header imageheader imageheader image
{Internet}
Kolejny serwis o M&A
Autor: Kumi, Data: 02.02.2003, 00:42:05, Źródło: fantom // strona około mangowa
Kolejny serwis o M&ACóż - powstała kolejna strona o mandze i anime. Jako jej twórca zapraszam do odwiedzin i zachęcam do wypowiedzenia się na jej temat... kliknij

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 7 dodaj

[1] Re: Kolejny serwis o M&A
avantar [195.116.43.*], 03.02.2003, 17:30:01, oceny: +0 -0
avantarHmmm coz odwiedzilem strone i juz na samym poczatku ma jednego wielkiego plusa - nie jest zrobiona tak jak miliony chyba stron o mandze ktore postawione sa na oklepanych standardach w php. Merytorycznie na razie malo jest - w sumie jedynie jest "katalog" anime. Ale tak jak mowie - wyglad nieoklepany i mam nadzieje ze niedlugo strona sie bardziej rozwinie. 3mam kciuki!
[2] Re: Kolejny serwis o M&A
Chiodo [*.piotrkow.cvx.ppp.tpnet.pl], 03.02.2003, 18:18:27, oceny: +0 -0
Mi sie bardzo podoba. Brawa dla autora ;) !
[3] Re: Kolejny serwis o M&A
Tanaka [*.torun.cvx.ppp.tpnet.pl], 03.02.2003, 21:33:35, oceny: +0 -0
Strona wyglada calkiem ladnie, ale zawiera malo ciekawych materialow (wrecz wogole). Artykuly na temat: 'Co to jest manga' albo recenzje Pokemonow lub innych Yattamanow, bardzo, bardzo oklepane i troche jakby powedziec nudne. W sumie cel istnienia tej strony tez nie jest znany. Ma byc kolejnym newso-serwisem???
[4] Re: Kolejny serwis o M&A
Kumi [*.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl], 03.02.2003, 21:52:12, odpowiedź na #3, oceny: +0 -0
Strona wcale nie ma być kolejnym newso serwisem. Artykuły "co to manga?" pisane były już dawno temu, za czasów którejś z moich starych stron. Tak samo zresztą jak Yattamany i Pokemony... Strona ma mieć charakter bardziej informacyjny niż newsowy i postaram się reguralnie dodawać nowe treści niekoniecznie na temat Yattamanów... Zresztą postaram się dodawać nie tylko suche informacje, ale i jakieś przemyslenia czy skojarzenia - vide: Berserk i Totoro, tam znajdują się pierwsze takie teksty.
[6] Re: Kolejny serwis o M&A
Tanaka [*.torun.cvx.ppp.tpnet.pl], 04.02.2003, 08:48:14, odpowiedź na #4, oceny: +0 -0
Czytalem wiekszosc tekstow w dziale |Manga&Anime| i jakos nie zauwazylem roznicy. Sa niestety bardzo schematyczne, czy to tekst o Eva, czy o Grobowcu Swietlikow. Niektore sformulowania sa wrecz smieszne np.: "Wojna nie tylko jest okrutna, ale prowadzi do okrutnych rzeczy. Ludzie, na pozór dobrzy i uczciwy stają się źli i samolubni." Niestety zaden tekst nie wylamuje sie z tych ram. Tymniemniej zachecam do dalszej pracy.
[7] Re: Kolejny serwis o M&A
Kumi [*.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl], 04.02.2003, 21:02:08, odpowiedź na #6, oceny: +0 -0
Dzięki - własnie o takie wpadki mi chodziło... Chciałem zwrócic uwagę na fakt, że wojna to nie tylko walki, ale i ich konsekwencje jak ogromna zmiana nastawienia człowieka do drugiego człowieka i cała masa nieszczęść spotykających ludzi nie zaangażowanych bezposrednio w walki. Bo pierwsze skojarzenie, które przychodzi mi na myśl słysząc słowo wojna to bynajmniej nie bieda i niedola mas ludzi, bardziej krew przelewana na polu bitwy - własnie walka. Film pokazał nam tę drugą stronę, na którą niekoniecznie wszyscy zwracają uwagę...
Czekam na dalsze sugestie i bynajmniej nie zamierzam rezygnować z pracy nad stroną :D
[5] Re: Kolejny serwis o M&A
Kumi [*.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl], 03.02.2003, 22:51:01, odpowiedź na #3, oceny: +0 -0
Ach - byłbym zapomniał. Nie wiem czy raczyłeś(łaś) zauważyć, ale poza pokemonami i yattamanem są teksty o nieco ambitniejszych produkcjach jak w/w Berserk, Totoro, czy Grobowiec Świetlików i Jin-roh... Na koniec mały quiz: co zrobić, aby strona była ciekawa? Będę zobowiązany jeśli ktoś coś wymyśli...
P.S. Serwisów newsowych mamy chyba wystarczajaco wiele - anime.com.pl; animenet.pl; mangamania.prv.pl; manga.com.pl; gyver.interq.pl i pewno jeszcze parę innych... Czym ma być "fantom"? Chyba tym, co w temacie - kolejnym serwisem o m&a :D Na pewno nie serwisem newsowym, linkownią czy stroną z downloadem. Bardziej tym, co ma w nagłówku: stroną około mangową - cokolwiek miałoby to znaczyć ;)
Powered by WashuOS