header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20115765
Akiba #1Michał Durys11.08.20115970
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010134884
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20107580
Podano do stołuEnSa10.01.20103852
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20094435
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20098024
KiltroNicol Christopher27.10.20093160
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20096111
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20095130
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200918279
J-Zine #3EnSa12.09.20092408
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200924618
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20095357
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20096226
MWKrzych Ayanami30.05.20093829
It’s all about love…EnSa21.05.20094172
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20094582
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20092936
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20094404
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20093702
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20093868
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.20099145
Strike WitchesXellos04.04.20094058
GantzFeanor31.03.20097256
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20097886
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093349
Generał DaimosIfrexalis23.03.20097961
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20093934
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20096661
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20094298
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20093774
Houko – odsłona drugafm24.02.20092800
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20096261
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20095128
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20095845
Spice and WolfIfrexalis10.02.20096410
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20093839
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093288
Houko #1Grisznak28.01.20093366
J-Zine #2Grisznak08.01.20093310
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20094507
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20086232
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20085359
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20085344
Duds HuntZelgadis04.09.20083868
SuppliEvil Yuki29.08.20083941
Torii #1Michał Durys20.06.20084435
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20087281
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20084171
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20084671
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084228
Perfect BlueMichał Durys07.03.20084863
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20088601
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086567
Pani williMichał Durys21.08.20073507
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20078239
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20077258
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074166
ArmageddonMichał Durys19.02.20077278
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066473
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065350
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064307
Otaku #2Michał Durys13.11.20065927
Kyaa! #1Grisznak13.11.20069467
PaprikaMichał Durys13.10.20066898
NanszeGrisznak31.08.20064232
Otaku #1Michał Durys17.08.20069243
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200613145
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064489
Youkou #7Grisznak22.06.20063389
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20067972
AkiraMichał Durys08.04.20068334
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20064886
AppleseedMichał Durys27.01.20068708
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200615017
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.20059911
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20055840
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200511385
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20058521
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20057395
Love HinaRoshi28.08.200522106
BleachGassus30.07.200544733
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055081
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200510561
ChobitsKaoru23.07.20058331
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056352
Anime+ #1Yoghurt12.03.200513621
MegatokyoYoghurt04.03.20048046
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200315212
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200229446
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200211740
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025565

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS