header imageheader imageheader image
{Internet}
marti.presents
Autor: waste, Data: 16.07.2005, 23:00:57, Źródło: marti.presents
wastemarti.presentsWszystkich zainteresowanych chciałbym poinformować, że od czerwca można już zapoznać się z nową odsłoną strony marti. Zapraszam do galerii oraz dwóch nowych działów. Jednym z nich jest dział dotyczący japońskich lalek Dollfie, drugim natomiast – internetowy pamiętnik z podróży marti do Japoni (naglej i zwariowanej acz trwającej nadal). Zapraszam na marti.presents.pl.

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 10 dodaj

[1] Re: marti.presents
d-s [*.internetdsl.tpnet.pl], 16.07.2005, 23:02:44, oceny: +0 -0
d-sMyslalem ze Marti lepiej rysuje.
[2] Re: marti.presents
dale [*.pl], 16.07.2005, 23:10:06, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
daleco prawda to prawda ...
[3] Re: marti.presents
Washuu-chan [*.zab.nat.hnet.pl], 16.07.2005, 23:27:53, oceny: +0 -0
Washuu-chan*odkrycie* to na acepie można reklamować własną artową stronę?
a wracając do tematu, ładny layout, prosty i przejrzysty. a ten dziennik z pobytu w japonii to bardzo interesujący dział ;]
[4] Re: marti.presents
waste [*.it.pl], 17.07.2005, 00:10:13, odpowiedź na #3, oceny: +0 -0
wastestrona "artystowa" jest raczej tylko pozostaloscia po tym co kiedys bylo "tworczoscia mangowa", natomiast biorac pod uwage tematyke serwisu bardziej interesujace sa dwa dodatkowe dzialy.
[5] Re: marti.presents
vinegar [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 17.07.2005, 19:11:22, oceny: +0 -0
vinegara ja chciałam się spytać czemu któryś raz pojawia się news o uaktualnieniu strony Marti, a jeszcze ani razu nie pojawił się taki news o żadnym innym polskim rysowniku?

Nie chcę by moja wypowiedź była potraktowana jako atak na Marti, bo nie. Lubię jej prace, ale uważam, że mamy i równie dobrych i często też lepszych rysowników, przynajmniej sądząc z tego, co pokazują na stronach.

więc może by tak zacząć promować prywatne strony np.:
Daekazu
Ellaine
Mesiaste
Ashia
Washuu

itd.. sporo mamy dobrych rysowników. nie uważam by były gorsze, a uaktualnienia na nich mniej ciekawe..
[6] Re: marti.presents
Tamiko [*.astral.lodz.pl], 17.07.2005, 21:42:06, odpowiedź na #5, oceny: +0 -0
TamikoJest pewna garstka ludzi z talentem i posiadające własne strony, i jak na razie cisza na ACP o nich. Jednak czyja może być to wina? Być może same zainteresowane osoby nie pomyślały o napisaniu tutaj ;].
[7] Re: marti.presents
Joe [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 18.07.2005, 03:08:03, odpowiedź na #5, oceny: +0 -0
JoeKto się pofatygował, żeby o swojej stronce poinformować ten niusa ma (Mesiaste, Daekazu). Marti też zabiega o promowanie swojej strony stąd informacje o niej na acp.

Mnie fanarty umiarkowanie interesują, z tego co wiem nikogo w redakcji też to specjalnie nie kręci, więc redakcja sama z siebie nie łazi po stronach i nie wyszukuje aktualizacji.

Poza tym w obecnym niusie za najciekawsze uważam informacje okołojapońskie (dollfie, pamiętnik z pobytu w Japonii), a nie twórczość artystyczną Marti, która obecnie z mangą i anime nie ma już chyba nic wspólnego.
[8] Re: marti.presents
waste [*.acn.waw.pl], 18.07.2005, 16:04:50, odpowiedź na #5, oceny: +0 -0
wastewłaśnie miałem odpowiedzieć ale widzę, że Joe mnie uprzedził. nad promocją swojej strony trzeba pracować samemu, a nie czekać jak ktoś cię łaskawie umieści w jakimś njusie.
[9] Re: marti.presents
vinegar [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 18.07.2005, 18:02:08, odpowiedź na #8, oceny: +0 -0
vinegarwiesz, akurat nie narzekam nad brakiem promocji mojej strony, ale chodziło mi o coś innego..

fajnie, że Marti ma tu swojego faceta, który o to dba, ale wyobraź sobie, że niektórym tak trochę głupio nachalnie się promować na zasadzie - "stary, umieść do mnie linka, bo mam taką mega galerię".. nie wiem, mi by było głupio polecać samą siebie do newsa, a wiem, że inni czują się podobnie.

ale ważna uwaga - zwracam honor, bo nie zauważyłam newsów o Mesiaste i Daekazu. W związku z tym na pewno Was już o stronniczość nie posądzam..

natomiast rzeczywiście nie dziwię się, że galeriami fanartów nie jesteście zainteresowani. Też bym nie była. Ale galeriami czyiś ARTÓW owszem. Sorry, po prostu bardzo mnie drażni jak ktoś nazywa prace wielu ludzi i moje fanartami tylko dlatego, że nie jesteśmy z Japonii mimo, że żadna z nich (z prac) nie jest fanartem czegokolwiek..
[10] Re: marti.presents
waste [*.it.pl], 20.07.2005, 21:32:32, odpowiedź na #9, oceny: +0 -0
wastemoment, moment. to marti prosi - ja podaje news, a to tylko z racji tego, że marti nie ma w Polsce. ona sama pracuje nad promocją własnych prac czy strony i nie wiem czemu ona albo ty miałybyście się tego wstydzić. przy czym wyraźnie zaznaczę, że promocja nie ma nic wspólnego z nachalnością, jeśli sądzisz inaczej zapraszam do słownika. w tej chwili pokazałaś mnie w złym świetle, tym bardziej, że nie masz pojęcia jak przebiegała rozmowa między mną, a Joe.

jednym z ważniejszych skill'ów artysty jest umiejętność pokazywania się ludziom, oczywiście w pewnych granicach, ale nie uważam żebym jakąś przekroczył.

jeszcze mała dygresja - ja nigdzie nie użyłem słowa fanart.
Powered by WashuOS