header imageheader imageheader image
{Internet}
Ai no Demon znowu żyje
Autor: Gokunobaka, Data: 08.11.2004, 20:08:49
GokunobakaAi no Demon znowu żyjeChciałabym ogłosić wszem i wobec ze Team Manga Project (dawne Ai no demon) znowu działa. Po około pół roku udało nam się w końcu postawić stronę na nogi. Niestety chwilowo zmienił się adres, z ai-no-demon.yaoi.pl, na team-manga-project.prv.pl. Pozatym nadal są drobne problemy z serwerem, ale w ciągu dwóch tygodni wszystko powinno ruszyć i działać w 100%. Mam nadzieję, że nie zjedzą was na stronie żadne błędy, jakby co bardzo proszę o informacje. Wersja polska strony w przygotowaniu. Zapraszam serdecznie tych co lubią shounen, shounen ai, fanowską twórczośc i nie tylko. ;)

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 15 dodaj

[1] Re: Ai no Demon znowu żyje
zohar [*.astral.lodz.pl], 09.11.2004, 00:50:24, oceny: +0 -0
zohar"WELLCOME!!! Finnaly site is up ^_^ Please look forward for updates of all kind :P A the moment site is in off-mode. This mean all sections are working but u cant view the manga or other sections, but u can images ^^;;;; This will be changed as soon as i buy server ^_^; Please be patient. U can use oekaki, or go for Hidden yaoi page quite soon."

Zdecydowanie zostawcie to po polsku... angielski wam nie idzie... Rozumiem ze to co tlumaczycie, tlumaczycie z angielskiego? Juz sie boje doslownosci... Powodzenia.
[2] Re: Ai no Demon znowu żyje
Joe [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 09.11.2004, 01:51:40, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
JoeJa nie byłbym taki szybki w sugerowaniu dziewczynom przejścia na język ojczysty. Strona w języku angielskim na dzień dobry ma zapewnioną o wiele większą oglądalność, z której szkoda rezygnować. Poza tym angielski, jako neo lingua franca, jest o wiele bardziej tolerancyjny na błędy. Błędy, które po polsku by mnie odstraszały w angielskim kwituję skrzywieniem ust. Co więcej przyzwyczaiłem się, że rysowniczki zazwyczaj mają, umówmy się, specyficzną manierę wypowiedzi niezależnie od używanego języka. Suma summarum mnie te błędy nie rażą.

PS. Następna strona jaką zrobię też będzie po angielsku. Tylko dlaczego Gwatemala tak wysoko ceni swoje domeny?
[9] Re: Ai no Demon znowu żyje
Maudt [*.internetdsl.tpnet.pl], 09.11.2004, 17:04:28, odpowiedź na #2, oceny: +0 -0
MaudtSpecyficzną manierę powiadasz...? ^^' Szczerze mówiąc zauważyłam to tylko w przypadku kilku osób i nie wydaje mi sieby było to jakoś bezpośrednio związane z rysowaniem...
[11] Specyficzna maniera
Joe [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 09.11.2004, 18:01:54, odpowiedź na #9, oceny: +0 -0
JoeBynajmniej nie sugeruję, że owa specyficzna maniera jest bezpośrednim następstwem rysowania, jednak wydaje mi się, że jej powszechność w kręgu rysowniczek jest zdecydowanie większa niż wśród osób plastycznie niepełnosprytnych. Przy czym maniera o której mówię wymyka definicji, chodzi mi raczej o ogólnie swobodne traktowanie przyjętych konwenansów gramatyczno - ortograficzno - stylistycznych połączone z dużą emocjonalnością wypowiedzi. Czy takie sformułowanie tej tezy wydaje Ci się bardziej akceptowalne?
[12] Re: Specyficzna maniera
Maudt [*.internetdsl.tpnet.pl], 09.11.2004, 18:22:44, odpowiedź na #11, oceny: +0 -0
MaudtTak, ale wciąż: ja zauważyłam to tylko u nielicznych jednostek. Po prostu wydaje mi się, że wyciągasz zbyt daleko idące wnioski na podstawie kilku przypadków. A takie generalizacje bywają niebezpieczne. Ja bym się bardziej przychyliła do opinii, że zauważony przez Ciebie sposób wyrażania się pochodzi z czatów, GG, forumów wszelakich etc. etc. Takie jest w każdym razie moje zdanie, a z komentarzami pisanymi przez rysowniczki mam do czynienia bardzo często na deviancie.
[14] Re: Specyficzna maniera
Joe [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 09.11.2004, 21:06:15, odpowiedź na #12, oceny: +0 -0
JoeCelem podparacia moich wywodów stosownymi danymi aż byłem się pofatygowałem do galerii fanartowej. Po przeanalizowaniu pseudolosowej próbki zawartych tam wypowiedzi przyznaję, że osoby dotknięte "manierą" nie stanowią nawet połowy ogółu zabierających głos. Dalej jednak będę obstawał przy twierdzeniu, że na tle ogółu fanów rysowniczki stanowią grupę bardziej stylistycznie zmanierowaną. Wystarczy porównać komentarze pojawiające się w galeriach (nie tylko fanartowej acp) z tymi zamieszczanymi w innych działach. Źródeł tego fenomenu na tym etapie nie będę analizował, przypuszczam, że Twoja hipoteza z czatami maści wszelakiej jest właściwa. Ale, co by jednak wbić choćby malutki kijek w mrowisko, dodam, że rysowniczki są bardziej podatne na zaadaptowanie takiego stylu. Owszem, znowu uogólniam, a uogólnienia są krzywdzące dla jednostek, jednak jakże czasami użyteczne. Rzekłem, *hugs* ;*
[3] Re: Ai no Demon znowu żyje
batou [*.navi.okay.pl], 09.11.2004, 01:57:58, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
batouWygląda na to, że lepiej Z angielskiego niż NA. Poza tym i tak poprzeczka postawiona została wysoko przez grupę "tchawica-kun". Nie wiem, czy dadzą radę. ;)))
[4] Re: Ai no Demon znowu żyje
gokunoBaka [*.devs.futuro.pl], 09.11.2004, 04:43:34, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
gokunoBakahaha nieee:D Po angielsku pisane tak po prostu o 4 nad ranem pozatym (dzienki za wytlumaczenie joe) taka maniera mowienia po angielsku jest rodem z irca, irca i irca wiec jest uzytych duzo skrotow, czy ogolnie wyrazenia ktore komus kto studiowal angielski moga popsuc ladny dzien:P - z gory za to przepraszam, jednak ludowi zza granicy jak do tej pory to nie przeszkadzalo;) dzieki bogu mangi nam kto inny tlumaczyl ;D polska wersja bedzie dopracowana, w koncu polacy wybredny narod a my chcemy spelnic wasze oczekiwania hohoh ;P angielska wersja bedzie jeszcze przebudowana - i pod wzgledem tekstow i wszytskiego, jezeli znalazby sie jakis samobojca ktory chetnie pomogl by w poprawie tekstu bardzo prosze na maila i z gory dziekuje^_^
[5] Re: Ai no Demon znowu żyje
BTM [*.toya.net.pl], 09.11.2004, 08:15:19, odpowiedź na #4, oceny: +0 -0
BTMJeżeli nie stosowanie "the", "a" czy stosowanie potłuczonych konstrukcji gramatycznych ( brakujące przymiotniki ) można nazwać "manierą z irc'a" czy "stosowaniem skrótów"...
Wiem, że sie czepiam, i zupełnie niepotrzebnie, bo też nie jestem żadnym autorytetem w tej dziedzinie ale naprawde to nie są błędy z leniwstwa/ przyzwyczajenia/ 4'tej rano ale braku wiedzy.
Teraz będą mnie linczować (-_-;)

WELCOME! Finally, the site is up ^_^ Please look forward to various updates :P

A the moment not all the sections are online. This means You can't read the manga or view other section ( as they are empty ), but ou can view some images.

All the sections will be online as soon as I buy a new server for the site ^_^; Please be patient.

In the mean time, You can use the oekaki board and view the Hidden Yaoi in a couple of days.

Please leave your comments and suggestions, thank you ^_^
[6] Re: Ai no Demon znowu żyje
gokunoBaka [*.devs.futuro.pl], 09.11.2004, 12:41:12, odpowiedź na #5, oceny: +0 -0
gokunoBakahum powiedzmy ze sa to bledy wynikajace z tego, ze przez 4 ostatnie lata zmienilo nam sie 6 nauczycieli angielskiego - kazdy z innym stylem mowienia, nauczania, jakimis swoimi zasadami >_>;;; kazdemu zrobila by sie woda z mozgu:/ za zwracanie uwagi na angielski bron boze sie nie gniewam, tymbardziej ze zdaje sobie sprawe z niedoskonalosci ale w momencie gdy mam do wyboru albo 100 ludzi na tydzien(z polski) albo okolo 100 ludzi dziennie (zza granicy) nie mam za bardzo wyboru i musze w to wszystko brnac haha ^^;;; mowienie idzie mi o niebo lepiej niz pisanie ale nie spotkalam sie jeszcze z nmowionym menu na stronie wiec ta kwestie odlozmy na bok ;D hee dziekuje bardzo za poprawienie tekstu *hug* juz zmieniam :D
[8] Re: Ai no Demon znowu żyje
Normalna [*.rene.com.pl], 09.11.2004, 16:45:08, odpowiedź na #6, oceny: +0 -0
Tak jasne , a to irc a to nauczyciele angola itd. Kurde czy tak trudno przyznac sie do bledu? Przestan zwalac wszystko na innych i wez sie za siebie!
[13] Re: Ai no Demon znowu żyje
gokunobakaa [*.devs.futuro.pl], 09.11.2004, 20:03:46, odpowiedź na #8, oceny: +0 -0
a czy ja mowie ze nie popelniam bledow?:P mowie ze popelniam dlatego prosze o pomoc geeeeez :P pozatym serio zapisz sie do mojej szkoly gdzie co rok zmienia sie kadra i na prawde tzreba byc nie wiadomo kim zeby sie w tym wszytskim nie zgubic ._. heh wyslac cokowliek tutaj to jak wsadzic kij w mrowisko XP
[7] Re: Ai no Demon znowu żyje
dareck [*.internetdsl.tpnet.pl], 09.11.2004, 15:49:31, odpowiedź na #5, oceny: +0 -0
dareckA co mi tam, nie będę się dzisiaj czepiał :]
[10] Re: Ai no Demon znowu żyje
Keii [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 09.11.2004, 17:41:19, odpowiedź na #7, oceny: +0 -0
KeiiCzyżby upadek forum Mz tak bardzo wpłynął na Twoją psychikę? :>
[15] Re: Ai no Demon znowu żyje
Mesiaste [*.net.autocom.pl], 14.11.2004, 09:40:43, oceny: +0 -0
MesiasteGoku i Raditsowi serdecznie gratuluje otworzenia strony, oby tak dalej dziewczyny!
A reszcie życzę puknięcia się w czoło, ponieważ przyczepiliście się bez sensu do formy wypowiedzi jak rzep psiego ogona, a przecież przypominam- to strona fanowska, koncentrująca się na rysunkach, komiksach, a nie na zasadach gramatyki języka angielskiego.
++Mece++
Powered by WashuOS