header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20115899
Akiba #1Michał Durys11.08.20116081
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010135409
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20107688
Podano do stołuEnSa10.01.20103894
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20094495
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20098160
KiltroNicol Christopher27.10.20093196
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20096268
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20095258
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200918565
J-Zine #3EnSa12.09.20092438
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200924920
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20095432
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20096289
MWKrzych Ayanami30.05.20093872
It’s all about love…EnSa21.05.20094237
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20094640
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20092976
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20094480
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20093784
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20093937
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.20099354
Strike WitchesXellos04.04.20094138
GantzFeanor31.03.20097342
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20097997
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093390
Generał DaimosIfrexalis23.03.20098027
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20093996
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20096727
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20094356
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20093801
Houko – odsłona drugafm24.02.20092828
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20096352
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20095169
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20096004
Spice and WolfIfrexalis10.02.20096473
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20093876
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093312
Houko #1Grisznak28.01.20093451
J-Zine #2Grisznak08.01.20093351
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20094576
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20086276
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20085475
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20085446
Duds HuntZelgadis04.09.20083897
SuppliEvil Yuki29.08.20083990
Torii #1Michał Durys20.06.20084464
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20087434
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20084233
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20084763
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084264
Perfect BlueMichał Durys07.03.20084904
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20088651
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086599
Pani williMichał Durys21.08.20073507
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20078275
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20077350
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074183
ArmageddonMichał Durys19.02.20077323
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066512
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065378
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064335
Otaku #2Michał Durys13.11.20065976
Kyaa! #1Grisznak13.11.20069601
PaprikaMichał Durys13.10.20066951
NanszeGrisznak31.08.20064256
Otaku #1Michał Durys17.08.20069507
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200613207
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064511
Youkou #7Grisznak22.06.20063417
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20068028
AkiraMichał Durys08.04.20068372
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20064914
AppleseedMichał Durys27.01.20068835
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200615119
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.20059948
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20055893
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200511468
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20058566
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20057486
Love HinaRoshi28.08.200522178
BleachGassus30.07.200544879
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055106
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200510609
ChobitsKaoru23.07.20058378
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056379
Anime+ #1Yoghurt12.03.200513850
MegatokyoYoghurt04.03.20048087
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200315379
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200229547
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200211781
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025593

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS