header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
aNetCon - pierwsze szczegóły
Autor: Joe, Data: 03.11.2002, 13:26:10, Źródło: animeNet.pl
JoeZnane są już pierwsze szczegóły dotyczące aNetConu, konwentu organizowanego przez wortal animeNet.pl. Impreza odbędzie się w dniach od 30 listopada do 1 grudnia w gdyńskim III Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy Legionów 27. Wstępny program przewiduje min. projekcje anime, cosplay, konkurs wiedzy, giełdę artykułów związanych z m&a, spotkanie z wydawcami i działaczami FAMu, ogólnopolskie spotkanie członków i sympatyków wortalu animeNet.pl oraz naturalnie możliwość zakupu oryginalnych wydawnictw na stoiskach przybyłych firm. Cena wejściowek nie została jeszcze ustalona. Liczba miejsc na konwencie będzie ograniczona, organizatorzy proszą o wypełnianie ankiety na stronie www.animenet.pl/anetcon/. W razie braku miejsc decydować będzie kolejność zgłoszeń. Więcej informacji na temat konwentu znajdziecie w niusie na animeNet.pl.

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 7 dodaj

[1] Re: aNetCon - pierwsze szczegoly
Frukto [*.infoserve.pl], 04.11.2002, 21:33:01, oceny: +0 -0
FruktoRewelka. Juz czuje powtorzenie sytuacji z ostatniego asuconu. Rejestracja a potem w przypadku braku miejsc liczy sie kolejnosc zgloszen. Ciekawe czy beda powiadamiac wczesniej ze juz braklo miejsc, czy tez trzeba bedzie jechac w ciemno. Super, wlec sie przez cala Polske do Gdyni i uslyszec na miejscu "sorry, nie ma wolnych miejsc" mimo ze sie sglosilo swoj udzial. Po asuconie widac, ze pomysl z rejestracja jest co najmniej poroniony, bo nikt nigdy nie zadba o to, zeby ci co sie zarejestruja weszli na pewno. Dawniej konwenty byly bez rejestracji i wszystko bylo ok.
[2] Re: aNetCon - pierwsze szczegoly
Okruszek [80.48.89.*], 05.11.2002, 10:28:44, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
tak asucon tio byla totalna klapa pod wzgledem organizacji, wiem bo siedzialam na schodach--' ale mysle ze ekipa z gdyni zadba o tio aby wszyscy weszli^^ poza tym moze bedzie kisiel wiec jechac trzeba^^
[3] Re: aNetCon - pierwsze szczegoly
Joe [*.warszawa.sdi.tpnet.pl], 05.11.2002, 13:31:14, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
JoePomysł rejestracji czy też przedpłat sam w sobie nie jest zły, zwłaszcza w wypadku dużych imprez, nad którymi wisi widmo przeludnienia (vide Asucon 6). Jednakże w wypadku aNetConu, który na specjalnie dużą czy też zagrożoną przeludnieniem imprezę się nie zanosi wydaje mi się to przesadą. Póki co strona z ankietą rejestracyjną przez pierwsze dni straszyła błędem 404, teraz jest "w przygotowaniu"... Zobaczymy jak to będzie z tą organizacją.
[4] Re: aNetCon - pierwsze szczegoly
gabriel [*.mlab.pg.gda.pl], 05.11.2002, 17:37:15, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
przedplat ani rejestracji nie bedzie :)... z powodow roznych (bliskosc innego konwentu - BAKA 2K2, drobne problemy organizacyjne i przesuwanie terminow) nie spodziewamy sie wielu osob wiec miejsca powinno starczyc dla wszystkich... a jak nie starczy to bedziemy kombinowac (bedzie z nami Washuu - moze dorzuci jakis jeden lub dwa wymiary ekstra ;) chcialbym takze powiedziec iz aNetcon nie bedzie jedyna impreza organizowana w tym dniu... w ramach wspolpracy z Gdanskimi Spotkaniami Komiksowymi organizujemy tazke GDAK 6... impreze poswiecona szeroko pojmowanemu komiksowi europejskiemu. Dzis zostala uruchomiona juz strona http://anetcon.animenet.pl. Na jej lamach do godziny 20:00 powinno pojawic sie juz wiecej szczegolow dotyczacych imprezy Pozdrawiam czytelnikow i redakcje Gabriel Re(d)aktor naczelny animeNet.pl :)
[5] Re: aNetCon - pierwsze szczegoly
Frukto [*.infoserve.pl], 05.11.2002, 22:51:12, odpowiedź na #4, oceny: +0 -0
FruktoNo, i dobrze ze nie bedzie przedplat. Mysle ze oszczedzi to klopotu zarowno organizerom jak i gosciom.
[6] Re: aNetCon - pierwsze szczegoly
kpt. Harlock [*.AlfaOmega.pl], 09.11.2002, 10:13:37, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
kpt. Harlockw kazdym razie ja i tak nie jade, bo to troche za daleko dla mnie (a raczej dla mojej kieszeni:P). buuuu.... :(
[7] Re: aNetCon - pierwsze szczegoly
Yuri [*.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl], 11.11.2002, 00:03:09, odpowiedź na #6, oceny: +0 -0
Buuuuu :((((....szkoda :( /me i fro bedziemy niepocieszeni:(
Powered by WashuOS