header imageheader imageheader image
{Rynek}
Wieści konsolowe
Autor: Joe, Data: 16.09.2003, 00:58:26, Źródło: AnimeNation
JoeWieści konsoloweSerwis The Magic Box opublikował pierwsze screenshoty z produkowanej przez Square Enix gry opartej na anime Fullmetal Alchemist. Będzie to RPG z elementami akcji na Playstation 2. Na półkach sklepowych ma się pojawić już tej zimy.

Capcom zapowiedział na grudzień wydanie gry Hyper Street Fighter II X, która ma upamiętnić 15 lat cyklu Street Fighter. Z kolei Capcom USA w lutym 2004 planuje wydanie Mega Man Anniversary Collection na GameCube i Playstation 2. Pod tym tytułem kryje się zestaw klasycznych gier z cyklu Mega Man: Mega Man 1 - 8, Mega Man: The Power Battle i Mega Man 2: The Power Fighters. Oprócz gier w zestawie znajdzie się zbiór reklam Mega Mana, wywiady oraz hisotria serii.

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: Street Fighter.

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 2 dodaj

[1] Re: Wieści konsolowe
Mesiaste [*.net.autocom.pl], 16.09.2003, 02:18:53, oceny: +0 -0
MesiasteTytuł Fullmetal Alchemist sprawia, że mam ochotę piszczeć w niebiosa jak jakaś zwariowana fanka co to świata poza tą właśnie MANGĄ [anime jeszcze nie wyszło, z tego co wiem ma się ukazać w październiku..] nie widzi, ale w moim wieku już nie przystoi _^_, hehe. W takim wypadku zmuszona jestem do westchnięcia oraz stwierdzenia: szkoda, że nie jestem w posiadaniu Playstation- za droga zabawka jak na moją kieszeń.
[2] Re: Wieści konsolowe
gabriel [*.mlk.pg.gda.pl], 16.09.2003, 17:00:40, oceny: +0 -0
gabrieljoe... gdybys mial takie nwesy publikowac to bys nie wyrobil... nie jest to zaden rodzynek specjalny na rynku w sumie... polecam gamespot.com ... komercha jak diabli ale newsow z rynku konsol tam na peczki ;)...a jak juz robisz newsy konsolowe natomiast to moglbys wspomniec np. ze wyszla juz 3 czesc Hacka na PS2 w jezyku "bardziej zjadliwym" ;)
Powered by WashuOS