header imageheader imageheader image
{Rynek}
Ghost in the Shell - już można zamawiać
Autor: piretka, Data: 16.10.2002, 20:56:37, Źródło: JPF Newsletter
piretkaGhost in the Shell - już można zamawiaćWydawnictwo JPF informuje: "Od dnia 16 października br. rozpoczynamy zbieranie zamówień na kultową mange autorstwa pana Masamune Shirow "Ghost in the Shell" mającą się ukazać 16 grudnia br. jako JPF Deluxe - Wydanie Kolekcjonerskie. Tytuł ten liczy sobie około 350 stron formatu A5 z czego aż 64 są w kolorze! Każdy egzemplarz będzie posiadał wybity jedyny i unikalny numer kolekcjonerski. "Ghost in the Shell" ukaże się w wersji pełnej - nieocenzurowanej - zatem będzie dostepny tylko dla czytelników dorosłych. Aby złożyć zamówienie musisz mieć ukończone 18 lat! Wydawnictwo J.P.Fantastica planuje wydać także drugą część tej mangi, już na wiosnę przyszłego roku."

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: JPF.

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 2 dodaj

[1] Re: Ghost in the Shell - już można zamawiać
Krzych Ayanami [*.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl], 16.10.2002, 22:23:21, oceny: +0 -0
Tak naprawdę to nie ma ograniczeń wiekowych jeśli chodzi o Ghosta... W informacji wysłanej do osób zapisanych w news'ach JPF nic się nie mówi o tym , że trzeba będzie udowdnić ile ma się faktycznei lat. Będzie jedynie deklaracja , że jest się pełnoletnim. A na poczcie to się chyba nie wczytują w korespondecję. A w przypadku zamówienia internetowego to zwyczajnie nie ma jak tego zweryfikować. Wydawnictwo będzie miało podkąłdkę w dokumentach a czytelnicy ułatwione zadanie.
[2] Ghost in the Shell - problemy
Joe [*.dhcp.adsl.tpnet.pl], 16.10.2002, 22:49:48, oceny: +0 -0
JoeJPF wysłało sprostowanie: w związku z bliżej nieokreślonym acz istotnym problemem przyjmowanie zamówień przesunięto o jeden dzień. W związku z powyższym zamówenia można składać od 17 października.
Powered by WashuOS