header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20114951
Akiba #1Michał Durys11.08.20115154
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010133644
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20106897
Podano do stołuEnSa10.01.20103451
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20094030
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20097164
KiltroNicol Christopher27.10.20092824
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20095473
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20094447
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200916350
J-Zine #3EnSa12.09.20092103
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200923854
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20094837
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20095752
MWKrzych Ayanami30.05.20093461
It’s all about love…EnSa21.05.20093696
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20094147
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20092555
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20093951
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20093144
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20093413
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.20098332
Strike WitchesXellos04.04.20093595
GantzFeanor31.03.20096650
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20097267
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093114
Generał DaimosIfrexalis23.03.20097207
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20093530
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20095849
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20093892
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20093483
Houko – odsłona drugafm24.02.20092483
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20095603
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20094756
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20095186
Spice and WolfIfrexalis10.02.20095939
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20093548
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093034
Houko #1Grisznak28.01.20092993
J-Zine #2Grisznak08.01.20092997
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20094138
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20085863
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20084844
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20084811
Duds HuntZelgadis04.09.20083579
SuppliEvil Yuki29.08.20083597
Torii #1Michał Durys20.06.20084143
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20086710
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20083743
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20084392
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20083870
Perfect BlueMichał Durys07.03.20084522
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20088196
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086256
Pani williMichał Durys21.08.20073505
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20077845
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20076633
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20073942
ArmageddonMichał Durys19.02.20076906
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066134
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065085
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064006
Otaku #2Michał Durys13.11.20065567
Kyaa! #1Grisznak13.11.20068722
PaprikaMichał Durys13.10.20066521
NanszeGrisznak31.08.20063988
Otaku #1Michał Durys17.08.20068340
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200612611
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064252
Youkou #7Grisznak22.06.20063150
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20067486
AkiraMichał Durys08.04.20067979
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20064623
AppleseedMichał Durys27.01.20068079
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200614504
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.20059578
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20055525
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200510897
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20058145
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20056968
Love HinaRoshi28.08.200521589
BleachGassus30.07.200543633
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20054801
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200510203
ChobitsKaoru23.07.20058003
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056061
Anime+ #1Yoghurt12.03.200513221
MegatokyoYoghurt04.03.20047739
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200314078
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200228652
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200211430
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025255

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS