header imageheader imageheader image
{Od redakcji}
Syndykat zbrodni
Autor: Joe, Data: 13.06.2003, 01:24:02
JoePod tym mrocznym tytułem kryją się nowe wynalazki naszego działu badawczo-rozwojowego. Ku waszej wygodzie i ogólnie pro publico bono na stronie Inne serwisy zamieszczamy nagłówki najświeższych niusów z innych serwisów o tematyce mangi, anime i Japonii, zarówno polskich jak i zagranicznych. Dodatkowo na stronie głównej i na stronie z niusami w dolnych rejonach prawego panelu znajdziecie nagłówki newsów z Anime News Network, bodajże najlepszego anglojęzycznego serwisu informacyjnego. Tym sposobem wchodząc na acp macie podgląd o czym piszą inne warte uwagi serwisy.

Natomiast jeśli ktoś miałby kaprys wyświetlać nagłówki newsów z anime.com.pl na swojej stronie to również istnieje taka możliwość. Nagłówki w formacie RSS można zassać z tego adresu. Jest to na razie eksperymentalny ficzer dlatego nie zapewniamy do niego żadnej dokumentacji. Wspomnę tylko, że aby z tegoż feeda skorzystać przydaje się na ten przykład PHP. Gotowe skrypty do pobierania i wyświetlania wiadomości można znaleźć choćby w serwisie HotsScripts.com. Jeśli jesteś zielony w temacie i takie pojęcia jak feed, RSS, RDF i XML nic ci nie mówią to być może ten artykuł pomoże. Już wkrótce postaramy się umożliwić wyświetlanie zasobów acp (nie tylko newsów) również na serwerach bez dostępu do PHP.

Przy okazji dział badawczo rozwojowy wprowadził drobną zmianę do skryptów komentarzy i dodawania niusów. Od tej pory nie można używać nicków zarejestrowanych przez innych użytkowników.

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 3 dodaj

[1] Re: Syndykat zbrodni
BaToU [*.navi.okay.pl], 13.06.2003, 13:19:32, oceny: +0 -0
BaToUCiekawe jak wiele osob zrozumialo zwiazek tytulu niusa z zawartoscia :>

B.
[2] Re: Syndykat zbrodni
acp [62.168.109.*], 14.06.2003, 18:58:40, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
Tylko ty, geniuszu. Postawia ci pomnik z marchewki.
[3] Re: Syndykat zbrodni
BaToU [*.navi.okay.pl], 15.06.2003, 16:20:58, odpowiedź na #2, oceny: +0 -0
BaToUCicho siusiak :> Czasy Twojego panowania sie juz skonczyly! Jestem wolnym czlowiekiem! ;P

B.
Powered by WashuOS