header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
Human Hunt na PierniCONie 5
Autor: Val, Data: 20.08.2009, 19:27:31
Human Hunt na PierniCONie 5Zapraszam na kolejną, pierniconową edycję Human Hunt. Gra polega na zlokalizowaniu i zlikwidowaniu waszego celu przy jednoczesnym unikaniu własnej „śmierci”. Informacje o ofierze i broń (kredę) dostaniecie w punkcie spotkania. Miejsca będą dobierane losowo, żeby nie ułatwiać rozgrywki.

Poniżej garść pomocnych informacji:
- Zapisy internetowe będą prowadzone do godziny 12:00 w piątek (21. sierpnia). Zapisy osobiste będą możliwe do godziny 21:00.
- Rozdanie kart nastąpi w godzinach 23:00 – 2:00. Gra rozpocznie się o 2:00 nad ranem w sobotę (22 sierpnia).
- Na większych konwentowych eventach (dokładna lista u prowadzących) obowiązuje zawieszenie broni. Nie wolno atakować celu aktywnie biorącego udział w konwentowych atrakcjach. Oczywiście szukać celu można cały czas.
- Punkt „Zainteresowania” może być przydatną podpowiedzią gdzie szukać wyznaczonej ofiary. Informator stanowi klucz do jej odczytania. Dlatego przygotujcie ramowy plan atrakcji, na których planujecie być już przed konwentem. Przyśpieszy to rejestrację.
- Używanie przemocy wobec celu jest absolutnie zabronione! – należy go oznaczyć kredą. Po jego zlikwidowaniu należy powiadomić prowadzących, następnie przejmujecie cel waszej ofiary. Pamiętajcie jednak, że sami też jesteście celem. Jeśli zlokalizujecie własnego zabójce, zaatakowanie go i wygranie pojedynku skutkuje 2h banem, podczas którego jesteście dla niego nietykalni.
- Wszystkie przypadki znalezienia celu, problemy itd. należy zgłaszać prowadzącym.

Aby zgłosić się do udziału w grze należy wysłać mail o temacie „Human Hunt” na adres humanhunt@o2.pl. W treści prosimy podać: imię i nazwisko, ksywkę, telefon i przewidywaną godzinę dotarcia na conplace.

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: PierniCON.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 3 dodaj

[1] Re: Human Hunt na PierniCONie 5
Evil_Maniak [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 21.08.2009, 13:04:42, oceny: +0 -0
Evil_ManiakSiódme - nie będziesz zabijał.

"Każdy, kto nienawidzi swego brata, jest zabójcą, a wiecie, że żaden zabójca nie nosi w sobie życia wiecznego." (1J. 3:15).
[2] Re: Human Hunt na PierniCONie 5
Slova [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 21.08.2009, 17:08:19, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
Można wziąść wiadro wapna jako broń ciężką?
[3] Re: Human Hunt na PierniCONie 5
Kinuyo [*.torun.mm.pl], 21.08.2009, 20:20:34, oceny: +0 -0
KinuyoPo Toruniu już biegają kinder metale z konwentowymi plakietkami - aż się człowiekowi ciepło na sercu robi :D Przed śmiercią pewno jeszcze jakiś konwent zaliczę, żałuję, że nie tym razem, mea culpa...
Powered by WashuOS