header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20114895
Akiba #1Michał Durys11.08.20115129
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010133576
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20106857
Podano do stołuEnSa10.01.20103430
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20094013
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20097121
KiltroNicol Christopher27.10.20092807
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20095446
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20094425
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200916274
J-Zine #3EnSa12.09.20092091
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200923824
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20094800
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20095732
MWKrzych Ayanami30.05.20093445
It’s all about love…EnSa21.05.20093673
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20094127
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20092534
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20093923
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20093114
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20093389
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.20098310
Strike WitchesXellos04.04.20093573
GantzFeanor31.03.20096609
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20097227
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093103
Generał DaimosIfrexalis23.03.20097152
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20093516
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20095800
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20093868
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20093465
Houko – odsłona drugafm24.02.20092466
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20095570
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20094723
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20095160
Spice and WolfIfrexalis10.02.20095915
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20093526
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093017
Houko #1Grisznak28.01.20092971
J-Zine #2Grisznak08.01.20092979
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20094127
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20085843
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20084821
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20084796
Duds HuntZelgadis04.09.20083557
SuppliEvil Yuki29.08.20083583
Torii #1Michał Durys20.06.20084124
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20086693
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20083717
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20084376
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20083845
Perfect BlueMichał Durys07.03.20084500
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20088173
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086237
Pani williMichał Durys21.08.20073505
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20077827
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20076616
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20073924
ArmageddonMichał Durys19.02.20076887
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066117
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065068
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20063992
Otaku #2Michał Durys13.11.20065550
Kyaa! #1Grisznak13.11.20068693
PaprikaMichał Durys13.10.20066501
NanszeGrisznak31.08.20063971
Otaku #1Michał Durys17.08.20068296
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200612585
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064239
Youkou #7Grisznak22.06.20063138
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20067459
AkiraMichał Durys08.04.20067960
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20064608
AppleseedMichał Durys27.01.20068047
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200614482
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.20059561
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20055504
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200510855
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20058121
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20056948
Love HinaRoshi28.08.200521565
BleachGassus30.07.200543587
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20054787
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200510182
ChobitsKaoru23.07.20057987
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056041
Anime+ #1Yoghurt12.03.200513205
MegatokyoYoghurt04.03.20047720
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200314031
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200228608
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200211411
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025239

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS