![]() ![]() ![]() | ||
Niusy Teksty Galerie Plikownia |
{Rynek} Szczegóły wydania "Moonlight Mile" Autor: Zyll666, Data: 18.09.2010, 13:48:20, Źródło: Anime Gate ![]() Sezon 1: - "Moonlight Mile" 1-12 (2 DVD), - serial dokumentalny "Mars: Odliczanie" (3 DVD), - książeczka, - 2 pocztówki, - plakat, - dodatki na DVD - ArtWork. Sezon 2: - "Moonlight Mile" 1-14 (2 DVD), - Serial dokumentalny "Lot na Marsa" (2 DVD), - książeczka, - 2 pocztówki, - plakat. Dodaj do: Zobacz takżePowiązane tematy: Anime Gate, Moonlight Mile. Nasze publikacje:
Inne serwisy: KomentarzeIlość komentarzy: 32 dodaj [1] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
Krzych Ayanami [*.chello.pl], 18.09.2010, 16:41:00, oceny: +0 -0 ![]() Odpowiedz [2] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
[3] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
[4] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
[5] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
[6] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
[7] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
[9] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
No to ja już pewnie dawno odleciałem xD [8] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
[10] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
sezon 2 tez ? do tej pory fansuba nie ma moze moze [11] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
![]() [12] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
[13] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
![]() Cóż jak widać jak nie ma wydania ang. to i fansubów brak. Francuzi od nas kupowali materiały więc sezon drugi pojawi się najpierw w Polsce a potem we Francji :) Związane jest to z tym, że materiały japońskie (oficjalne skrypty są w tak opłakanym stanie że nie można ich tłumaczyć - tłumaczenie robione jest ze słuchu. Bo w skrypt jest przed poprawkami seyuu wiec skrypt japoński sobie sobie a rozmowy zupełnie o czym innym. Z tego względu postanowiliśmy tłumaczyć z tego co słychać, a nie tego co napisali w skryptach, bardziej wymagających ucieszy fakt iż timingiem napisów i korektą zajął się bodzio) [14] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
![]() Fabularnie przyjemnie się ogląda, no i Gorou w odpowiednich chwilach rozładowuje atmosferę swoimi dowcipami by nie było za bardzo poważnie. Dość szybko wciąga, tym bardziej jeśli kiedykolwiek interesował się ktoś astronautyką... wówczas po 3 odcinku będzie chciał więcej i więcej. Wiesz musimy zobaczyć czym naprawdę się interesujecie, bo wg. przeprowadzonych ankiet a sprzedaży wychodzi zupełnie co innego. [15] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
[16] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
![]() Co zabawniejsze powiem ci, że jeśli chodzi o taką tematykę to w ubiegłym tygodniu padł ostatni polski dystrybutor związany z tą tematyką w filmach "live", więc nie tędy droga :) [23] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
AkashiMorii jeśli w tych czasach jeszcze ktoś nazywa anime "porno-kreskówkami" albo "chińskimi bajkami" to niezły musi być z niego debil. Niestety tacy ludzie już raczej nie zmądrzeją. Dlaczego ktoś ma się tłumaczyć, że ecchi to nie porno, a anime w większości nie jest dla dzieci ? Polskie społeczeństwo w większości nie zna się na anime, jest głupie i głupim zdechnie. [26] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
![]() Albo ich olewamy i myślimy jak dotrzeć ze sprzedażą do tych ludzi poprzez net... albo mamy poważny problem ze sprzedażą. Dlatego właśnie teraz staramy się zaprezentować różne anime ludziom z prasy w ogóle nie związanych z tematem. Może chociaż coś się zmieni w mentalności. [17] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
[18] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
[19] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
[20] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
Tenjou Tenge już u nas wyszło :P [22] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
[21] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
Komentarz ukryty z powodu przewagi negatywnych ocen. [25] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
Shana była fajna, ale i tak cię zminusuję. [27] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
I mnie to w ogóle nie dziwi bo anime ecchi, ze scenami walki, z magią to jedne z najpopularniejszych (choćby Shana) i to się nie zmieni. Zresztą to świetne połączenie. [28] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
I wszyscy razem, zakrywamy minusikami, zakrywamy. [29] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
No, ale te anime to naprawdę jedne z najlepszych. [30] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
[31] Re: Szczegóły wydania "Moonlight Mile"
Nieeeeeee!!!!!!!!!!!!!! | Użytkownik Szukacz Radio Gorące niusy
|
![]() |