header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20115232
Akiba #1Michał Durys11.08.20115287
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010134028
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20107089
Podano do stołuEnSa10.01.20103569
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20094139
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.20097406
KiltroNicol Christopher27.10.20092914
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20095620
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20094591
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200916867
J-Zine #3EnSa12.09.20092183
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200924091
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20095003
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20095866
MWKrzych Ayanami30.05.20093563
It’s all about love…EnSa21.05.20093852
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20094285
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20092668
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20094103
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20093325
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20093561
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.20098485
Strike WitchesXellos04.04.20093690
GantzFeanor31.03.20096829
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20097462
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20093187
Generał DaimosIfrexalis23.03.20097400
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20093629
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20096142
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20094006
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20093562
Houko – odsłona drugafm24.02.20092580
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20095785
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20094851
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20095341
Spice and WolfIfrexalis10.02.20096077
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20093637
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20093111
Houko #1Grisznak28.01.20093081
J-Zine #2Grisznak08.01.20093091
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20094200
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20085962
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20084970
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20084928
Duds HuntZelgadis04.09.20083671
SuppliEvil Yuki29.08.20083671
Torii #1Michał Durys20.06.20084206
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20086798
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20083847
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20084462
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20083989
Perfect BlueMichał Durys07.03.20084626
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20088278
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20086355
Pani williMichał Durys21.08.20073506
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20077972
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20076720
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074016
ArmageddonMichał Durys19.02.20077000
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20066235
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20065170
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064108
Otaku #2Michał Durys13.11.20065655
Kyaa! #1Grisznak13.11.20068870
PaprikaMichał Durys13.10.20066636
NanszeGrisznak31.08.20064058
Otaku #1Michał Durys17.08.20068500
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200612772
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20064323
Youkou #7Grisznak22.06.20063204
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20067631
AkiraMichał Durys08.04.20068085
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20064709
AppleseedMichał Durys27.01.20068209
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200614612
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.20059689
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20055630
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200511079
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20058265
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20057060
Love HinaRoshi28.08.200521720
BleachGassus30.07.200544040
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20054876
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200510296
ChobitsKaoru23.07.20058088
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056155
Anime+ #1Yoghurt12.03.200513283
MegatokyoYoghurt04.03.20047836
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200314423
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200228915
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200211522
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20025354

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS