header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20115419
Akiba #1Michał Durys11.08.20115494
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010134218
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20107255
Podano do stołuEnSa10.01.20103666
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20094228
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20097609
KiltroNicol Christopher27.10.20092994
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20095775
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20094760
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200917298
J-Zine #3EnSa12.09.20092261
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200924292
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20095143
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20095984
MWKrzych Ayanami30.05.20093649
It’s all about love…EnSa21.05.20093964
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20094399
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20092766
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20094222
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20093472
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20093664
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.20098673
Strike WitchesXellos04.04.20093775
GantzFeanor31.03.20096981
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20097603
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093248
Generał DaimosIfrexalis23.03.20097664
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20093716
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20096399
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20094103
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20093634
Houko – odsłona drugafm24.02.20092659
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20095936
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20094952
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20095468
Spice and WolfIfrexalis10.02.20096196
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20093712
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093173
Houko #1Grisznak28.01.20093147
J-Zine #2Grisznak08.01.20093163
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20094289
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20086057
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20085056
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20085041
Duds HuntZelgadis04.09.20083741
SuppliEvil Yuki29.08.20083751
Torii #1Michał Durys20.06.20084279
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20086870
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20083942
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20084521
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084075
Perfect BlueMichał Durys07.03.20084697
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20088388
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086432
Pani williMichał Durys21.08.20073507
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20078070
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20076848
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074070
ArmageddonMichał Durys19.02.20077103
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066317
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065237
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064183
Otaku #2Michał Durys13.11.20065729
Kyaa! #1Grisznak13.11.20069006
PaprikaMichał Durys13.10.20066726
NanszeGrisznak31.08.20064119
Otaku #1Michał Durys17.08.20068573
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200612905
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064382
Youkou #7Grisznak22.06.20063268
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20067762
AkiraMichał Durys08.04.20068172
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20064773
AppleseedMichał Durys27.01.20068334
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200614707
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.20059779
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20055706
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200511198
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20058366
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20057150
Love HinaRoshi28.08.200521851
BleachGassus30.07.200544354
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20054958
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200510380
ChobitsKaoru23.07.20058177
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056232
Anime+ #1Yoghurt12.03.200513349
MegatokyoYoghurt04.03.20047906
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200314730
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200229115
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200211604
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025428

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS