header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
Japan Fest: konkurs komiksowy
Autor: Joe, Data: 29.04.2008, 19:03:20
JoeJapan Fest: konkurs komiksowyW ramach pierwszej edycji Japan Fest organizatorzy przygotowali konkurs na najlepszy komiks w mangowym stylu. Tematyka komiksu, podobnie jak całej imprezy, ma dotyczyć samurajów lub kodeksu bushido. Główną nagrodą jest wydanie komiksu przez JPF. Termin nadsyłania prac upływa 8 września. Dokładne wymagania dotyczące komiksu i pozostałe zasady konkursu opisane są w regulaminie dostępnym na stronie imprezy.

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: Japan Fest.

Inne serwisy:

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 6 dodaj

[1] Re: Japan Fest: konkurs komiksowy
Nodame [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 29.04.2008, 19:20:17, oceny: +0 -0
Moim zdaniem strasznie trudna tematyka - nie mówie tylko o wejsciu w skóre samuraja (bo i tak pewnie bedą odstepstwa jak cholera XD), ale chodzi mi o rysunek - rysowanie samurajów to, że tak sie wyrażę "pain in the ass" XD

któż podoła? któż?

.............................a w ogóle to "ŁaŁ" XD
[2] Re: Japan Fest: konkurs komiksowy
Froh [*.ssp.dialog.net.pl], 29.04.2008, 20:34:19, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
"Pain in the ass"? Aż tak boli zauważyć słowo LUB ...??
[3] Re: Japan Fest: konkurs komiksowy
Nodame [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 29.04.2008, 21:19:45, odpowiedź na #2, oceny: +0 -0
aż tak bardzo boli zauważyć, że moja wypowiedź dotyczy tylko rysowania samurajów, więc to pana "LUB" jakoś mało mnie przejęło - bo trudno mi jest sobie wyobrazić narysowanie "bushido" skoro to droga/kodeks (itp.,itd.), bo np. narysowanie współczesnego człowieka przestrzegającego kodeksu bushido wydaje mi sie łatwiejsze, niż szanownego pana samuraja.

a pan Rzep. ..tfu(my bad) a pan Froh widzi bushido w kropki czy w cętki?
[4] Re: Japan Fest: konkurs komiksowy
Froh [78.8.105.*], 30.04.2008, 12:31:53, odpowiedź na #3, oceny: +0 -0
W kropki.
Chciałbym przypomnieć iż pisałaś o tematyce konkursu jako "strasznie trudnej" a potem uprościłaś to do rysowania samurajów. Trochę mnie co prawda zaskoczyło iż przedstawienie kodeksu bushido w rysunku sprowadzasz do niemożności narysowania zasad - ale trudno, może oprócz rysowania postaci czy martwej natury nie jesteś w stanie nic wyrazić - nawet w dymkach dialogów.
...nie wspominając o tym że przeciętny oficer cesarski z czasów II WŚ trujący o kodeksie nie ganiał w klasycznym lub podobnym kimonie. A szkoda - do zielonego się trudniej strzela.
[5] Re: Japan Fest: konkurs komiksowy
Nodame [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 30.04.2008, 13:40:23, odpowiedź na #4, oceny: +0 -0
oh niewazne, widze, że sie nie dogadamy,bo albo (A)to ja nie potrafie napisać o co mi dokladnie chodzi, albo (B) Ty nie potrafisz "przeczytać" tego co juz napisałam (z racji tego, że nie mam zamiaru się nad soba umartwiać postawię na odp.B Wybacz)

I fakt, zagiąłeś mnie, bo oprócz rysowania postaci czy martwej natury nie jesteś w stanie nic wyrazić - nawet w dymkach dialogów to prawda :/ ale staram się i na razie samo straranie się mi wystarczy (proste :)

a na serio to EOT z mojej strony, bo nie znoszę niepotrzebnych nikomu sprzeczek słownych.

Co nie zmienia faktu, że jestem wkurzona, że próbujesz mi wmawiać (celowo czy nie) jakies swoje racje, a propo tego co napisalam na poczatku - wkrótce samo odezwanie się będzie wyczynem godnym herosa, bo a nóż zaraz ktos wyskoczy zza rogu, żeby wtrącić swoje 3 "lepsze" grosze i pokazać, że "źle" mówisz.Aha, fajnie

haha tłumaczenie się jakiejś obcej osobie serio potrafi rozdrażnić.

Miłego dnia - życzę każdemu, kto to przeczytał (po co? pytam :po co? haha)
[6] Re: Japan Fest: konkurs komiksowy
Froh [*.ssp.dialog.net.pl], 30.04.2008, 16:30:38, odpowiedź na #5, oceny: +0 -0
Kids....
Powered by WashuOS