header imageheader imageheader image
{Internet}
Altbay.tv - garść informacji i lista projektów
Autor: Rieek, Data: 18.08.2011, 12:38:11, Źródło: AltBay.tv
RieekAltbay.tv -  garść informacji i lista projektówTelewizja AltBay przeszła swój chrzest bojowy na konwencie Project: Balcon 2011. Lada dzień opublikujemy wszystkie pozostałe materiały z tego wydarzenia.

Obecnie trwają przygotowania do oficjalnego uruchomienia naszej telewizji, które to nastąpi 24 września na konwencie BAKA Y2K11. Aby umilić wam czas oczekiwania, już teraz prezentujemy listę tegorocznych pewniaków (dostępnych na naszej stronie w dziale projekty, zachęcamy do aktywnego komentowania).

To tylko początek, ciągle pracujemy nad nowymi projektami, więc oczekujcie aktualizacji.
Do czasu premiery nie będziemy publikować żadnych nowych materiałów, dlatego prosimy o cierpliwość, którą postaramy się wynagrodzić. Wierzymy, że udało nam się wzbudzić Wasze zainteresowanie naszymi dotychczasowymi pracami, dziękujemy za wszelkie opinie i mamy nadzieję, że w dniu premiery zjawicie się tłumnie, aby zobaczyć wszystko co dla Was szykujemy.

Do zobaczenia we wrześniu.

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: AltBay.tv.

Inne serwisy:

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 3 dodaj

[1] Re: Altbay.tv - garść informacji i lista projektów
Anonn [66.45.240.*], 18.08.2011, 15:22:34, oceny: +1 -0
Lista aktualnych projektów wygląda całkiem obiecująco, obszerna tematyka powinna zainteresować sporo osób. Sam postaram się śledzić każdy z wymienionych.
Zastanawiają mnie jednak 2 rzeczy:

1. Materiał rozrywkowy: "Niekryty Krytyk z kontekstu wyjęty" Krótka forma nawiązująca do dokonań Niekrytego Krytyka. Lekko i imprezowo.
Nawiązywać - rozumiem iż tematyka filmów będzie podobna do tego czym się zajmuje Niekryty Krytyk czy będziecie wykorzystywać jego materiał do parodii?

3. Materiał rozrywkowy: " Ultimate Survival na konwencie mangowym" Parodia Beara Grylls'a, który stara się przeżyć 2 dni na konwencie mangowym. - boje się ,że forma programu zamiast angielskiego humoru z nutką amerykańskich żartów o wydalaniu gazów przybierze formę kloacznych żartów z Szymon Majewski Show.
[2] Re: Altbay.tv - garść informacji i lista projektów
Rieek [*.adsl.inetia.pl], 18.08.2011, 23:00:54, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
RieekOdnośnie różnorodności to pracujemy nad następnymi materiałami:)będzie więcej.

1. Ani to ani to :> ale nie zdradzę szczegółów, trzeba wyczekać do września :)

3. jako że sam jestem sympatykiem starego angielskiego humoru mam nadzieje że scenariusz który przygotowaliśmy przypadnie do gustu każdej grupie :) staraliśmy się dość uniwersalne gagi użyć :)jak wyjdzie...? czas pokaże :)
[3] Re: Altbay.tv - garść informacji i lista projektów
Rozetka [*.cable-modem.tkk.net.pl], 19.08.2011, 14:58:54, oceny: +0 -0
RozetkaBrzmi fajnie, powodzenia życzę :3
Powered by WashuOS