header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20115328
Akiba #1Michał Durys11.08.20115346
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010134120
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20107173
Podano do stołuEnSa10.01.20103616
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20094186
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20097510
KiltroNicol Christopher27.10.20092953
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20095701
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20094655
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200917088
J-Zine #3EnSa12.09.20092221
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200924199
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20095083
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20095913
MWKrzych Ayanami30.05.20093613
It’s all about love…EnSa21.05.20093910
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20094341
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20092716
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20094171
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20093400
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20093615
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.20098541
Strike WitchesXellos04.04.20093728
GantzFeanor31.03.20096907
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20097537
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093223
Generał DaimosIfrexalis23.03.20097545
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20093676
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20096293
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20094049
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20093599
Houko – odsłona drugafm24.02.20092619
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20095856
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20094893
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20095405
Spice and WolfIfrexalis10.02.20096130
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20093674
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093138
Houko #1Grisznak28.01.20093112
J-Zine #2Grisznak08.01.20093125
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20094225
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20086005
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20085012
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20084987
Duds HuntZelgadis04.09.20083710
SuppliEvil Yuki29.08.20083702
Torii #1Michał Durys20.06.20084233
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20086836
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20083896
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20084491
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084032
Perfect BlueMichał Durys07.03.20084663
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20088320
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086389
Pani williMichał Durys21.08.20073506
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20078014
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20076760
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074043
ArmageddonMichał Durys19.02.20077052
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066279
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065205
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064141
Otaku #2Michał Durys13.11.20065691
Kyaa! #1Grisznak13.11.20068934
PaprikaMichał Durys13.10.20066684
NanszeGrisznak31.08.20064085
Otaku #1Michał Durys17.08.20068537
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200612831
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064355
Youkou #7Grisznak22.06.20063232
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20067699
AkiraMichał Durys08.04.20068127
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20064740
AppleseedMichał Durys27.01.20068271
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200614654
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.20059736
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20055669
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200511146
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20058316
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20057108
Love HinaRoshi28.08.200521785
BleachGassus30.07.200544209
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20054913
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200510337
ChobitsKaoru23.07.20058133
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056191
Anime+ #1Yoghurt12.03.200513314
MegatokyoYoghurt04.03.20047871
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200314571
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200229012
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200211563
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025385

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS