header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
Capcom Fight Club 9 marca w Multikinie Warszawa Ursynów
Autor: -Zombik-, Data: 05.03.2012, 23:59:30, Źródło: Cenega
-Zombik-Capcom Fight Club 9 marca w Multikinie Warszawa UrsynówCenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że już w piątek, 9.03.2012, w warszawskim Multikinie Ursynów, odbędzie się wielkie święto dla wszystkich fanów gier walki zatytułowane Capcom Fight Club. Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania swych sił w zawodach, jak również do kibicowania uczestnikom turnieju - zapisy na miejscu w dniu turnieju, wstęp wolny. Więcej informacji na tej stronie.

Przez cały dzień od godziny 12.00 dla wszystkich uczestników będzie możliwość przetestowania na premierę najbardziej oczekiwanej bijatyki tego roku Street Fighter X Tekken na 6 stanowiskach wyposażonych w konsole Playstation 3. Zostaną przygotowane również 4 stanowiska do gry w inne gry firmy Capcom, tj. Super Street Fighter IV: Arcade Edition ver. 2012 oraz Ultimate Marvel vs. Capcom 3. Na imprezie będą też stanowiska z PS Vita.

Jednak to nie wszystkie atrakcje jakie zostały przygotowane dla fanów gier walki... „Gwoździem" programu będzie turniej najbardziej oczekiwanej bijatyki roku Street Fighter X Tekken z finałem na wielkim ekranie kinowym. Zwycięzca polskiej edycji turnieju, dokładnie o północy, rozegra bitwę ze zwycięzcą równoległego turnieju rozgrywanego w Niemczech. Na żywo, na wielkim ekranie kinowym! Dodatkowo, podczas wydarzenia będą przeprowadzone mini-turnieje w Super Street Fighter IV: Arcade Edition ver. 2012 i Ultimate Marvel vs. Capcom 3. Rozgrywki odbędą się w Multikinie Ursynów (Aleja Komisji Edukacji Narodowej 60, Warszawa) w godzinach 12:00 - 00:30. Eliminacje oraz półfinały do poszczególnych turniejów odbywać się będą w godzinach 12:00 - 20:00, zaś finały w godzinach 20:00 - 00:00. Szczegółowe informacje nt. przebiegu poszczególnych zawodów i nagród zostaną podane już wkrótce.

Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania swych sił w zawodach, jak również do kibicowania uczestnikom turnieju - zapisy na miejscu w dniu turnieju, wstęp wolny.

Turnieje dla Graczy i relacje video poprowadzi Electronic Sports League (ESL) wraz z Jakubem „Di" Dudkowskim, znanym z polskiej i międzynarodowej sceny bijatyk. Partnerami wydarzenia są sklep muve.pl, QLOC S.A., Sony Computer Entertainment Polska Sp. z o.o. i portal gildia.pl.

O grach:

Super Street Fighter® IV: Arcade Edition, to najnowsza, a zarazem najpełniejsza edycja kultowej bijatyki firmy Capcom. Gry z serii Street Fighter® to pozycje zawsze cenione przez odbiorców, wprowadzające innowacyjne rozwiązania do gatunku bijatyk 2D. Wersja Arcade Edition daje graczom wybór pomiędzy 39 postaciami, w tym tak doskonale znanymi jak Ryu, Chun-li, Juri, El Fuerte oraz Rufus. Powracają także znani z poprzednich odsłon serii Yun i Yang, a twórcy dadzą nam szansę wcielić się również w całkiem nowego bohatera: Oni. Edycja Arcade usprawnia też balans rozgrywki oraz oddaje do dyspozycji graczy ulepszony tryb Replay Channel.

Ultimate Marvel vs Capcom 3 na nowo zdefiniował epickie pojedynki między ikonicznymi postaciami świata gier, zestawiając przeciwko sobie najbardziej znanych bohaterów świata Marvel oraz gier Capcomu. Usprawniono system walki, wprowadzono osiem nowych aren oraz nowe tryby rozgrywki. Obok nowych zawodników w Ultimate Marvel vs Capcom 3 wprowadzono nowe funkcjonalności, które jeszcze bardziej uprzyjemniają rozgrywkę. Poprawiono balans postaci, a do rozgrywki online został wprowadzony Tryb Obserwatora, dzięki któremu gracze mogą na żywo oglądać pojedynki online. Z wieloma innymi ulepszeniami oraz 12 nowymi postaciami Ultimate Marvel vs Capcom 3 przypadnie do gustu zarówno nowicjuszom, jak i doświadczonym graczom.

W Street Fighter X Tekken długo wyczekiwany pojedynek marzeń pomiędzy liderami wśród bijatyk staje się faktem. Tytuł ten ukaże niezapomniane starcia drużynowe pomiędzy legendarnymi zawodnikami obu serii, a także zaprezentuje jeden z najpotężniejszych zestawów zawodników w historii bijatyk. Dzięki nowościom w mechanice gry, uwielbiany przez graczy system walki ze Street Fighter IV został udoskonalony, by uwzględnić potrzeby zarówno fanów serii Street Fighter, jak i Tekken. Street Fighter X Tekken wprowadza również Klejnoty - nowatorską strategię dostosowywania i wzbogacania rozrywki.

O partnerach:

Warszawska firma QLOC S.A. to lider na polskim rynku lokalizacji, portingu i testowania gier komputerowych i konsolowych. Jej przedstawiciele, obecni podczas całego wydarzenia, opowiedzą o realiach pracy w branży rozrywki elektronicznej, wprowadzą w kulisy testowania gier wideo, a także dadzą uczestnikom szansę dostania pracy przy testach funkcjonalnych bądź językowych.

Muve.pl to pierwsza polska platforma dystrybucji cyfrowej gier oraz sklep internetowy z grami, filmami Blu-ray oraz akcesoriami dla graczy. Dla wszystkich uczestników i kibiców turnieju Muve.pl przygotowało dodatkowe atrakcje oraz wyjątkową ofertę - zapraszamy na stoisko sklepu dostępne podczas trwania imprezy.

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: Street Fighter.

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 0 dodaj

Powered by WashuOS