header imageheader imageheader image
{Rynek}
Zbliża się ekranizacja kolejnej mangi Otomo
Autor: Rudiok, Data: 24.10.2005, 12:51:20, Źródło: FilmWeb
RudiokZbliża się ekranizacja kolejnej mangi OtomoJak podaje serwis FilmWeb.pl, ekipa odpowiedzialna za realizację anime "Steamboy" podejmie się przeniesienia na duży ekran kolejnej mangi autorstwa Katsuhiro Otomo zatytułowanej "SOS! Tokyo Metro Explorers". Film, którego roboczy tytuł to "SOS! Tokyo Metro Explorers 2006", zostanie zrealizowany przy użyciu trójwymiarowej grafiki komputerowej.

Bohaterem obrazu będzie chłopiec, który wraz z przyjaciółmi odkrywa tajemnice jakie skrywają podziemia współczesnego Tokio.

Katsuhiro Otomo to ceniony mangaka, reżyser i scenarzysta filmowy. Jest autorem takich dzieł jak m.in. "Akira", "Memories" i "Steamboy" (który kilka tygodni temu zadebiutował w Polsce na rynku wideo i DVD).

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: Katsuhiro Otomo, Steamboy.

Nasze publikacje:
Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 2 dodaj

[1] Re: Zbliża się ekranizacja kolejnej mangi Otomo
Ryoko Yuki [*.insat.net.pl], 25.10.2005, 14:26:58, oceny: +0 -0
Ryoko YukiHeh przyznaję zaczynam siem tej realizacji obawiać, bo o ile mangaka rewelacyjny (no, co do Tego nikt chyba nie ma wątpliwości, ne???), to sposób realizacji...
Oki... przyznaje... zraża mnie grafika komputerowa (np. jak w Appleseedzie >_
[2] Re: Zbliża się ekranizacja kolejnej mangi Otomo
isen [*.216.udn.pl], 25.10.2005, 15:11:11, oceny: +0 -0
isennom ciekawie się zapowiada , ale jak to zwykle bywa poczekać trzeba na wynik końcowy . Co do grafiki komputerowej ..auć... wydaje mi sie że to może być błąd.
Powered by WashuOS