header imageheader imageheader image

Poniżej znajduje się lista ankiet opublikowanych dotychczas w naszym serwisie. Jeżeli masz pomysł na ciekawą ankietę chętnie z niego skorzystamy. Propozycje prosimy wysyłać na adres .

TematAutorDataGłosówFormularz
Hollywoodzki „Ghost in the Shell” to będzie:Joe24.02.17250głosuj
Kogo pocałujesz 14 lutego 2017?Joe Valentine09.02.1763
Jaki jest twój ulubiony lord?JK04.05.151040
Kogo pocałujesz 14 lutego 2015?Joe Valentine06.02.15159
Czy acep to umarł?Zofia R.10.01.142072
Kawa czy herbata?Joe18.10.131194
Skąd masz pieniądze na mangi i anime?Joe04.09.13834
Pacific Rim a Evangelion:Joe19.07.13348
Do jakich gatunków należałoby anime na podstawie twojej biografii?Joe15.06.13752
Czy będziesz chciał(a) zainteresować swoje dziecko mangą i anime?Joe31.05.13510
Czy jeździsz na zagraniczne imprezy?Joe10.04.13889
Jak powinniśmy obchodzić Święta Wielkanocne na acp?Joe29.03.13162
Co sądzisz o polowaniu na wieloryby przez Japończyków?Joe21.03.13294
Czy polski fandom potrzebuje nowego papieża mangi?Joe12.03.13193
Czy prenumerujesz mangi albo pisma o mandze i anime?Joe07.03.13291
Ile najdłużej oglądałeś(aś) anime bez przerwy?Joe24.02.131183
Jakie wrażenie zrobiła na tobie zapowiedź Playstation 4?Joe21.02.13391
Kogo pocałujesz 14 lutego 2013?Joe Valentine10.02.13298
Ile razy obsrał cię ptak?Szeregowiec Dolot04.02.13450
Czy słabość do mangi i anime wpływa na Twoje preferencje motoryzacyjne?Joe18.01.13344
Na jakim urządzeniu korzystasz z Internetu mobilnego?Joe08.01.13552
Czy nosisz kalesony podczas mrozu?Mrozu14.12.12489
W którym mieście brakuje Ci konwentów mangowych?Yen03.12.12950
Jak będzie wyglądać koniec świata?Shade9125.11.12526
Jakie ogórki są najsmaczniejsze?Joe27.10.12625
Dlaczego nie wybierasz się na konwenty mangowe?Garet27.10.12958
Co sądzisz o akcji PETA w obronie pokémonów?Joe09.10.12328
Na ilu mangowych konwentach jak do tej pory byłeś(aś)?Garet28.08.122211
Które z poniższych urządzeń chciał(a)byś mieć w kuchni?Joe30.05.122176
Czy denerwuje cię cenzura w anime?Sosen11.05.12591
Wieczorem, 19 maja zamierzam:Yen26.04.12921
Gdzie jest walentynkowa ankieta?Aidenn15.02.121414
Które z tych tytułów chciał(a)byś ujrzeć na polskim rynku?Kuri-kun04.11.112193
Po co oglądasz hentaje?Roman Hentajoman18.10.11848
Mamy w Polsce kolejne wydawnictwo yaoi/shōnen-ai. Co ty na to?Pottero05.10.11600
Masz Hypera?Joe27.09.111520
Co kupił(a)byś z polecenia anime.com.pl?Joe16.09.111198
Czy autorzy skanlacji mogą decydować gdzie są publikowane ich prace?Joe12.09.11746
Czy klikasz w reklamy na acp?Webmajster07.09.11416
Ile jeszcze będzie durnych, pseudo zabawnych ankiet?Acpnewfag30.08.11524
Człowiek człowiekowi wilkiem, zombie zombie zombie, a otaku:Pottero27.08.11640
Czy brakuje ci polskiego odpowiednika cosplay.com?Joe24.08.11548
Do czego służy licznik Geigera?Ripley20.08.11594
Czy sikasz do basenu?Wodnik Szuwarek10.08.11565
Jakim znajdujesz magazyn Akiba?Joe31.07.11510
Czy dasz swojemu dziecku japońskie imię?Akiko Kapusta27.07.11939
Newsy na acp powinny być:Joe24.07.11590
Czy dobrze wykonana konwencja jest dla Ciebie ważna?fandom.pl04.05.111221
Dlaczego Vegon odwołał Kontener?ACP Drama Team24.04.11408
Ilu dniowe konwenty preferujesz?Inaa19.04.112537
Co jest po piątku?Internet Hate Machine01.04.111238
Wspieram akcje charytatywne bo:Yen16.03.111451
Jaką religię wyznajesz?Socjolog fandomowy27.02.11967
W którym województwie obecnie mieszkasz?szmergiell27.02.111276
Fandom mangowy:Yen15.02.111233
Ile masz lat?Yen14.02.111553
Kogo pocałujesz 14 lutego 2011?Joe Valentine13.02.11969
Co najbardziej lubisz oglądać na cosplayu?Stafani Mejer29.11.101272
Czy JPF wyda „One Piece” do końca?Joe17.11.101822
Jaką promocję w sklepach internetowych lubisz najbardziej?Joe02.11.10744
Czy powinien postać polski serwis randkowy dla fanów m&a?Piotr W28.10.101101
Co sądzisz o survivalowym 2-dniowym konwencie 17+ (teren off-road'owy)?mrporky199218.10.10658
Jeśli anime, to z...Pottero14.10.101133
Oglądam anime dla...Yen11.10.10911
Czy interesujesz się literaturą fantasy?nou-laif11.10.10703
Który Team?r_kenshin15.09.10434
Gdzie?#acp06.09.10533
Czy przyjechałbyś w wakacje na duży konwent w Zielonej Górze?Kishek06.09.10686
Czy pójdziesz na przegląd anime w MultikinieJoe04.09.101105
Czy byłbyś/byłabyś zainteresowany/zainteresowana kupnem mangi "Houshin Engi" (Soul Hunter, Łowca Dusz)?Katarzyna Pohl09.08.10749
Czy wybrał(a)byś się na letni konwent z noclegiem wyłącznie w namiotach?Guile06.08.101386
Jakie imię powinna nosić maskotka Stowarzyszenia Animatsuri?Guile05.07.10844
Czy widzisz różnicę w działalności Anime Gate pod poprzednim i obecnym kierownictwem?Joe26.06.101082
Najlepszy papier na mangi:JoePeEf22.06.10727
Czy kibicujesz Japonii na mundialu?Joebulani12.06.101066
O czym chcielibyście słyszeć w czerwcowych odcinkach ZUS Show?ZUS01.06.10726
Jakie koszulki najchętniej kupujesz na konwencie?Guile01.06.10883
O czym chcielibyście usłyszeć w następnym odcinku ZUS Show?ZUS26.04.10539
Czy chciałbyś aby na przyszłorocznym Magnificonie cosplay był prowadzony przez Gracjana Roztockiego?Vranz22.04.10899
Galerie konwentowe wątpliwej jakości:Yen22.04.10716
Wybierz najlepsze anime dziesięciolecia:Joe25.03.101741
Czy grasz jeszcze w „Convention!”?Vranz27.02.101538
Która część "Why So Serious?" przypadła Ci bardziej do gustu:Ramroyd21.02.101077
Czy słuchał(a)byś radiowej transmisji z cosplayu?Joe18.02.10695
Kogo pocałujesz 14 lutego 2010?Joe Valentine14.02.10931
Czy Chapter 1: Love to nowa jakość polskich konwentów?Joe13.02.10644
Co sądzisz o stylizowanej na anime reklamie MixPlusa?Joe07.02.101003
Mam:Drake06.02.101234
Czy byłbyś zainteresowany mangową imprezą (typu CafeCon, SPODkanie) gdyby odbywała się w Szczecinie?Onion25.01.10785
Na ZachętęVYJK24.01.10836
Czy chciałbyś/aś, aby odbył się Mackon 2?Kamil11.01.10760
Na kolejnym Otakonie, walka MMA o pas Polsatu: Krzesło vs ?Yanek21.12.091735
Co sądzisz o nowym sposobie zawijania komentarzy - do dziesiątego poziomu?DiziXagi01.12.09729
Ile masz kont na acepie?Grisznak28.11.091920
Polska premiera „Hetalii”:Bizonia Oś Mocy14.11.091880
Co sądzisz o twórczości zespołu ALI PROJECT?Joe05.11.09909
Które miasto w Polsce jest „mekką mangowców”?Luchianka29.10.091858
W jaki sposób chcesz nabyć wejściówki na B-con?Dariusz Śmigiel21.10.09569
Pokojową nagrodę Nobla powinna/nien otrzymać:Grisznak10.10.091666
Chcesz FAQ do kolejnych Hadali?Yen29.09.09463
Co sądzisz o inicjatywach okołocosplayowych typu Cosplay Chess, Mam Cosplay?Ramroyd Deloro28.09.09691
Czy jesteś za zakazem wprowadzania zwierząt na konwenty?Dajmos20.09.091585
Co chcesz odtańczyć na flashmobie?nichiren10.09.09642
Czy na letnim konwencie skorzystałbyś z noclegu w bursie obok szkoły za 35 zł/os?Yen08.09.09720
Czy mangowe akcenty w reklamie skłoniłyby cię do wybrania:Joe07.09.09792
Które anime ujrzymy kolejne w TV?Koji02.09.091068
Czy Dajmos powinien zrobić Drinkin’ Boys DJ-a OZMY?#acp31.08.09544
Czy chciał(a)byś PierniCONu 6?Joe26.08.091138
Czy tu obciągają?Drakar10.08.09855
Dla Ciebie dobry konwent to przede wszystkim (zaznacz kilka):Yen05.08.091380
Czy znasz konia Rafała?Evil Yuki05.08.091223
Gdy cię przyciśnie to:Oczy ważki21.07.09772
Czy cena wejściówki „im bliżej terminu konwentu tym drożej” to dobry pomysł?AvantaR21.07.091236
Czyje zdjęcia pod prysznicem chciałbyś zobaczyć?Imperialna Ekipa Tramwajowa18.07.09938
Czy tatuaż, nawiązujący do mangi bądź anime (postać, symbol, logo, cytat) to:Evil Yuki10.07.091007
Czy wypożyczasz mangi i anime z biblioteki?Joe03.07.09959
Cosplay bez nagród:Zamaskowany Mściciel28.06.09767
Czy konwent musi mieć w nazwie „con”?Ernin27.06.09921
Czego oczekujesz od panelu na temat radia anime.com.pl?Joe10.06.09603
W której części Polski brakuje Ci konwentów?Koji30.05.09941
Czy zainteresowanie mangą i anime miało/ma wpływ na twoją:Joe24.05.091065
Anime z polskimi napisami jest dostępne legalnie w Internecie w trzy dni po premierze w Japonii. Co dalej?Joe16.05.091070
Który z tańców powinien być obowiązkowy na balu na BalconieZombik10.05.09654
Kto będzie następny?Piotr W.24.04.09947
Znowu mamy Dragonballa w polskich kinach. Co ty na to?Joe@Kongo16.04.091395
Ile masz lat?szmergiell07.04.092471
Którymi znacznikami najwygodniej jest ci się posługiwać?Joe07.04.09586
Co sądzisz o wynikach cosplayu na MAGNIFIconie VII?Zamaskowany Mściciel06.04.09575
Czy El Rododendron powinien II:Yanek29.03.09110
Czy zapisałbyś się na kurs Yoga Dance?Drake21.03.09938
Wybierz nazwę audycji muzyczno-pozdrowieniowej:Joe17.03.09361
Co sądzisz o Eikichim Onizuce?Porky16.03.09869
Czy El Rododendron powinien:Yanek15.03.09151
Czu uprawiasz / uprawiałeś którąkolwiek z japońskich sztuk walki?Joe10.03.091094
Najlepsza pora na ZSYP?sONY24.02.09738
Czy MAGNIFIcon w innym budynku będzie równie fajny?mrporky23.02.09520
Jakiego bloku muzycznego brakuje w radiu anime.com.pl?Joe13.02.09753
Kolejny ZSYP ma być o:sONY09.02.09420
Czy obecna forma Ecchi Cosplayu na Ecchiconie ci odpowiada?Guile05.02.09201
Kogo pocałujesz 14 lutego 2009?Joe Valentine02.02.09715
Co to jest WWFF?Yen29.01.09587
Czy brak spisu treści w Arigato to dobre rozwiązanie?Keii27.01.09583
Gdzie czytujesz recenzje mang i anime?Joe20.01.09719
Ile sleepów chciałbyś mieć na konwencie?Koji17.01.09507
Gdzie śpisz na konwencie?Kamey08.01.09626
Jak powinien wyglądać cosplay przy 50 lub więcej uczestnikach?Zombik07.01.09610
Jak spędzisz sylwestra?PulpetMaster28.12.08789
Co sądzisz o premierowym ZSYP-ie?Dave28.12.08349
Jakie wrażenie zrobiła na tobie audycja Joego o Mokonie?Yanek15.12.08437
Co wyniknie ze spotkania Lecha Kaczyńskiego z Tarō Asō?Zombik30.11.08536
Czy Kolo jest z Wrocka?Elia29.11.081058
Ile wydajesz miesięcznie na rzeczy związane z mangą / anime?AvantaR27.11.081193
Najlepszą ochronę na konwencie zapewnia(ją):Akai_Kaze24.11.08549
Co robisz, gdy się nudzisz na konwencie?Yen22.11.08468
Czy zdarzyło ci się...Pułtuskon17.11.08511
Od kiedy interesujesz się mangą i anime?Der17.11.08832
Co jesz na konwencie?Guile11.11.08624
Czy jesteś za związkami mangowo-ludzkimi?szmergiell02.11.08553
Czy 30 zł za dwudniową akredytację oraz konwentową smycz, długopis oraz badge’a to rozsądna cena?Guile25.10.08561
Co myślisz o zaproszeniu Rocco Siffrediego z ekipą na konwent w celu sporządzenia materiału filmowego?OdyN & Pea24.10.08488
Czy możliwość wyboru nagród za konkursy to dobry pomysł?tomoe18.10.08500
Które anime chciałbyś zobaczyć na następnym CafeConie?Der15.10.08370
Jaki jest twój ulubiony klawisz na klawiaturze?Joe11.10.081140
Czy masz ze sobą na konwencie odbiornik radiowy?Coach08.10.08466
Wieczorne spotkania z j-music w Zabrzu?Koji08.10.08282
Czy zamierzasz zostać we Wrocławiu pomiędzy BAKĄ i Niuconem?Kolo_z_Wrocka18.09.08631
Jaka forma konwentowej wejściówki najbardziej ci odpowiada?PulpetMaster15.09.08738
Czy byłbyś skłonny wspomóc występy 0badziewia?Wiedźma Jaga10.09.08342
Czym jest dla ciebie konwentowy identyfikator?PulpetMaster08.09.08452
Jakie atrakcje widział(a)byś najchętniej na 32-dniowym konwencie?Informator Konwentowy01.09.08551
Da się?Shinkaze27.08.08574
Gdybym nie poznał mangi & anime byłbym dziś:Der17.08.08935
Czy zdjęcia z cosplayu powinny być zamieszczane jako osobne galerie?Odyn23.07.08553
Czy Vulcan już cię przeleciał?Zoltan Squad14.07.08518
Czy rozmiar ma znaczenie?Joe07.07.08784
Z których linkowni korzystasz?Joe25.06.08502
Czy kupił(a)byś album ze zdjęciami polskich cosplayowiczów?Venus19.06.08767
Co sądzisz o relacjach z konwentów pisanych na żywo?Joe08.06.08339
Pierwszy numer Arigato:Joe01.06.08537
O której chodzisz spać?Joe27.05.08549
Porytkon foto projekt:Coach16.05.08284
Piwo najlepiej smakuje z:birofil09.05.08597
Kiedy kupisz odtwarzacz Blu-ray?Joe02.05.08595
Czy przyjechał(a)byś w wakacje na konwent do Wadowic?Daggoth30.04.08332
Czy interesują Cię recenzje figurek na acp?Paweł Lipiński19.04.08483
Cosplay 2.0 to:Joe03.04.08379
Czy fandom m&a potrzebuje serwisu plotkarskiego?Pikaczek21.03.08709
JPF walczy ze skanlacjami bo...Joe10.03.08529
Hardcore hentai na polskim rynku wydawniczym?Yanek05.03.08540
Które konwenty planujesz nawiedzić w tym roku?Joe26.02.08539
Czy oglądałbyś cosplay na telebimie?Coach19.02.08381
Kim jesteś?karniak17.02.08556
Kogo pocałujesz 14 lutego 2008?Joe Valentine05.02.08779
Jaką lubisz zimę?Joe26.01.08449
Najlepszą jakość mają wydania DVD od:Joe20.01.08301
W nocy na konwencie najchętniej pójdę:Zombik23.12.071013
Najbardziej ecchi zdjęcie z Ecchiconu 3:Joe17.12.07243
Najbardziej epickie wydarzenie Ecchiconu 3:( . )( . )13.12.07356
Japoński miecz to:Yatta Poll Squad29.11.07613
Jak wolisz obcować z filmikami?Joe22.10.07717
Wybierz zwycięzcę konkursu na najlepsze zdjęcie z BAKI Y2K7:Joe15.10.071288
Jaki masz rozmiar wewnętrznego cyca?Zoltan Piwo Squad10.10.07279
Którą konkurencję Turnieju Fanservice z Ecchiconu 2 chcielibyście najbardziej zobaczyć na Ecchiconie 3?Chaos07.09.07414
Twoja stara:Grisznak29.08.07739
Które filmy z Kolekcji Studia Ghibli kupisz?Joe05.08.071282
Jak dotrzesz na DOJIcon7?Yanek01.08.07327
Jak oceniasz Teleport 2007?Joe10.07.07197
Telewizyjny Hit znany z...?Yanek21.06.07159
Czy widziałeś już „Opowieści z Ziemiomorza”?Joe30.05.071036
Koncerty na konwentach:Joe15.04.07294
Jak zdobywasz mangi?Joe02.04.07511
Które filmy chciałbyś obejrzeć?Yanek26.03.07848
Wskaż zwycięzcę konkursu /b/tardowego:Joe10.03.07326
Ile kosztuje cię konwent?Ogr06.03.07578
Czy cosplay ecchi powinien odbywać się na innych konwentach?Roman25.02.07387
Kogo pocałujesz 14 lutego 2007?Joe Valentine14.02.07101
Największa wada mang wydawanych w Polsce?Vulcan12.02.07559
Jak powstała Twoja ksywka?Joe05.12.061012
Yen i jego komiksy:Joe11.11.06428
Japońskie jedzenie:Joe07.10.06663
Gdyby Otaku miało kosztować 5,90 zł to wolał(a)byś żeby:Yanek16.09.06446
Która stacja TV ma największy wkład w popularyzację anime w Polsce?Telesfor30.08.061099
Jak fapiłeś(aś) się na Ecchiconie?Orgazmo. And Chodaboy!27.08.06344
Jakim znajdujesz pierwszy numer Otaku?linux fan18.08.06181
Które anime kupił(a)byś najchętniej?Joe07.08.06410
Podstawowa zasada alchemii:Cudo Tyłeczek23.07.06585
Komiks jest mangą jeśli:Joe18.07.06313
Czy konwenty fantastyczno-mangowe mają sens?Joe10.07.06418
Rok 2006 jest rokiem:Rybicyc20.06.06698
Co jest ciekawsze niż mistrzostwa świata w piłce nożnej?Mundek10.06.06422
Kto ma rację w sporze o Kuryle?Joe02.06.06492
TVN a manga:Joe04.05.06757
Najskuteczniejsza metoda konwentowego podrywu:Joe23.04.06352
Twój rekord w Nanaca Crash?Masa Krytyczna12.04.06191
Najlepszy sposób na dofinansowanie acp?ACP S.A.09.04.06664
Czy istnieje związek pomiędzy lubieniem mangi i/lub anime, a:ACPskop02.04.06465
Z którym wydawcą anime wiążesz w tym roku największe nadzieje?Joe10.02.06746
And the Oscar goes to...Joe31.01.06207
Chuck Norris:Joe29.01.06505
Który tytuł Waneko powinno wydać w pierwszej kolejności?Waneko24.01.06947
Jaki był mangowy rok 2005?Joe02.01.06476
Czy możliwość komentowania poszczególnych obrazków i zdjęć w galerii jest potrzebna?Joe05.12.05374
Przyszłością robotyki są roboty:Joe01.12.05675
Czy zakupiłeś(aś) „Appleseeda”?Joe24.11.05543
Czy kupiłeś(aś) Kino Domowe z „Ghost in the Shell”?Joe16.11.05577
Która z charakteryzujących cię liczb jest najwyższa?Joe10.11.05286
Czy widziałeś już „Appleseed” – pierwsze na świecie real-life CG anime?Joe17.10.05712
Gdzie powinna trafić kopia z napisami „Ruchomego zamku Hauru”?Joe26.09.051116
Gdańszczaninie! Których tytułów Anime Virtual najbardziej pożądasz?EMPIK21.09.05229
Czy widziałeś(aś) już „Ruchomy zamek Hauru”Joe16.09.05749
Jak lubisz być związany(a)?Chimera Squad10.09.05331
Jak było na reANIMation 4?Joe17.08.05668
Internetowe fora dyskusyjne o mandze i anime są:Joe23.07.05588
Rowerowy wyścig postaci z anime wygrał(a)by:Joe14.07.05276
Hentai z tentaklami jest:Joe28.06.05637
Naj-film Hayao Miyazakiego?Joe16.06.05497
Jak się ma anime w Polsce?Joe27.05.05717
Czy kupisz coś z ofety Anime Virtual?Joe15.04.05744
Dlaczego Joe ma na głowie wielki zielony kapelusz?Baryłka18.03.05444
Ile FPS wyciągasz w najnowszych anime?Joe15.03.05184
Kobieta?Joe07.03.05533
Czy przy muzyce z anime można imprezować?ACP Party Squad01.03.05470
Czy na acp powinny być informacje o DVD wydawanych w:Joe15.02.05464
Najlepszy wzór na fabułę:Joe31.01.05942
W które mangowe karcianki pogrywasz?Wąglik18.01.05455
Porażka 2004:Dżanek i Yoe07.01.05611
Twoje noworoczne postanowienie:Yoe i Dżanek02.01.05349
Czy chciał(a)byś mieć jakąś część acp w dresofonie?Joe14.12.04349
Ile?Hula Squad07.12.04335
Co sobie wywróżyłeś w Andrzejki?Andrzejek01.12.04282
Czy kupił(a)byś grę RPG (papierową) o stylistyce mangowej?sONY16.11.04563
DDR?Joe 2nd Mix02.11.04407
Jakimi językami potrafisz się posługiwać?Joe22.10.04660
Ilu fanów anime potrzeba, żeby wkręcić żarówkę? Odpowiedź uzasadnij.Joe07.10.04578
Czy interesuje cię popkultura innych krajów wschodu poza Japonią?Joe24.09.04483
Z którego polskiego serialu wyszłoby najciekawsze anime?Joe05.09.04786
Czy należysz do klubu/organizacji związanej z mangą, anime lub Japonią?Joe19.08.04494
Czy lubisz pająki?S.W.A.T.08.08.04470
Fani m&a na konwentach to w większości heavymetalowcy?Vulcan28.07.04383
Co sądzisz o przenoszeniu zachowań z m&a na życie?Joe05.07.04540
Jak obronić się przed atakiem garścią malin?Monty17.06.04422
Odkąd jesteś fanem?#jmusic07.06.04304
Wydawnictwo ARASHI wydaje Metropolis. Co ty na to?Joe01.06.04170
Już zakwitły kasztany, a Ty...batou08.05.04506
Czy wstąpienie Polski do Unii Europejskiej ma jakieś znaczenie dla fanów m&a?Joe29.04.04292
Kto by wygrał w pojedynku Sailor Moon vs. Pikachu?Joe20.04.04456
Seks na konwentach:Mike Gold01.04.04681
Neon Genesis Evangelion:Nervosol09.03.04583
Czy oglądasz filmy animowane inne niż japońskie?Joe21.02.04430
Milion odwiedzin i 10000 komentarzy na ACP to:GUS09.02.04316
Co powiesz na kinowy maraton anime w Warszawie?Joe31.01.04241
Jak zwalczać piractwo?Joe14.01.04580
Jaki był mangowy rok 2003?Joe04.01.04318
Czyje rozbierane zdjęcie powinno pojawić się na rozkładówce Kawaii?Pizza Squad14.12.03483
Czy twoja dziewczyna/chłopak interesuje się m&a?Joe04.12.03382
Co masz dzięki anime?Joe19.11.03527
Zali to drzewiej anime były lepsze?Dziadek Joe07.11.03261
Alkohol na konwentach:Joe28.10.03361
W którym anime najciekawiej przedstawiono wampiry?Sucker14.10.03432
Czy zapłacił(a)byś za konto e-mail, alias lub stronę w domenie:Joe08.10.03196
Co jest najważniejsze w cosplay'u?Święty Turecki01.10.03149
Redakcja Kawaii zakłada Mangazyn. Co ty na to?Joe17.09.03278
Czy zdarza ci się KiSS-ować?Joe13.09.03108
Twoje życzenie do złotej rybki?Joe03.09.03254
1 września to dla ciebie:Joe26.08.03772
Jak demonstrujesz przynależność do sekty mango?Joe19.08.03183
Co jest największą przeszkodą w popularyzacji m&a?Joe02.08.03381
Jak planujesz spędzić wakacje?Joe13.07.03341
Czy kupiłbyś kalendarz z artami polskich rysowników?marti30.06.03199
Najsłabszą strona acp są:Webmajster27.06.0359
Korzystasz z (około)mangowych:Joe19.06.03134
Czy jesteś za przyłączeniem Polski do Japonii?Referendum12.06.03223
Wybierz zwycięzcę konkursu na wiosenne haiku:Joe04.06.03266
Która z ekranizacji anime budzi twoje największe zainteresowanie?Joe30.05.03174
Które studio darzysz największą sympatią?shd18.05.03207
Czy oglądasz polskie fansuby anime, czy wolisz angielskie?Mąciciel Team08.05.03236
Dlaczego nie wysyłasz niusów na acp?Joe30.04.03138
Co sądzisz o pojawieniu się reklam na acp?Webmajster21.04.03155
Co wolisz?Shd15.04.03172
Czy?Joe11.04.03128
Czy "Spirited Away" odniesie w Polsce sukces?Joe05.04.03223
Co myślisz o FAMie?FAM fatale25.03.03148
"Spirited Away" w polskich kinach:Joe16.03.03200
Japoński wojownik to:audiotel08.03.03305
Kobiece ciała najładniej rysuje:piretka26.02.03182
Które z nadchodzących konwentów planujesz nawiedzić?Joe15.02.03146
Kogo pocałujesz 14 lutego?Joe Valentine12.02.03509
Co byś powiedział na zmianę tematyki anime.com.pl na kuchnię wschodnio afrykańską?ecczi black04.02.03138
Szopujesz aby w zagrabanicznych onlajn-szopach?Dżoe24.01.03151
Czy słuchał(a)byś netowej audycji o anime?Pijotr17.01.03100
Na tytuł firmy roku 2002 zasługuje:Jury06.01.03204
Jak spędzisz Sylwka?nie-Joe21.12.02159
O co poprosisz Gwiazdora?Joe13.12.02161
Jaką atrakcję chciał(a)byś zobaczyć na konwencie?Joe03.12.02179
Twój ulubiony japoński potwór:ecczilla23.11.02107
あなたは にほんごが できますかジョエ15.11.02137
Co byś chciał(a)byś poczytać na acp?Joe11.11.0292
Co chciał(a)byś obciągnąć acepowi?Joecczi02.11.0267
Skąd bierzesz najnowsze anime?ecczi26.10.02117
Twoja gra-marzenie to:gamecczi17.10.02113
No to mamy Dragon Balla w polskich kinach. Co ty na to?Joe@Kongo11.10.02175
Stronę której firmy/wydawnictwa oceniasz najwyżej?Joe01.10.0298
Co cię najbardziej kręci?G.I. Joe13.09.02152
Twoje podstawowe kryterium oceny mangi/anime to:Joe07.09.02105
Kogo kocha Tenchi Masaki?Joe23.08.02174
Powered by WashuOS