header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
B-4nishment: nadchodzi steampost apo, ale w nowej wersji...
Autor: Deru, Data: 01.05.2012, 17:17:17, Źródło: Organizacja
DeruB-4nishment: nadchodzi steampost apo, ale w nowej wersji...Witajcie ponownie Podróżnicy!

Wszyscy Ci, którzy byli lub wybierali się w zeszłym roku na konwent B-3ginning lub na B-XmassCon 2. Wszyscy Ci, którzy zainteresowali się fikcyjną steampunkowo-postapokaliptyczną Japonią, zwaną Neo Yamato i wczuli się w swoje frakcje Runoversów, Wako i Harrasersów.
Pragniemy Was poinformować, że została ustalona konwencja konwentu B-4, zwanego w pełnej nazwie B-4nishment. Od dziś, przez parę tygodni będziemy Wam powoli ją objawiać. Możemy zaanonsować, że konwent B-4nishment odbędzie się w konwencji steampunku i post apokalipsy, tak jak rok temu, ale w tym roku, za sprawą Waszych dyskusji i naszych ustaleń zostanie rozbudowany. Zostaną dodane także nowe elementy do konwencji. Oto początek nowej historii.

"Wiele wydarzyło się w Neo Yamato od czasu naszego pierwszego spotkania - po objawieniu się Clocktower, androida przechowywanego przez zakon technokratyczny, która kazała urządzić Igrzyska Pary nastąpiła walka między trzema frakcjami, arystkracyjnymi Harrasersami, Runoversami - podróżnikami ruin oraz Wako, powietrznymi piratami. W końcowym rozrachunku Igrzyska Pary w 35 roku za Dniem Sądu wygrali Runoversi. Otrzymali oni dostęp do nowych rozwiązań technologicznych, co zaciekawiło powracających do Roanapur Wako, co oznacza z ich strony równie wielką chęć do kontrolowania i doświadczania nowych rozwiązań technologicznych, które zapewne komuś wykradną. Harrasersi zniesmaczeni swoją porażką, muszą jakoś odnaleźć się w nowym rozkładzie sił. Za technologie wykupywane słono płacą Runnoversom surowcami i materiałami. To sprawiło, żę jakość życia wśród brudnostopych się polepszyła, zaś wśród miast Harraserskich bogaci Runnoversi coraz częściej się osiedlali.
Nieoczekiwanie po zakończeniu Igrzysk Pary Yoshimo, przywódca klanu Runoversów, zostaje najważniejszym człowiekiem w całym Neo Yamato a Zareth – główny gubernator piratów Wako, jak i Yarnoto – lord Edo, czekają na jego ruch.
Yoshimo gromadzi najzdolnieszych Runnoversów i oddaje ich pod przywdóctwo Vichiego, który udaje się, wraz ze swoją grupą naukowców i wojowników – najbieglejszych i najlepszych ze wszystkich klanów - w noworoczny, mroźny poranek, na technokracką wyspę, gdzie oczekuje ich Clocktower wraz z grupą jej podwładnych. Za jej pomocą tzw. Grupa Vichiego buduje cytadele – klasztor zwany "Brzask", gdzie zakładają zakon Tekko-seichō i tym samym oni stają się pierwszymi 'studentami' Clocktower, gdzie przyjmują starożytną wiedzę techniczną oraz coś, co raz na zawsze zmieni świat Neo Yamato. Ale o tym opowiem Wam następnym razem..."

Podróżnicy, już na dniach możecie spodziewać się naszej nowej strony internetowej dotyczącej konwentu B4 i obiecujemy, że w momencie jej pojawienia się w sieci, zostaniecie o tym pierwsi poinformowani!
Wraz z pojawieniem się strony poinformujemy Was o dalszych szczegółach dotyczących konwencji B4.

Pozdrawiamy
B-Team

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: B-con.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 3 dodaj

[1] Re: B-4nishment: nadchodzi steampost apo, ale w nowej wersji...
Uriel_Angelic [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 03.05.2012, 12:32:57, oceny: +1 -0
Nikt nie skomentował jeszcze o_O ?
3miejski team Gundamowy stawi sie na posterunku !
[2] Re: B-4nishment: nadchodzi steampost apo, ale w nowej wersji...
Saint [*.adsl.inetia.pl], 07.05.2012, 17:27:48, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
SaintAch bo post niewiarygodnie szybko (tego samego dnia) został zepchnięty z pierwszej strony :)
1 maja to był dobry dzień na puszenie niusa - o tym samym pomyślało wielu innych użytkowników :D
[3] Re: B-4nishment: nadchodzi steampost apo, ale w nowej wersji...
Snowley [*.dynamic.chello.pl], 10.05.2012, 00:21:49, oceny: +0 -0
SnowleyByle szybko, bo mi panele spleśnieją.
Powered by WashuOS