header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
B-XmassCon2 – powoli zbliżamy się do końca!
Autor: amelka, Data: 29.11.2011, 14:53:38, Źródło: B-XmassCon2
amelkaB-XmassCon2 – powoli zbliżamy się do końca!Witajcie Podróżnicy!

Już coraz krócej do wyczekiwanego przez wszystkich wydarzenia jakim jest konwent B-XmassCon2! Mamy dla Was kilka bardzo istotnych informacji, z którymi bardzo prosimy abyście się zapoznali.

MAMY JESZCZE KILKA WOLNYCH MIEJSC!
1 grudnia wycofujemy ostatnią pulę nieopłaconych wejściówek. Jest to bardzo ważna informacja dla osób, które jeszcze nie zdążyły zarezerwować swojej wejściówki – 1 grudnia będzie ostatecznym terminem załapania się na wolne miejsce.

ZAMIAST TRZECH FRAKCJI JEDNA GILDIA!
„Szli razem, ramię w ramię. Pirat, szlachcic i podróżnik. Tak bardzo różni a jednak tak sobie bliscy. Każdy z nich miał coś, czego brakowało pozostałym i to właśnie dlatego tworzyli doskonałą grupę, która powierzone im zadania rozwiązywała z łatwością. Spryt Wako, odwaga Runoversa i umysł Harrasersa.”

Tym właśnie jest Gildia. Zbiorem wszystkich frakcji działających razem bez podziałów i różnic. Przez te dwa szczególne dni, podczas festiwalu Yakishitamu, muszą się one zjednoczyć by wykonać czekające na nich questy. W siedzibie Gildii czeka na nich wiele ciekawych a jednocześnie trudnych zadań, które wykonać można jedynie współpracując z innymi frakcjami, gdyż każda z nich wnosi coś innego.
Chcesz się przyłączyć? Czujesz, że dasz radę zaufać Harrasersom? Że możesz polegać na Wako? A może jesteś bardziej uparty niż Runovers? Zbierz przyjaciół i razem pokażcie co potraficie. Pamiętaj! Twoja przygoda zaczyna się już 10.12.2011 o godzinie 12:00 a jej koniec nastąpi o 23:00. Potem czeka Cię zabawa i świętowanie do białego rana na festiwalu Yakishitamu.

PATRONI MEDIALNI
Nasz konwent nie byłby tak wspaniały, gdyby nie nasi dzielni partnerzy, którzy wciąż szerzą wieści o naszej imprezie we wszystkich znane i nieznanych zakątkach internetu. Mimo iż wielu próbowało, tylko nieliczni mogli otrzymać od nas status patrona medialnego, a w śród nich znane serwisy którym gorąco dziękujemy za wparcie przedkonwentowe. Listę wszystkich patronów znajdziecie na naszej stronie głównej w dziale Współpraca, zapraszamy do zapoznania się z nią.

STEAMPUNKOWA KANTYNA NA KONWENCIE B-XMASSCON2!
Jak na każdym konwencie grupy B-Team również i na BXC2 będzie możliwość zajrzenia do naszej Steampunkowej Kantyny, gdzie oprócz standardowego jedzenia serwowanego na konwentach będzie można zakupić fantastyczne sushi, które przygotowuje dla nas, jak zawsze niezawodne, Banzai Sushi! Ponadto w Kantynie będzie możliwość złapania oddechu pomiędzy wyczerpującymi misjami, które przygotowała dla Was Gildia. Prowadzący Kantyny będą chcieli zabawić Was różnego rodzaju mini atrakcjami i konkursami, jednak na razie nie uchylam ni rąbka tajemnicy. Wszystkie sekrety Kantyny zostaną ujawnione na konwencie BXC2!

Z Steampunkową Kantyną wiąże się również możliwość wzięcia udziału w całym wydarzeniu jakim jest konwent BXC2. Jeżeli nie masz jeszcze wejściówki i jednocześnie chciałbyś pomóc przy tworzeniu Kantyny wyślij swoje zgłoszenie na mail cebulowazupa@gmail.com ze swoim imieniem, nazwiskiem, datą urodzenia i miejscem zamieszkania, numerem telefonu i mailem. Na zgłoszenia czekamy do 5 grudnia, ilość miejsc ograniczona, więc radzimy się pośpieszyć! ;)

POMOC DLA KRAKOWSKIEGO SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT!
Ponownie zapraszamy do akcji zbiórki jedzenia dla Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. Poprzednie zbiórki cieszyły się dość dużym zainteresowaniem, przez co byliśmy w stanie znacznie pomóc bezpańskim zwierzakom znajdującym w się w wyżej wymienionym schronisku. Bardzo prosimy o Waszą pomoc, gdyż ze względu na zbliżającą się zimę zwierzaki bardziej niż zwykle potrzebują naszego wsparcia w postaci:
- karmy dla psów i kotów w puszkach,
- karmy specjalistyczne dla seniorów (ryż z jagnięciną, ryż z indykiem),
- pokarm dla suk szczennych,
- karmy dla dla psów chorych na nerki,
- karmy dla szczeniąt (sucha i mokra),
- preparaty przeciw komarom,
- zabawki interaktywne dla kociąt i szczeniąt,
- zabawki typu "kongo" dla psów,
- klikery do tresury,
- dyski (do szkolenia i tresury).
Za okazaną troskę i wsparcie z góry dziękujemy.

B-team

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: B-con.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 2 dodaj

[1] Re: B-XmassCon2 – powoli zbliżamy się do końca!
Nerdziakowa [193.239.37.*], 01.12.2011, 18:37:06, oceny: +2 -0
Cześć,
Mógłby mnie ktoś oświecić, jak mogłabym jeszcze zarezerwować sobie wejściówkę? Bardzo proszę o pomoc~
Jeśli jest napisane a nie zauważyłam, to z góry przepraszam!
[2] Re: B-XmassCon2 – powoli zbliżamy się do końca!
Black Fox [*.fema.krakow.pl], 01.12.2011, 21:48:29, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
Black FoxSłońce ty moje :D Właśnie pościliśmy ostatnią pule wejściówek na którą możesz się załapać :D tyle że ostateczny termin zapłaty to 7.12.2011 :P Powodzenia i zapraszam na SKULD :D
Powered by WashuOS