header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
Keiko Ihara - od modelki do kierowcy wyścigowego
Autor: MaraZ, Data: 06.02.2005, 17:00:00, Źródło: Wyprzedź mnie!
MaraZKeiko Ihara - od modelki do kierowcy wyścigowegoBardzo rzadko nadarza się okazja, abym mógł nawiązać do dwóch moich pasji jednocześnie, czyli do wyścigów i Japonii. Nie mogłem zatem oprzeć się pokusie, aby napisać kilka słów o pewnej modelce, która mini i wysokie obcasy zamieniła na kask i kombinezon kierowcy wyścigowego. Keiko Ihara, bo o niej właśnie mowa, już od pierwszego kontaktu z wyścigową wersją Ferrari 355 zaczęła powodować pojawianie się wypieków na twarzach lubiących szybką jazdę Japończyków, którzy nie byli w stanie jej doścignąć. Keiko-san nie poprzestała jednak na tym i jest obecnie na najlepszej drodze do pójścia w ślady Takumy Sato - najszybszego obecnie Japończyka w historii wyścigów Formuły 1. Więcej o dotychczasowej karierze Keiko Ihary, a także o jej tegorocznych planach, można przeczytać w napisanym przeze mnie artykule, który znajduje się tutaj.

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 2 dodaj

[1] Re: Keiko Ihara - od modelki do kierowcy wyścigowego
cycu [*.internetdsl.tpnet.pl], 06.02.2005, 22:30:41, oceny: +0 -0
cycuDo momentu, aż sypnie w ściane w Monaco :P
Z resztą, jeśli pójdzie w ślady Sato, to będzie kończyła wyniki na +/- 15 miejscu :D Schumi i tak jeszcze przez 2 lub 3 sezony raczej nie da nikomu wygrać.
[2] Re: Keiko Ihara - od modelki do kierowcy wyścigowego
MaraZ [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 06.02.2005, 22:34:22, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
MaraZZawsze istnieje taka szansa, że nie osiągnie sukcesu, ale trochę optymizmu nie zaszkodzi ;) Zresztą o Sato różnie mówili, że nie powinien trafić do F1, że to typowe beztalencie i "płatny" kierowca. Tymczasem Taku jeździ całkiem nieźle. Dowód - podium w USA. Ja tam trzymam kciuki za Keiko-san ^_^
Powered by WashuOS