header imageheader imageheader image
{Rynek}
Koniec Slayersów z JPFu?
Autor: ka-ha, Data: 14.10.2003, 18:22:51, Źródło: serwis-komiksowy.pl
Koniec Slayersów z JPFu?Jak donosi serwis-komiksowy.pl i jak sprawdziłem na jpf.com.pl Slayersi zostali zdjęci z internetowego sklepiku JPFu, nie można zamawiać tomów od czwartego do ósmego (końca serii) z czego można wysunąć wniosek, że wydawnictwo ma jakieś kłopoty z tym tytułem. Miejmy nadzieję, że oznacza to co najwyżej opóźnienie, a nie zaprzestanie wydawania kolejnych tomów. Wydawnictwo JPF na razie nie udzieliło żadnego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Niestety po przeczytaniu trzeciego tomu stwierdziłem, że w tym momencie przerwanie historii Magicznych wojowników byłoby chyba najmniej krzywdzące dla fanów. Jednak pomimo wielu złych wiadomości miejmy nadzieję, że ta najlepsza chyba manga fantasy na polskim rynku zostanie niedługo wznowiona.

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: JPF, Slayers.

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 1 dodaj

[1] Re: Koniec Slayersów z JPFu?
ka-ha [*.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl], 17.10.2003, 19:26:58, oceny: +0 -0
Na stronce jpfu pojawił się komentarz: Uwaga! Szanowni Czytelnicy! Z powodów proceduralnych jesteśmy zmuszeni wstrzymać zamawianie na mangę "Magiczni Wojownicy - Slayers" od tomu 4 do 8. Mamy nadzieję, iż sytuacja szybko się wyjaśni i tytuł ten powróci do sklepu. Pragniemy również uspokoić osoby, które już dokonały zamówienia. Niezależnie od wyniku rozmów z licencjodawcą, nie stracicie Waszych pieniędzy! Wszystkich gorąco przepraszamy za wynikłą sytuację!
Powered by WashuOS