header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
reANIMkowe LARPy
Autor: Virus, Data: 14.06.2005, 23:14:55, Źródło: reANIMation Team
VirusreANIMkowe LARPyW trakcie II Ogólnopolskiego Festiwalu Komiksu Japońskiego reANIMation 4 odbędą się trzy LARPy, czyli gry fabularne przeprowadzane na żywo. To przygoda, w której uczestnicy stają się graczami, aktorami i reżyserami w jednym. Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę. Każdy może wziąć udział – wystarczy odrobina wyobraźni.

Przedstawiamy wam trzy propozycje zabawy:

Legenda Pięciu Kręgów – akcja dzieje się w Rokuganie, kraju wzorowanym na feudalnej Japonii, gdzie życie toczy się według zasad bushido, a waleczni samuraje, przebiegli dworzanie i władający czarami shugenja stawiają czoło zastępom potworów z Krainy Cienia, lub biorą udział w spiskach i dworskich intrygach.

Przebudzenie Demona – akcja osadzona w starożytnej Japonii. Przed laty trójka wojowników pokonała Demona, który pustoszył okolice. Jednak zabrakło im sił na całkowite unicestwienie go. Dlatego założyli klany, które miały strzec Demona. Z czasem klany rozpoczęły walki klasowe...

Final Fantasy – tym razem coś dla fanów tego prawdopodobnie najsłynniejszego konsolowego RPG. Masz możliwość wcielenia się w swoje ulubione postacie z gry. Jeśli marzyłeś o spotkaniu w świecie rzeczywistym z Cloudem czy Sephirothem, to ten LARP jest dla ciebie. Prawdopodobnie pierwsza taka okazja w Polsce, aby pograć w FF w wersji Live. Nie przegap jej. LARP zorganizowany we współpracy z ekipą organizatorów konwentu Final Fantasy – ...CON^2.

Ale to nie koniec! Wprowadzamy specjalną ofertę w związku z organizowanymi LARPami! Jeśli chcesz wziąć udział w którejś z przygód i masz pomysł na strój – przebieraj się! Otrzymasz zniżkę na wejściówkę oraz możesz wygrać fajne nagrody w konkursie na najlepszy strój reANIMkowych LARPów! Szczegóły na naszych stronach internetowych.

Do zobaczenia na reANIMation4 13-15 sierpnia 2005. Bydgoszcz!

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: Final Fantasy, reANIMation.

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 3 dodaj

[1] Re: reANIMkowe LARP`y
głos [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 14.06.2005, 23:31:42, oceny: +0 -0
> Z czasem klany rozpoczęły walki klasowe... Dobra, ja chyba czegoś nie rozumiem...
[2] Re: reANIMkowe LARPy
Remiel [*.wmc.net.pl], 15.06.2005, 00:08:11, oceny: +0 -0
RemielLegenda Pięciu Kręgów- co? kolejne wydawnictwo zajęło się tym tytułem:D?
[3] Re: reANIMkowe LARPy
Crawley [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 15.06.2005, 20:03:06, oceny: +0 -0
Crawleya) cos malo tych LARPow b) to pewnie na LARPie FF bedzie kilkunastu Sephirotow :P c) o fabule w L5K za duzo nie napisano (czy to bedzie larp dworski, czy terenowy czy bog wie co d) i tak mnie nie bedzie na Reanimce :P e) to tak dla zmylki :P
Powered by WashuOS