header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
Appleseed dwoi się i troi
Autor: Joe, Data: 11.04.2004, 01:15:11, Źródło: Anime News Network
JoeAppleseed dwoi się i troiNie tak dawno informowaliśmy o domniemanych planach wyprodukowania drugiego filmu opartego na mandze "Appleseed" Masamue Shirowa. Tymczasem producenci zaskoczli wszystkich oświadczeniem, że powstaną trzy filmy. Pierwszy będzie miał premierę już za sześć dni, czyli 17 kwietnia. Prace nad drugim, jak się okazło, rozpoczęto już we wrześniu zeszłego roku. Trzeci film jest w planach. Do premiery pierwszego filmu mamy jeszcze niecały tydzień, więc nie należy wykluczać pojawienia się kolejnych "Appleseedów".

Producenci muszą być bardzo pewni siebie, skoro w ciemno, przed skonfrontowaniem swego dzieła z najważniejszym jurorem czyli publicznością zaczynają pracę nad kolejnymi częściami. Jednak oglądając choćby ten teledysk można zrozumieć, że mają solidne ku temu podstawy.

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: Appleseed.

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 1 dodaj

[1] Re: Appleseed dwoi się i troi
tokugawa [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 14.04.2004, 19:12:04, oceny: +0 -0
Eeee tam, jest miodzio, ale Avalon mial to do siebie ze byl ultradziwny... co nie spowodowalo lawinowego przyrostu 'fanow' (tak, mi sie podobal) A teraz czeka mnie smutek, lazenie po instytucie i wysluchiwanie jakie to jest ultraql od ludzi, ktorzy nigdy nie siegneli do zrodla (mangi) Co do 'kreski' postaci... i tak Mangi Masamune sa 'fotorealistyczne' wylaczajac postacie.... wiec co za roznica ze w anime bedzie tak samo :)
Powered by WashuOS