header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
Otajkon - konwent w Nowym Sączu
Autor: Otello, Data: 29.09.2004, 13:14:44, Źródło: Main Org
W dniach 4-6 lutego w trakcie małopolskich ferii odbędzie się w Nowym Sączu, a dokładniej w szkole podstawowej nr 8 konwent połączony z LARPem (dla chętnych). Wejściówka tania, całość najwyżej 20 zeta, chociaż prawdopodobnie mniej. Dwudniowy LARP, zabawy z kisielem, cosplay, karaoke, konkurs na najbardziej orginalny gothic-lolitkowy strój i make-up, panele najróżniejsze, pewnie DDRy i Para Para Dance też się znajdą, plus wszystkie podstawowe konkursy, projekcje, a pozatym dużo niezbyt normalnych atrakcji (no i oczywiście warto zobaczyć nowosadecką kadrę - takich oszołomów jeszcze na żadnym konwencie nie spotkałam). Więcej informacji po 1 października

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 6 dodaj

[1] Re: Otajkon - konwent w Nowym Sączu
Vulcan [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 29.09.2004, 22:45:00, oceny: +0 -0
VulcanDrogi Main Org'u. Szacunek dla czytelników nakazuje pisać po Polsku, a np. słowo "żadnym" pisze się tak jak napisałem, a nie inaczej. Pisowni rozdzielnej i łącznej też mógłbym się czepiać, ale to może zdazyć się każdemu, natomiast ewidentne orty są niewybaczalne. Co do miejsca to byłoby bardzo fajne gdybyśmy mieszkali w Szwajcarii, i tak jak oni mieli tunele. A tak niestety musimy krótki w sumie odcinek drogi pokonywać jakimiś serpentynami, a tak btw. to mam nadzieję, że drogi będą chociaż przejezdne, bo może się zdarzyć, że naszych drogowców jak co roku zaskoczy zima. Co do kisielu to mam nadzieję, że macie chociaż tam na miejscu prysznic, gdyż wyłazić na dwór upaprany w kisielu w środku zimy to mało inteligentny pomysł. Mimo wszystko, życzę powodzenia z konwentem.

A tak btw. to co wszystkich naszło na te gothic lolity????
[2] Re: Otajkon - konwent w Nowym Sączu
Joe [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 30.09.2004, 01:56:12, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
JoeMi również jest głupio, bo to po części moja wina. W komentarzach niech ludziska wyczyniają co chcą, ale niusy przeważnie sprawdzam pod względem ortografii i interpunkcji (styl zmieniam rzadziej.) Głupio mi, że coś takiego puściłem.
[3] Re: Otajkon - konwent w Nowym Sączu
gabriel [*.gdynia.mm.pl], 30.09.2004, 10:39:02, odpowiedź na #2, oceny: +0 -0
gabrielfstyc sie dzo ;P
[4] Re: Otajkon - konwent w Nowym Sączu
Vulcan [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 30.09.2004, 12:06:03, odpowiedź na #2, oceny: +0 -0
VulcanJak już poprawiłeś news'a to przypominam, że poza tym pisze się rozłącznie, ale jak już pisałem wcześniej to się w oczy tak nie rzuca. pozdrawiam.

DLA TYCH CO WRZUCAJĄ NEWS'Y: ZAOSZCZĘDŹCIE JOE'MU PRACY. WRZUĆCIE NEWS'A PRZED WYSŁANIEM PRZYNAJMNIEJ DO WORD'A!!!
[5] Re: Otajkon - konwent w Nowym Sączu
Otello [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 30.09.2004, 17:36:00, oceny: +0 -0
Przepraszam, moglam jakos to sprawdzic.... Ostatnio mi braciszek wszystko na kompie usunal i musialam pisac w notatniku,a dysortografikiem byc, to ciezki zywot >_> Nie powiedzialam, ze zabawy z kislem to bitwa w kisielu- raczej tym co sie bedzie u nas dzialo nie da sie pobrudzić. Po sobocie startuje nasza stronka internetowa z dokladniejszymi informacjami
[6] Re: Otajkon - konwent w Nowym Sączu
Otello [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 30.09.2004, 18:50:13, oceny: +0 -0
CENA ZOSTAlA USTALONA _ 15 ZLOTYCH ZA 3 DNi
Powered by WashuOS