header imageheader imageheader image
{Rynek}
Nadciągają filmowe "Wojny Planet" i "Tygrysia Maska"
Autor: Crossboy, Data: 22.06.2013, 13:13:13
CrossboyNadciągają filmowe  W dniu 24 sierpnia do japońskich kin wejdzie aktorska adaptacja anime "Gatchaman", znanego w Polsce z amerykańskich wersji: Wojny Planet/Załogi G (1. sezon, PRL) oraz Eskadry Orła (2. sezon wymieszany z materiałem pierwszego sezonu, koniec lat 90, Fox Kids).

W główne role wcielają się Tori Matsuzaka (Ken Washio), Gou Ayano (George Asakura), Ayame Gouriki (Jun Ohtsuki), Tatsuomi Hamada (Jinpei Ohtsuki) i Ryohei Suzuki (Ryu Nakanishi).

Reżyserem produkcji jest Toya Sato (aktorski "Grobowiec świetlików", drama "Gokusen"). Scenariusz napisał Yūsuke Watanabe (trylogia "20th Century Boys", aktorski Gantz, anime Dragon Ball Z: Battle of Gods), bohaterów "zaprojektował" Shinji Aramaki (filmy Appleseed). Za efekty odpowiada Takashi Yamazaki (Space Battleship Yamato).
W listopadzie na ekrany kin ma trafić filmowa "Tygrysia Maska", znana w Polsce z anime, emitowanego po raz pierwszy w latach 90 na antenie Polonii 1. Produkcja ma znacznie różnić się od oryginału m.in. bohater ma nosić specjalny strój, która zwiększa jego możliwości fizyczne.

Główną rolę zagra piosenkarz/aktor Eiji Wentz (Gegege no Kitarō, Brave Story). Natsuna Watanabe wcieli się w Ruriko, a Misterem X zostanie Show Aikawa.


Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 3 dodaj

[1] Re: Nadciągają filmowe "Wojny Planet" i "Tygrysia Maska"
Etna [*.adsl.inetia.pl], 26.06.2013, 10:24:09, oceny: +0 -0
EtnaO ile zwiastun Gatchamana wygląda fajnie, to Tygrysia Maska wygląda jak Batman...
W pierwowzorze bohater nosił zdaje się prawdziwą tygrysią maskę, a nie jakiś kawałek tworzywa sztucznego...
[2] Re: Nadciągają filmowe "Wojny Planet" i "Tygrysia Maska"
k_t [*.dynamic.chello.pl], 26.06.2013, 11:10:30, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
A to nie było tak, że Tygrysia Maska był tak silny dzięki morderczemu treningowi i własnej, niezłomnej woli zwyciężania a nie przez tanie sztuczki i gadżety?
[3] Re: Nadciągają filmowe "Wojny Planet" i "Tygrysia Maska"
Guile [*.dynamic.chello.pl], 26.06.2013, 22:27:09, odpowiedź na #2, oceny: +0 -1
GuileNo na początku używał sztuczek i gadżetów (np. kastety), ale potem jak uciekł z tej organizacji, to zaczął walczyć uczciwie.
Powered by WashuOS