header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
Kapitularz 2012 zaprasza
Autor: Hitsu Mayuki, Data: 11.08.2012, 23:23:23, Źródło: strona Kapitularza 2012
Hitsu MayukiKapitularz 2012 zaprasza21 września rozpocznie się piąta edycja Łódzkiego Festiwalu Fantastyki "Kapitularz 2012". Po ośmiu latach nieobecności impreza powraca, by na stałe zagościć pośród polskich zlotów miłośników fantastyki.

Łódzki Festiwal Fantastyki "Kapitularz 2012" to trzydniowa impreza, której głównym celem jest propagowanie szeroko rozumianej fantastyki. W nastroju miejskiego fantasy i horroru Łódź pokaże swoje nieznane, zagadkowe oblicze. Uczestnicy będą mogli je poznać nie tylko w trakcie samego festiwalu, ale również podczas poprzedzających go wydarzeń towarzyszących. Tegoroczna edycja odbędzie się w XXXII LO im. Haliny Poświatowskiej przy ulicy P. Czajkowskiego 14 w Łodzi.

W programie Kapitularza zaplanowano m.in. liczne prelekcje, spotkania z pisarzami, konkursy, atrakcje dla najmłodszych, turnieje gier bitewnych oraz pokazy grup rekonstrukcji historycznej.

Jednym z elementów programu Kapitularza, będzie blok mangowy, w skład którego wejdzie mnóstwo atrakcji rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni, traktujących o nie tylko o mandze i anime, ale także o szeroko rozumianej kulturze japońskiej. Do udziału w tworzeniu tego bloku zachęcamy właśnie Was! Zapraszamy serdecznie do zgłaszania swoich propozycji na atrakcje poprzez wypełnianie na stronie formularza zgłaszania atrakcji. Szczegółowe informacje, dotyczące między innymi zniżek, są udostępnione pod tym adresem.

Organizatorzy zapraszają na profil imprezy na Facebooku oraz stronę internetową, na łamach których już od jakiegoś czasu pojawiają się informacje, związane z festiwalem.

Zapraszamy!!

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 1 dodaj

[1] Re: Kapitularz 2012 zaprasza
Neko-Slay [*.wroclaw.mm.pl], 13.08.2012, 09:49:59, oceny: +2 -0
Neko-SlayPo ośmiu latach!? o.O
Jeny... Jak ten czas cholernie szybko leci. x.X
Powered by WashuOS