header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
Zakończenie konkursu komiksowego reANIMation 3
Autor: Virus, Data: 18.06.2004, 19:16:42, Źródło: reANIMation Team
VirusZakończenie konkursu komiksowego reANIMation 3Z dniem 16 czerwca 2004 roku zakończyliśmy przyjmowanie prac na konkurs komiksowy zorganizowany wraz z wydawnictwem Kasen! Otrzymaliśmy 37 prac, za które bardzo uczestnikom dziękujemy! Naprawdę się postaraliście!

Poziom prac (w moim skromnym odczuciu) jest dość zróżnicowany, podobnie jak techniki ich wykonania. Jeśli chcecie zobaczyć wszystkie prace - zapraszamy na reANIMkę, gdzie zorganizowana będzie ich wystawa! 10 najlepszych prac, wyłonionych przez niezależne Jury złożone z dziennikarzy, teoretyków komiksu, rysowników i wydawców, zostanie wydanych przez wydawnictwo Kasen, w formie antologii!

Jeszcze raz bardzo dziękujemy w imieniu własnym i wydawnictwa Kasen, za uczestnictwo w konkursie. Wszystkich uczestników tegorocznej edycji, jak i tych, którzy z różnych powodów nie zdecydowali się na wysłanie swoich prac, zapraszamy na przyszłoroczną edycję, o której informacje już niedługo (prawdopodobnie po wakacjach :)

Listę prac nadesłanych na konkurs oraz skład Jury znajdziecie na oficjalnej stronie reANIMation 3.

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: Kasen Comics, reANIMation.

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 1 dodaj

[1] Re: Zakończenie konkursu komiksowego reANIMation 3
Virus [*.f.INTELINK.pl], 22.06.2004, 14:44:06, oceny: +0 -0
VirusUWAGA!! Dzięki skandalicznemu działaniu poczty polskiej musimy przeprosić autorki 3 komiksów, które to prace przez bałagan na poczcie dotarły do nas dopiero dziś. Niestety oceny prac właśnie do nas spływaja i te 3 prace już nie zostaną ocenione przez jury. Komiksy te jednak zostaną automatycznie zakwalifikowane do konkursu przyszłorocznego, o ile autorki nie zechcą ich wycofać.

Oto te prace:

  • Miasto patrzy... - Agnieszka Gumkowska
  • Binah - Anna Wieszczyk
  • Child's Tree - Justyna Pustelnik


  • Przepraszamy raz jeszcze.
    Powered by WashuOS