header imageheader imageheader image
{Media}
Kolejne japońskie horrory w Canal+
Autor: MaraZ, Data: 02.11.2004, 11:23:11, Źródło: Canal+
MaraZKolejne japońskie horrory w Canal+"KLĄTWA JU-ON" - taki tytuł nosi kolejny japoński horror z tego samego gatunku co "The Ring" i "Dark Water". Chociaż nie jest on już tak dobrze oceniany jak powyższe dzieła, jednak dla wielbicieli gatunku lub po prostu japońskiej kinematografii powinien stanowić ciekawy kąsek. Premierowa emisja została zaplanowana na piątek, 19 listopada, o godz. 22:25. Jak zwykle w Canal+ będzie sobie można wybrać oryginalną wersję językową z polskimi napisami na ekranie, oprócz standardowej wersji z lektorem.

Fragment opisu ze strony Canal+:
"Ju-on: The Grudge" to już trzecia część popularnego w Japonii cyklu horrorów (dwie pierwsze ukazały się tylko na wideo). Twórcą całej serii jest młody scenarzysta i reżyser TAKASHI SHIMIZU - uczeń największych mistrzów współczesnego japońskiego horroru Kiyoshi Kurosawy (reżysera filmów "Cure", "Charisma", "Pulse") i Hiroshi Takahashi (scenarzysty cyklu "The Ring - Krąg"), którzy byli zresztą konsultantami artystycznymi "Ju-on: The Grudge". Film został doceniony na festiwalu horrorów Screamfest, gdzie zdobył nagrodę Crystal Skull dla najlepszego filmu zagranicznego.

Na tym nie koniec - tydzień później wyemitowana zostanie kontynuacja, czyli "Klątwa Ju-on 2", w której - i tu gratka zarówno dla nieco starszych fanów anime, jak i jpopu - występuje Noriko Sakai. Jeśli ktoś pamięta OP/ED z Gunbustera lub OP z Video Girl Ai (patrz mój avatar ^_^), to piosenki te właśnie wykonywała Noriko.

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 3 dodaj

[1] Re: Kolejne japońskie horrory w Canal+
Miyu_Kaya [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 03.11.2004, 14:35:52, oceny: +0 -0
Jako wielka fanka japońskich horrorów (Sada chan xD) i posiadaczka C+ obejrzę z wielką chętką.
[2] Re: Kolejne japońskie horrory w Canal+
Gotenks [*.mtm-info.pl], 03.11.2004, 14:57:47, oceny: +0 -0
GotenksAkurat ten film bardzo chciałbym sobie obejrzeć... Nie posiadam niestety Canal+, ale chyba będzie trzeba zainwestować w ten program, bo ciekawe rzeczy tu puszczają :)
[3] Re: Kolejne japońskie horrory w Canal+
Greahtor [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 04.11.2004, 23:28:01, oceny: +0 -0
Greahtorszkoda tylko, że C+ nie weźmie się za Miike. naprawdę byłbym mile zaskoczony mogąc obejrzeć w TV Visitor Q czy Ichi the Killer (taa marzenia)
Powered by WashuOS