header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
Przedpremierowy pokaz "Spirited Away"
Autor: Joe, Data: 19.03.2003, 16:20:34
JoePrzedpremierowy pokaz Pargnę serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych na przedpremierowy pokaz "Spirited Away: W krainie bogów", który odbędzie się w sobotę 29 marca w Warszawie (Kino Femina) o godz. 16:00. Bilety można już teraz kupować w kasie kina. Na hasło "anime" cena wynosi 15 zł, normalne bilety kosztują 20 zł. Bilety można także rezerwować telefonicznie pod numerem (022) 654 45 45 oraz osobiście w kasie kina. Planowane są dodatkowe atrakcje.

O ile się orientuję będzie to pierwszy ogólnodostępny pokaz tego filmu. Oficjalna premiera jest dopiero tydzień później. Wydaję mi się, że przyjemnie będzie go obejrzeć w gronie fanów, w którym szanse na to, że ktoś zepsuje projekcję śmiejąc się z byle czego są znacznie mniejsze. ;-) Nie bez znaczenia jest też przyziemny aspekt finansowy: kupując bilet na hasło "anime" zapłacicie 15 zł zamiast 20 zł. Poza tym pokaz jest nie tylko "przedpremierowy", ale i "specjalny". W planie są dodatkowe atrakcje min. w postaci konkursu z miłymi upominkami. Mam nadzieję, że udało mi się zachęcić was do przeznaczenia tego sobotniego popołudnia na "Spirited Away" i frekwencja będzie równie liczna jak na pokazie "Księżniczki Monoke".

Wszelkie pytania proszę kierować do mnie na adres misha@femina.com.pl. Informacje o kinie, w tym dojazd, znajdziecie na poniższych stronach:

Do zobaczenia w kinie!

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: Spirited Away.

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 0 dodaj

Powered by WashuOS