header imageheader imageheader image
{Rynek}
Godzilla odchodzi na emeryturę
Autor: Joe, Data: 03.03.2004, 23:50:09, Źródło: Daily Yomiuri
JoeGodzilla odchodzi na emeryturęNa 11 grudnia 2004 zapowiedziana została premiera nowego filmu z Godzillą, który, wedle oświadczenia wytwórni Toho, ma być jednocześnie 28 i ostatnim z serii. Poprzednie dwa filmy z wielkim potworem nie spełniły frekwencyjnych oczekiwań twórców. Shogo Toyama, producent nowego filmu, stwierdził że "W obecnych czasach popularność zdobywają filmy animowane i gry podczas gdy filmy o Godzilli nie są w stanie w pełni wykorzystać zalet efektów specjalnych". W tym roku mija 50 rocznica powstania pierwszego filmu z Godzillą.

Zdjęcia do "Godzilla - Final Wars" rozpoczną się w połowie maja. Wedle słów reżysera Ryuhei Kitamury w filmie pojawi się 10 innych znanych potworów. Toyama ponadto zapowiada, że Godzilla odejdzie z klasą - twórcy zamierzają nakręcić pierwszorzędny film. Dodaje także, że istnieje szansa na wskrzeszenie Godzilli, ale na pewno nie nastąpi to w najbliższych latach.

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 1 dodaj

[1] Re: Godzilla odchodzi na emeryturę
kiba [*.lublin.mm.pl], 04.03.2004, 12:53:46, oceny: +0 -0
kibaA po co komu f/x (a'la USA) skoro i tak najbardziej wszystkim podoba się facet w gumowym kostiumie niemiłosiernie dręczący miasto z kartonu/styropianu. Ma to też, tak lubiany w JP, wymiar ekologiczny: natura (kauczuk) atakuje trudne do rozłożenia sztuczne związki chemiczne (styropian).
Swoją drogą ciekawe co porabia Gamera? Czy superżółw kiedyś do nas powróci?!
Powered by WashuOS