header imageheader imageheader image
{Od redakcji}
Konkurs niusowy
Autor: Joe, Data: 08.03.2004, 01:14:50
JoeKonkurs niusowyW tym tygodniu zapraszamy do wzięcia udziału w mini-konkursie. Nagrodą jest specjalnie przygotowana na wizytę w Polsce wersja płyty "ROSEPINK" zespołu Papaya Paranoia z podpisami artystek. Płyta trafi do osoby, która nadeśle najlepszego niusa. Najważniejszym kryterium oceny będzie niusowatość niusa, czyli wypadkowa jego wartości merytorycznej, aktualności, wiarygodności, wyjątkowości, unikalności i paru innych "ości". Pod uwagę będą również brane apsekty techniczne, min. poprawność stylistyczna i ortograficzna, podanie źródła, prawidłowe zastosowanie znaczników HTML. Wyboru zwycięzcy dokona jednoosobowe Jury, którego skład zostawiamy domyślności PT Czytelników. Konkurs trwa przez tydzień, od dzisiaj do północy w niedzielę 14 marca.

Nagroda została ufundowana dzięki hojności naszych mecenasów, którym z tego miejsca serdecznie dziękujemy. Jednocześnie zapraszamy wszystkich do wstąpienia do tego elitarnego grona. Każdy przysłowiowy grosik przyczyni się do ulepszenia naszego serwisu, choćby przez umożliwienie organizacji kolejnych konkursów.

Cały konkurs jest organizowany spontanicznie, więc sztywnego regulaminu nie ma - we wszelkich kwestiach decyzja należy do Jury. W szczególności może się zdarzyć, że kilka osób nadeśle niusa na ten sam temat. W takim wypadku decyzja czyj nius trafi na stronę będzie przede wszystkim zależała od wspomnianej wyżej jakości - im mniej redakcja będzie musiała zmianiać czy dodawać tym większe szanse opublikowania niusa. Dlatego by zwiększyć swoje szanse postarajcie się tak dopieścić swoją informację by nie trzeba było do niej "nic dodać nic ująć". Oczywiście im więcej niusów nadeślecie tym (statystycznie) zwiększacie swoje szanse.

Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo, więc w formularzu lepiej podawajcie prawdziwy i działający adres. ;-)

Powodzenia!

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 2 dodaj

[1] Re: Konkurs niusowy
oro [*.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl], 15.03.2004, 19:48:23, oceny: +0 -0
Zastanawiam się tylko nad jednym . Czy ktokolwiek sprawdził nagrode ponieważ na koncert przywieziono złe pudło z płytami i wszystkie sprzedane powinny być puste. Ale nie ma obaw , bo w klubie można odebrać juz dobrą wersję- nagraną.Miłego słuchania ^__*.
[2] Re: Konkurs niusowy
Joe [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 15.03.2004, 21:30:40, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
JoeOwszem, nagroda została sprawdzona. Płyta nie była foliowana, więc nie odmówiłem sobie przyjemności jej przesłuchania. ;-)
Powered by WashuOS