header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
B-3ginning: Druga frakcja i zbiórka atrakcji
Autor: amelka, Data: 18.05.2011, 15:02:40, Źródło: B-3ginning
amelkaB-3ginning: Druga frakcja i zbiórka atrakcji„Miasto to miasto. Prężny organizm, cały pracujący dla wspólnego dobra. Jesteśmy jednym ciałem. Wieśniacy, mieszczanie, nauczyciele, strażnicy czy w końcu my – arystokracja. Wszyscy tworzymy bardzo silny organizm. Mamy broń, mamy armię, mamy ludzi – uważaj z kim zadzierasz!”

Lord Gubernator Yarnoto – do Zaretha, po odbiciu północnej linii kolejowej


Przyjacielu, czas najwyższy byś zdecydował się po której stoisz stronie. Dlatego przedstawiam Ci kolejną frakcję - może ich historia, dążenia, plany i wymagania sobie stawiane spowodują iż to w ich kręgu się odnajdziesz i zechcesz walczyć po ich stronie.

Po Dniu Sądu świat pogrążył się w chaosie. Niewielu ludzi potrafiło spojrzeć na nowy świat trzeźwym okiem. Jednym z takich ludzi był Yarnoto. Kim był? Tego nie wie chyba nikt. Pojawił się nagle ze swoimi ludźmi w stolicy Kraju Kwitnącej niegdyś Wiśnii i zaczął na ruinach budować nową stolicę – Edo. Edo było jedną z pierwszy oaz, gdzie ludzie mogli znaleźć dach nad głową i coś do zjedzenia. Ale nie za darmo. Przybysz musiał podporządkować się reżimowi i pracować, inaczej został wypędzany lub zabijany. Tak powstali Harrasers - Arystokracja.
Z biegiem czasu zaczęła wyłaniać się nowa kasta wśród Harraserów: Seishun – wojowniczy arystokraci. Ludzie którzy mają błękitną krew, ale kierują się innymi niż „stara arystokracja” ideami. Nie są tak zachłanni jak ich rodzice. Przykładem Seishun jest Hrabia La’roan, zaledwie 28 letni arystokrata. Zgromadził on wokoło siebie ludzi mu podobnych: buńczucznych, ale zdolnych fizycznie jak i inteligentnych przedstawicieli nowego pokolenia arystokracji. Każdy z nich nosi przy sobie broń, co pozwala ich wyróżnić z tłumu. Ubierają się różnie, jedni w tradycyjne arystokratyczne stroje, inni w wojskowe mundury a jeszcze inni całkiem przypadkowo w co im się podoba. Coraz więcej Seishun stanowi część Gwardii Gubernatora, zajmuje oficerskie stanowiska w Wojskach oraz w Senacie, wypierając zakochaną w sobie Starą Arystokrację.

Harrasers, jak każda społeczność, jest rozbudowana, relacje pomiędzy kastami są skomplikowane. By ułatwić Ci zrozumienie tejże frakcji zapraszam Cię na
http://b-3ginning.pl/harrasers/ gdzie nasz skryba wszystko dokładnie i szczegółowo opisał.

Najwyższa pora się rozerwać, drogi przyjacielu. Do tego potrzebujemy Twojej pomocy. By konwent się udał musimy włożyć w niego jak najwięcej pracy zarówno my, jak i Ty. Dlatego rozpoczynamy zbiórkę atrakcji. Zgłoszenia dokonujemy poprzez system SKULD a regulamin jak i wszystkie wyjaśnienia znajdziecie na:
http://b-3ginning.pl/zgloszenia/
.

Teraz czas się pożegnać. Ostatnią wiadomość jaką chcę Ci przekazać jest fakt, iż za siedem dób przedstawię Ci ostatnią frakcję. Jeżeli do tej pory nie zdecydowałeś się, po której stronie chcesz stanąć, być może to akurat ta drużyna sprosta Twoim wymaganiom.

Do zobaczenia Podróżniku.

B-Team

Harrasers

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: B-con.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 2 dodaj

[1] Re: B-3ginning: Druga frakcja i zbiórka atrakcji
Dark Foxik [*.dynamic.chello.pl], 18.05.2011, 21:04:51, oceny: +2 -0
Dark Foxikjest błąd w hiperłączu :)

Pozdrawiam
[2] Re: B-3ginning: Druga frakcja i zbiórka atrakcji
Olaz [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 18.05.2011, 22:16:10, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
OlazPoprawione, dzięki.
Powered by WashuOS