header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
Konwent TrójFikcje-GdyniKon
Autor: Dariusz Perszewski, Data: 31.07.2004, 20:21:32
W dniach 28–30 sierpnia odbędzie się konwent fantastyki organizowany przez gdyńskie kluby fantastyki Acheron i Collaps oraz sklep z grami i figurkami Futurex. Impreza odbędzie się w domu kultury YMCA w Gdyni przy ul. Żeromskiego 26. Program imprezy: turniej Warhammer 40.000 (1600p), Warhammer Fantasy Battle (1000p lub więcej), Magic (Extendend) i inne pomniejsze takie jak rozgrywki na konsolach. Dla miłośników mangi i anime: filmy, karaoke i konkursy. Prelekcje z fantastyki oraz pogranicza nauki i parapsychologii, pokazy tańców celtyckich i walk rycerskich, z możliwością potrenowania.

Cena biletu dwu dniowego to zaledwie 5 zł, trzeci dzień to dodatkowa opłata 5 zł, gdyż będzie to dzień czysto mangowy i będzie miał miejsce w pobliskim klubie "Ucho". W programie wyświetlanie filmów na profesjonalnych projektorach Trójmiejskiego Klubu Filmowego i konkursy na najlepszy ubiór, karaoke, itp. Osoby chcące uczestniczyć tylko w trzecim dniu muszą zapłacić 10 zł.

Telefon kontaktowy: 608 854 530. Noclegi z soboty na niedziele będą za darmo na miejscu imprezy (należy zabrać własne śpiwory i karimaty). Dla wygodnych możliwość zakwaterowania w pobliskim Domu Studenckim przy ul.Sędzickiego 19, tel. 620 27 23. Chętni muszą rezerwować pokoje osobiście, im wcześniej tym lepiej. Budynek jest nad samą plażą, z bulwarem i centrami rozrywkowymi z jednej strony oraz centrum miasta i miejscem konwentu z drugiej strony. Ceny pokojów od 25 zł za dobę, najtańsze trzeba jednak wcześnie rezerwować.

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 1 dodaj

[1] Re: Konwent TrójFikcje-GdyniKon
Yuriko Salvani [*.osk.pl], 09.08.2004, 15:53:10, oceny: +0 -0
Yuriko SalvaniExtra!Wreszcie jakieś wydarzenie mangowe w Trójmiescie ,na 90% pójdę!Hmmm...tylko za kogo się przebiorę????....
Powered by WashuOS