header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
Trzecie Spotkanie Japońskie - Nippon 三
Autor: Kainti, Data: 22.05.2013, 22:01:31, Źródło: Umi no Koe
KaintiSpotkania Japońskie „Nippon”, przygotowywane przez szczecińską grupę Umi no Koe, są serią prelekcji, dyskusji oraz warsztatów powiązanych tematycznie z Krajem Kwitnącej Wiśni. Serdecznie zapraszamy osoby zarówno nowe jak i obeznane w tematyce japońskiej do udziału w naszym przedsięwzięciu.

Trzecie Spotkanie Japońskie „Nippon 三” odbędzie się 31 maja 2013 roku (piątek) w godzinach 15:00 - 20:00, na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Mickiewicza 64) pod patronatem dziekana Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania – prof. zw. dr hab. Waldemara Tarczyńskiego.

Uczestnikom zostaną udostępnione dwie sale – Sala Konferencyjna (nr 07) oraz Sala Gier (nr 08).
W Sali Konferencyjnej odbędą się różnorodne prelekcje na temat Kraju Wschodzącego Słońca, m.in. o japońskich przesądach, Yoko Ono czy filozofii Kaizen. Ponadto gościnnie wystąpi mieszkaniec Hiroshimy - Chihei Nishio - i poprowadzi prelekcję na temat: „Hiroshima – kilka refleksji o bombie atomowej”.
W Sali Gier uczestnicy będą mieli możliwość zagrać w gry takie jak Go, Mahjong, Munchkin, Czerwony Listopad, Labirynt, Świat Dysku Ankh Morpork, i inne.

Na wszystkie atrakcje wstęp wolny, zapraszamy!

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 2 dodaj

[1] Re: Trzecie Spotkanie Japońskie - Nippon 三
Pottero [*.rybnik.vectranet.pl], 24.05.2013, 12:45:54, oceny: +3 -1
PotteroWidzę, że w nazewnictwie imprezy wykorzystuje się pozytywne wzorce z przygód Tytusa de Zoo – bawiąc, uczy. Jak zorganizujecie jeszcze „Nippon 四”, „Nippon 千-五百-百-九百” itd. i będziecie o tym informować na acepie, to acepowicze może się nauczą kandziorów oznaczających liczby :P.
[2] Re: Trzecie Spotkanie Japońskie - Nippon 三
Byciek 2.0 [95.154.230.*], 25.05.2013, 19:00:39, oceny: +2 -0
Nippon-sryppon. KoneCON k**wa!
Powered by WashuOS