header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20114813
Akiba #1Michał Durys11.08.20115099
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010133498
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20106806
Podano do stołuEnSa10.01.20103406
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20093993
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20097073
KiltroNicol Christopher27.10.20092787
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20095417
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20094390
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200916120
J-Zine #3EnSa12.09.20092077
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200923780
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20094756
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20095707
MWKrzych Ayanami30.05.20093424
It’s all about love…EnSa21.05.20093648
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20094104
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20092512
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20093889
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20093072
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20093361
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.20098279
Strike WitchesXellos04.04.20093549
GantzFeanor31.03.20096570
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20097180
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093082
Generał DaimosIfrexalis23.03.20097113
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20093494
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20095707
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20093844
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20093445
Houko – odsłona drugafm24.02.20092449
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20095535
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20094705
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20095118
Spice and WolfIfrexalis10.02.20095885
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20093511
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093004
Houko #1Grisznak28.01.20092953
J-Zine #2Grisznak08.01.20092960
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20094116
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20085817
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20084799
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20084776
Duds HuntZelgadis04.09.20083537
SuppliEvil Yuki29.08.20083568
Torii #1Michał Durys20.06.20084106
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20086675
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20083695
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20084360
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20083822
Perfect BlueMichał Durys07.03.20084477
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20088154
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086217
Pani williMichał Durys21.08.20073505
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20077802
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20076593
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20073904
ArmageddonMichał Durys19.02.20076861
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066096
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065052
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20063973
Otaku #2Michał Durys13.11.20065534
Kyaa! #1Grisznak13.11.20068658
PaprikaMichał Durys13.10.20066473
NanszeGrisznak31.08.20063951
Otaku #1Michał Durys17.08.20068222
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200612545
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064223
Youkou #7Grisznak22.06.20063124
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20067425
AkiraMichał Durys08.04.20067938
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20064593
AppleseedMichał Durys27.01.20068010
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200614463
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.20059542
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20055477
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200510818
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20058099
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20056929
Love HinaRoshi28.08.200521540
BleachGassus30.07.200543463
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20054769
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200510160
ChobitsKaoru23.07.20057964
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056025
Anime+ #1Yoghurt12.03.200513189
MegatokyoYoghurt04.03.20047701
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200313941
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200228534
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200211396
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025215

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS