header imageheader imageheader image
{Rynek}
Powstaje aktorska wersja Kamen Teacher, mangi twórcy GTO.
Autor: Crossboy, Data: 31.05.2013, 00:18:14, Źródło: Anime News Network
CrossboyPowstaje aktorska wersja Kamen Teacher, mangi twórcy GTO.Czyżby NTV próbowała wykorzystać sukces serialu konkurencyjnej stacji Fuji TV - "GTO"? Na to wygląda, bo planowana jest drama, będąca adaptacja mangi Tohru Fujisawy. Jednak nie będzie to żadna seria o Eikichi Onizuce czy jego otoczeniu, a autonomiczny tytuł o podobnej fabule - Kamen Teacher. Tak jak w przypadku obu wersji GTO główną rolę zagra gwiazda muzyki - tym razem wybrano Taisuke Fujigaya, lidera grupy Kis-My-Ft2.Komiks opowiada o Gōta Araki, młodym ekscentrycznie zboczonym nauczycielu, który zaczyna pracować w nowej szkole. Jako członek programu "Kamen Teacher" - zamaskowanych tajemniczych superbelfrów, wychowujących uczniów za pięści, będzie starał się pomóc w rozwiązywaniu problemów miejscowej placówki edukacyjnej.

Skąd podejrzenie próby ubicia popularności na GTO? Otóż manga "Kamen Teacher" składa się z niespełna 40 rozdziałów, przez 5 lat była w zawieszeniu i dopiero niedawno doczekała się kontynuacji (pod tytułem "Kamen Teacher BLACK" w Weekly Jong Magazine). Co więcej nie jest to historia poziomu poprzednika, można jej wiele zarzucić, choćby mało przekonywujące potwierdzenie pozytywnych rezultatów wychowywania za pomocą przemocy, w przeciwieństwie ideologii Onizuki czy wtórny humor.

Jednym słowem twórcy będą musieli się wiele natrudzić, aby uczynić fabułę ciekawą. W wersji aktorskiej Araki ma zostać przetransferowany do szkoły po pewnym wypadku. Obejmie problematyczną drugą klasę C, za której problemami stoi silny przywódca o pseudonimie "M4".

Rolę nauczycielki języka angielskiego zagra Aya Ōmasa (nijak nie przypominająca oryginalnej postaci z mangi). W "M4" wcieli się Fūma Kikuchi, czyli kolejny piosenkarz. Innymi aktorami biorącymi udział w projekcie są Jr. members Jesse, Yūta Kishi, Taiga Kyōmoto, Shō Takada i Ryōichi Tsukada.

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w wakacje - 6 lipca.

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 0 dodaj

Powered by WashuOS