wieści o tym, że na wejściu uczestnicy dostaną identy, a w budynku znajdować się bedą nawet toalety ;PPP
[2] Re: Giełda komiksów na reANIMation 3
Virus [*.f.INTELINK.pl], 01.04.2004, 22:05:44, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
VirusNie, nie mozna spotkac :)

Patent jest taki, ze zwykle stoja dwie-trzy osoby z wieksza iloscia towaru, tu chodzi o to aby zachecic osoby ktore poprostu maja na zbyciu np. tylko kilka tomow wezmy na to OMG i czegos tam jeszcze, z wlasnych prywatnych zbiorow. Dokladny wzorzec w tym wypadku to Lodzkie Spotkania Komiksowe i tamtejsza gielda komiksu, ktora jest jednym z tych punktow imprezy, dla ktorych sie tam jedzie :) Mozna czesto dostac rozne dziwne rzeczy, ktorych prozno szukac gdziekolwiek, a dostac mozna dlatego, ze ludzie wiedza "o, mam cos do opchniecia, to wezme to na LSK".
[3] Re: Giełda komiksów na reANIMation 3
Virus [*.f.INTELINK.pl], 01.04.2004, 22:12:57, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
Virus[kurde... cos sie syplo, sorki za dwa posty]

To "szumne anonsowanie" ma za zadanie powiedziec ludziom o takiej mozliwosci i pomoc stworzyc miejsce, w ktorym mozna cos super kupic, cos sprzedac i wymienic. Chodzi o to, zeby ludzie sie o takiej mozliwosci dowiedzieli.

Wydawnictwa i sklepy beda swoja droga, a "targ" fanowski chcemy zrobic swoja droga - to dwie rozne rzeczy :)
Powered by WashuOS