header imageheader imageheader image
{Internet}
Novum w audycji Onegai DJ
Autor: Feanor, Data: 24.03.2009, 22:55:55
FeanorNovum w audycji Onegai DJW następnym wydaniu programu pozdrowieniowo-życzeniowego o demokratycznie wybranej nazwie Onegai DJ, w ramach dalszego spełniania pragnień Moich Drogich Słuchaczy umożliwię Wam przekazanie pozdrowień na antenie swoimi własnymi głosami, jak również i wszystkie inne mieszczące się w idei programu aktywności związane z komunikacją głosową.

Aby wykrzyczeć w eter co na sercu leży potrzebny będzie program Skype oraz mikrofon, którego najprostszy rodzaj można dostać w każdym sklepie z elektroniką za przysłowiową dychę. Następnie podczas trwania programu trzeba będzie za pomocą formularza kontaktowego wysłać nazwę swojego konta Skype'owego i wszelkie inne niezbędne informacje (np. jeśli chcecie zadzwonić i zamówić utwór jednocześnie, dane o utworze muszę dostać przez formularz/maila razem z nazwą konta Skype), no i oczywiście poczekać aż namierzy Was moja siatka szpiegowska w postaci ponętnej asystentki i się z Wami skontaktujemy.

Skrzynka e-mail prowadzącego za to przez następny tydzień oprócz Waszych zwyczajowych pozdrowień i zamówień przyjmować będzie również nagrania Waszych głosów czy też tego co będziecie chcieli wysłać, jeżeli z jakichś powodów nie palicie się do rozmowy na żywo.
Potrzebne informacje znajdą się też na stronie programu. Do usłyszenia z tyglowiczami w sobotę o 19:00, z pozdrotardami we wtorek o 20:00, no i oczywiście bądźcie wszyscy pozdrowieni. ;)

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 4 dodaj

[1] Re: Novum w audycji Onegai DJ
Ramroyd [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 25.03.2009, 08:55:56, oceny: +0 -0
"Mam lepszy pomysł" bardziej by pasowało...
[4] Re: Novum w audycji Onegai DJ
Rushi [*.chello.pl], 25.03.2009, 21:32:04, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
RushiNoom... :(
[2] Re: Novum w audycji Onegai DJ
Leaf [*.dobremiasto.net], 25.03.2009, 16:13:18, oceny: +0 -1
Leafdruga komcia =*

~~!&^&^&&&&****!1 ** sparklujące ** pozdrawiam 4 u dziubassski =* =* !!*&*****1~~
[3] Re: Novum w audycji Onegai DJ
Andy [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 25.03.2009, 17:30:39, oceny: +0 -0
AndyJeżeli pozdrawianie będzie w trybie "live" to tylko czekać na pierwszego pijanego żartownisia który dorwie się do głosu xD
LULZ ENSURED
Powered by WashuOS