header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20115022
Akiba #1Michał Durys11.08.20115179
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010133707
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20106942
Podano do stołuEnSa10.01.20103478
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20094053
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20097217
KiltroNicol Christopher27.10.20092840
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20095493
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20094469
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200916452
J-Zine #3EnSa12.09.20092117
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200923893
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20094870
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20095774
MWKrzych Ayanami30.05.20093481
It’s all about love…EnSa21.05.20093732
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20094173
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20092580
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20093989
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20093181
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20093447
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.20098372
Strike WitchesXellos04.04.20093615
GantzFeanor31.03.20096691
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20097310
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093131
Generał DaimosIfrexalis23.03.20097249
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20093555
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20095943
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20093916
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20093501
Houko – odsłona drugafm24.02.20092500
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20095646
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20094779
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20095221
Spice and WolfIfrexalis10.02.20095965
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20093568
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093055
Houko #1Grisznak28.01.20093012
J-Zine #2Grisznak08.01.20093017
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20094153
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20085881
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20084876
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20084831
Duds HuntZelgadis04.09.20083600
SuppliEvil Yuki29.08.20083614
Torii #1Michał Durys20.06.20084158
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20086728
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20083773
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20084409
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20083894
Perfect BlueMichał Durys07.03.20084538
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20088214
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086276
Pani williMichał Durys21.08.20073506
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20077868
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20076659
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20073963
ArmageddonMichał Durys19.02.20076931
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066158
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065108
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064028
Otaku #2Michał Durys13.11.20065587
Kyaa! #1Grisznak13.11.20068751
PaprikaMichał Durys13.10.20066546
NanszeGrisznak31.08.20064007
Otaku #1Michał Durys17.08.20068417
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200612641
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064268
Youkou #7Grisznak22.06.20063160
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20067525
AkiraMichał Durys08.04.20068003
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20064644
AppleseedMichał Durys27.01.20068110
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200614529
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.20059603
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20055551
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200510944
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20058172
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20056991
Love HinaRoshi28.08.200521616
BleachGassus30.07.200543762
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20054821
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200510222
ChobitsKaoru23.07.20058026
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056086
Anime+ #1Yoghurt12.03.200513236
MegatokyoYoghurt04.03.20047770
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200314144
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200228714
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200211451
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025277

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS