header imageheader imageheader image

Ray #1

Data wydania:Czwartek, 06.11.2008
Strona WWW:www.anime-gate.pl/modules.php?name=NaszeAnime&id=52
Wydawca:Anime Gate
Cena:39,90 zł
Polska premiera pierwszej płyty serii „Ray” (aka „Ray the Animation”). Cała seria liczy sobie 13 odcinków, które ukażą się na dwóch płytach. Do pierwszej płyty dołączone będzie pudełko kolekcjonerskie na całą serię.

Ray jako dziecko, trafiła w ręce przestępców, handlujących ludzkimi organami. Te dramatyczne wydarzenia odbiły na niej swe niezatarte piętno. To właśnie wtedy pozbawiono ją oczu. Jej los pewnie byłby przypieczętowany, gdyby nie trafiła w ręce pewnego człowieka, który zmienił całe jej życie. To właśnie on darował jej nowe oczy, które od tej chwili były czymś więcej, niż tylko zwykłymi oczami. On sam również był kimś więcej niż lekarzem - był geniuszem, przerastającym swoje czasy. Zwał się... Black Jack. Po wielu latach, Ray pracuje jako lekarz w jednej z japońskich klinik, gdzie z pomocą swych nadzwyczajnych umiejętności i współpracowników, rozwiązuje jedyne w swoim rodzaju problemy medyczne. Jednak to nie koniec jej kłopotów, gdyż nadal, nawet po tak wielu latach, wciąż ścigają ją demony przeszłości. Jaką tajemnicę kryje przeszłość Ray?

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: Anime Gate, Ray.

Inne serwisy:

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 1 dodaj

[1] Re: Ray #1
KiraAsou [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 14.06.2011, 15:13:34, oceny: +0 -0
obejrzałam to anime i bardzo je polecam^^ jest super i oczywiście mam obie płyty na własnośc:)
troche odmienne doświadczenie z obejrzeniem go, ale przydaje sie dla fanów bo ma specyficzną tematykę i uczy czegoś nowego
Powered by WashuOS