header imageheader imageheader image
{Media}
Ju-On zamerykanizowany
Autor: Mirai_Trunks, Data: 15.12.2003, 18:05:47, Źródło: Film Wirtualna Polska
Ju-On zamerykanizowanyJak donosi serwis Film Wirtualna Polska Amerykanie postanowili zrobić remake kolejnego japońskiego horroru. Tym razem nie trafiło na produkcję Hideo Nakaty, tylko Takashi Shimizu. Film nosi tytuł Ju-on (tytuł angielski - "The Grunge" czyli po naszemu "Uraza"). Jednym z producentów został Sam Raimi - reżyser Spider-Man'a. Miejsce za kamerą zajmie nikt inny jak sam Takashi Shimizu. Wiadomo również, że główną rolę zagra, znana z serialu "Buffy - Postrach wampirów", Sarah Michelle-Gellar.

"Ju-on" opowiada o historii, z pozoru normalnego, domu. Jednak wiele lat wcześniej wydarzyła się tam tragedia - ojciec zanim popełnił samobójswo brutalnie zabił swoją żonę, a ich sześcioletniego synka nigdy nie znaleziono... Od tego czasu duch matki nawiedza dom, zarażając nienawiścią wszystkich, którzy przekroczyli próg domostwa. Nishina Rika - wolontariuszka - pewnego dnia zauważa w domu małego chłopca, który po prostu znika. Z czasem orientuje się, że historia domu nie jest jakimś tam wymysłem szaleńca, a wszystko przez to, że zaczęli ginąć członkowie jej rodziny. Jej zadaniem jest rozwiązanie tej zagadki...

Nasuwają się dwa pytania: "Czy będzie to kolejny "Krąg", w którym zamiast kasety mamy dom?" oraz "Czy amerykanie zamierzają zrobić remake sequel'a tegoż to filmu?"

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 1 dodaj

[1] Re: Ju-On zamerykanizowany
Joe [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 15.12.2003, 21:39:57, oceny: +0 -0
JoeBłakając się wczoraj po sieci odłożyłem sobie do późniejszego zaniusowania ten artykulik. Znajdziecie tam więcej o fenomenie "Ju-on", interesująca lektura.
Powered by WashuOS