header imageheader imageheader image
{Rynek}
UltraKiSS 1.0 (beta 2)
Autor: Joe, Data: 06.09.2002, 14:10:01, Źródło: Kiss ML
JoeUltraKiSS 1.0 (beta 2)Wielbiciele rozbierania mangowych panienek od teraz mają do dyspozycji nowe narzędzie noszące dumne miano UltraKiss. Autor zachwala swoje dzieło jako pierwszą przeglądarkę KiSS działająca na wielu systemach (obecnie Wingroza, MacOS i Linux). Osiągnięto to przez napisanie programu w Javie.Lista możliwości UltraKissa jest doprawdy imponująca i obejmuje między innymi pełne wykorzystanie FKiSS4, obsługę archiwów ZIP, LHA i JAR, obsługę formatów muzycznych Wave, Sun Audio, MIDI, Real Media, AIFF i MP3, możliwość używania obrazów w formatach GIF, JPEG, PBM i BMP a także klipów video AVI iMPG jako celek. Dalsze informacje znajdziecie na stronie programu.Tam też należy udać się celem pobrania paczuszki instalacyjnej, która w zależności od systemu operacyjnego oraz obecności kompilatora Javy w archiwum waży od 4,3 MB do 37,1 MB.

Mogłoby się wydawać, że dla kissowiczów jest to prawdziwe objawienie,jednak opinie subskrybentów Kiss ML na temat UltraKissa były raczej chłodne.Podstawowym zarzutem jest to, że autor programu wywrócił wszystkie standardy do góry nogami, a nowe możliwości doprowadzą jedynie do chaosu. Dov Sherman zapowiedział, że nie będzie zamieszczał zestawów korzystających ze specyficznych cech UltraKiss na The Big KiSS Page.

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 3 dodaj

[1] Re: UltraKiSS 1.0 (beta 2)
kpt. Harlock [*.AlfaOmega.pl], 06.09.2002, 18:42:18, oceny: +0 -0
kpt. Harlockczyli cos dla mlodszych fanow i... zbokow ;}~~~~
[2] Smarki i zbole ;-)
Joe [*.dhcp.adsl.tpnet.pl], 06.09.2002, 19:58:10, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
JoeJa lubię sobie od czasu do czasu pokissować pomimo, że subiketywnie za zbola się nie uważam, a obiektywnie smarkiem na pewno nie jestem. ;-)
[3] Re: Smarki i zbole ;-)
kpt. Harlock [*.AlfaOmega.pl], 06.09.2002, 20:49:06, odpowiedź na #2, oceny: +0 -0
kpt. Harlockto napisalem z przymrozeniem oka. ja nie jestem ani smarkiem, ani zbokiem, a tez sie kiedys bawilem ;>
el kurczako, ju mnie to nie kreci, starzeje sie chyba :(
Powered by WashuOS