header imageheader imageheader image
{Rynek}
Dragon Ball Z w kinach
Autor: Joe, Data: 02.09.2002, 18:26:42, Źródło: Kawaii on-line
JoeDragon Ball Z w kinachO tym, że film Dragon Ball Z 12: Fukkatsu no fusion!! Goku to Bejiita trafi do polskich kin zapewne już wiecie, natomiast obecnie znane są już dalsze szczegóły. Zapowiadana wcześniej na 27 września premiera kinowa została przełożona na 11 października, choć i ten termin nie jest do końca pewny. Na 5 grudnia planowane jest wydanie na video i DVD, wyłącznie do użytku domowego, bez licenzji na wypożyczanie. Film będzie rozpowszechniany z francuskim dubbingiem, na który będzie nałożony polski lektor. Z kolei informacja jakoby wkrótce po dwunastym filmie miał wejść trzynasty okazała się tylko plotką, a przynajmniej tak twierdzi dystrybutor (ITI Cinema). W nadchodzącym numerze Kawaii redakacja zapowiada dla wszystkich fanów DB konkurs z nagrodami, wejściówki na darmowy pokaz filmu oraz plakat.

Miłośnicy Dragon Balla zapewne klaszczą uszami z zachwytu, ale jest to dobra wiadomość dla wszystkich wielbicieli anime w Polsce. Jakby nie patrzeć Dragon Ball to kolejne anime w polskich kinach i o ile jedna jaskółka wiosny nie czyni to trzy rokują przynajmniej lekkie ocieplenie. Pozostaje trzymać kciuki za to żeby ktoś zwietrzył w anime opłacalny interes. Być może pewnego dnia w paczce chipsów serowo cebulowych znajdziemy małego Unita 1, a jakiś czas potem pójdziemy do kina na End of Evangelion?

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: Dragonball.

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 5 dodaj

[1] Czad
Kaworu [*.icpnet.pl], 02.09.2002, 21:11:31, oceny: +0 -0
KaworuNo nic wiecej jak tylko ironicznie "czad" ::D.
[2] Czad zaiste
Joe [*.dhcp.adsl.tpnet.pl], 03.09.2002, 00:23:21, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
JoeDragon Balla można nie lubić, jednak z kolejnego anime w kinach należy się cieszyć. Ja w każdym razie do kina się wybiorę. Przypomnę sobie czego nie lubię i będę utwierdzał się w tymże przekonaniu.
[3] Re: Czad zaiste
Kaworu [*.icpnet.pl], 03.09.2002, 19:10:58, odpowiedź na #2, oceny: +0 -0
KaworuDaj mi pieniadze to tez pojde ::D.
[4] Re: Czad zaiste
BaToU [*.navi.okay.pl], 04.09.2002, 19:19:05, odpowiedź na #3, oceny: +0 -0
BaToUDzieci nie bijcie sie :} Ja poczekam na coś fajnego, bo mimo że loobie DB to nie na tyle zeby isc do kina :P Ale moze akurat wybierze sie na to tyle ludzi ze puszczą kiedyś coś fajnego (coś czekoladowego i coś z niespodzianka hehehe ;-) - np. cos studia Ghibli :-}} a do tego czasu: cieszmy sie tym co mamy :} B.
[5] Re: Dragon Ball Z w kinach
Vegeta SSJ4 [*.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl], 06.09.2002, 22:13:52, oceny: +0 -0
Mimo iż jestem fanem DB i widziałem ten film już kilka razy to i tak pójdę do kina chodźby poto by zobaczyć to anime (jak zresztą chętnie bym zobaczył każde inne) na dużym ekranie.
Powered by WashuOS