header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20115133
Akiba #1Michał Durys11.08.20115230
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010133890
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20107017
Podano do stołuEnSa10.01.20103522
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20094095
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20097307
KiltroNicol Christopher27.10.20092874
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20095545
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20094531
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200916651
J-Zine #3EnSa12.09.20092150
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200923989
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20094935
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20095815
MWKrzych Ayanami30.05.20093516
It’s all about love…EnSa21.05.20093782
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20094223
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20092619
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20094044
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20093244
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20093505
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.20098421
Strike WitchesXellos04.04.20093645
GantzFeanor31.03.20096753
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20097377
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093154
Generał DaimosIfrexalis23.03.20097314
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20093584
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20096053
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20093958
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20093527
Houko – odsłona drugafm24.02.20092531
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20095712
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20094812
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20095278
Spice and WolfIfrexalis10.02.20096018
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20093597
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093084
Houko #1Grisznak28.01.20093040
J-Zine #2Grisznak08.01.20093047
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20094175
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20085914
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20084924
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20084867
Duds HuntZelgadis04.09.20083631
SuppliEvil Yuki29.08.20083638
Torii #1Michał Durys20.06.20084182
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20086757
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20083802
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20084427
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20083937
Perfect BlueMichał Durys07.03.20084585
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20088247
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086314
Pani williMichał Durys21.08.20073506
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20077920
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20076688
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20073989
ArmageddonMichał Durys19.02.20076958
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066200
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065136
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064066
Otaku #2Michał Durys13.11.20065618
Kyaa! #1Grisznak13.11.20068810
PaprikaMichał Durys13.10.20066594
NanszeGrisznak31.08.20064030
Otaku #1Michał Durys17.08.20068453
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200612702
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064287
Youkou #7Grisznak22.06.20063179
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20067575
AkiraMichał Durys08.04.20068035
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20064665
AppleseedMichał Durys27.01.20068151
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200614566
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.20059647
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20055588
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200511013
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20058215
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20057019
Love HinaRoshi28.08.200521664
BleachGassus30.07.200543871
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20054847
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200510258
ChobitsKaoru23.07.20058051
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056116
Anime+ #1Yoghurt12.03.200513260
MegatokyoYoghurt04.03.20047806
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200314251
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200228828
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200211483
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025317

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS