header imageheader imageheader image
{Rynek}
GitS z JPF bez cenzury
Autor: Joe, Data: 08.10.2002, 11:59:13, Źródło: manga.com.pl
JoeGitS z JPF bez cenzuryTym razem informacja już na 100 procent pewna i potwierdzona u źródła. Po długim wahaniu wydawnictwo J.P.Fantastica zdecydowało się pokazać polskim czytelnikom najpełniejszą wersję mangi "Ghost in the Shell / Kokaku Kidotai" Masamune Shirow i nie ingerować w jej zawartość. W związku z kontrowersyjną zawartością stron zawierających sporą dawkę seksu wydawca automatycznie zawęził jej krąg odbiorców i opatrzy całość etykietką od 18 lat. Przewidywana cena książki oscylować będzie w granicach 40 PLN, co zważywszy na pełne, ponad trzystustronicowe wydanie kolekcjonerskie nie jest kwotą wysoką. Polska wersja "GitS" rozprowadzana jest, podobnie jak np. "Chirality", na zapisy, a szczęśliwcy powinni mieć ją w rękach już w drugiej połowie grudnia br.

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: Ghost in the Shell, JPF.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 2 dodaj

[1] Re: GitS z JPF bez cenzury
eciątko [*.chello.pl], 08.10.2002, 19:35:39, oceny: +0 -0
eciątkonieeee~~~~ będe musiał kupic jakiś chałowy tomik żeby nabyc GwSu? :/ mam nadzieję,że nie dostanę zamowionego komiksu jak moj znajomy - czyli wcale :P
[2] Re: GitS z JPF bez cenzury
Krzych Ayanami [*.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl], 08.10.2002, 20:49:47, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
Krzych AyanamiChyba wystarczy jak spiszerz adres i napiszerz co trzeba na przekazie... Zresztą ja bym tam Boginek i X'a nie ciął bo i tak ich druków nie używam. Biore druczek z poczty i jest cacy.
Powered by WashuOS